Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rs g0d paneb vabalt offtopicuid mu teemas.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Issakene .. Ta pakkus 100. Aga oli vaja pakkuda yle 250 !! omg. Sured ära kohe w ? Hea asi mille kallal nokkida.

 

ta spämmer , mulle ei meeldi spämmerid , las koguvad mujal oma postcounti , ainult mitte minu teemas , sa ära siis hakka haukuma kohe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olgem ausad sa oled selles teemas juba saanud 2 postitust juurde + sa tsiteerid nagu nii minu postitust v6i v2hemalt vastad sellele ..ja saad j2lle yhe posti juurde...ja noh 2kki ma ei soovi saada yle 250.- krooniga, 100.- selle kasutaja eest v2ga hea hind ju...ja ytle mulle mis se pc mulle annab ? minu poolest v6ib mulle pc 0 panna v6i ykski post ei suurenda mu pced, mulle tundub sa oled lihtsalt kade vms...vahest myyn v6i ostan m6ne kasutaj/pini siis yldjuhul k2iakse mulle ette, kui just teine pool ei ole minust usaldusv22rsem...

 

ja jutul l6pp.

 

lols edit /

minul Postitusi päevas: 8.84

sinul Postitusi päevas: 9.06

 

nii, et stfu, okei ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
olgem ausad sa oled selles teemas juba saanud 2 postitust juurde + sa tsiteerid nagu nii minu postitust v6i v2hemalt vastad sellele ..ja saad j2lle yhe posti juurde...ja noh 2kki ma ei soovi saada yle 250.- krooniga, 100.- selle kasutaja eest v2ga hea hind ju...ja ytle mulle mis se pc mulle annab ? minu poolest v6ib mulle pc 0 panna v6i ykski post ei suurenda mu pced, mulle tundub sa oled lihtsalt kade vms...vahest myyn v6i ostan m6ne kasutaj/pini siis yldjuhul k2iakse mulle ette, kui just teine pool ei ole minust usaldusv22rsem...

 

ja jutul l6pp.

 

lols edit /

minul Postitusi päevas: 8.84

sinul Postitusi päevas: 9.06

 

nii, et stfu, okei ?

 

alghind oli 250.- kui aru ei saa et alghind tähendab minimum hinda siis mine kooli õpi lugema või las ema õpetab sulle arusaamist ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

PMist tead midagi ? Igakord kui sa tahad, et su teemast mingi postitus kustutataks teed teema ?

Brein


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis brein , tõmba putsi ennast loxx

Armas sõnavara Kolme-aastane

Edit : // Midagi rohkem põnevamat ei suutnud välja mõelda ?

http://www.vahvel.net/scammerid/44296-imelik-scammis-mind-s.html


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Armas sõnavara Kolme-aastane

Edit : // Midagi rohkem põnevamat ei suutnud välja mõelda ?

http://www.vahvel.net/scammerid/44296-imelik-scammis-mind-s.html

 

GF kui scammisid kedagi ? ära postita siia offtopicuid ...: /

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
GF kui scammisid kedagi ? ära postita siia offtopicuid ...: /

Minu mäletamist mööda olid sina see kes kasutas kasutajat Young Gorllia kui A.B.N oli banned.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.