Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: combat 100+ account

Soovitatud postitused

VIP

Ostan siis combat 100+ accounti, hind sõltub sellest, mis pangas ja mis statsid.

 

Veel seda, et teil on mõttetu üldse pakkumagi tulla, kui te pole ainuomanik ja te ei tea kasutaja informatsiooni (member/passwords/jne).

 

Tehing minu kaudu oleks järgmine: 1) annate informatsiooni minu kätte 2) saadan recovery unset (saate track ID) 3) kui accepted, saate raha 4) kui denied, proovin uuesti ja kui siis ka denied, läheb asi MMi kätte (kes proovib ise)

 

Tehing MMi kaudu oleks järgmine: 1) annate informatsiooni MMi kätte 2) tema saadab recovery unset (mõlemad saame track ID) 3) mina saadan raha MMle 4) kui accepted, saad raha MMlt ja kui denied, siis edu kellegile teisele müümisega

 

Maksimum, mis olen nõus ühe kasutaja eest välja käima on 650 eek ja oman vaid SEB panka.

 

Kui teil on tunne, et mina võiks olla teie kasutaja uus omanik, siis jätke hind ja kontakt (msn).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
level 94 ei sobi ?? annan odavalt ära, 100 EEK

 

100+ sooviks, pank ka tollel midag? Skilltotal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cb 99,total 1550+. All skills 40+(Sum 31,5 skilli alla 50e.Str 81,att 80,range 83,mage 89,hp84). Pank 4.5m or something.

[email:rx1l96yg]Tudish@hotmail.com[/email:rx1l96yg]


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
bank on 3m+ total 1073 :( kasutajal on vikat ^,

 

Ei aitäh, Xeyo räägime msnis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel pending. Eks näis,loodetavasti saame kokkuleppele. Hetkel pakkus 240ekr kasutaja eest. Kui tehing sooritatud & raha käes,eks siis annan teada kuidas läks jne. Muidu soovitan,normaalse jutuga jne.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hetkel pending. Eks näis,loodetavasti saame kokkuleppele. Hetkel pakkus 240ekr kasutaja eest. Kui tehing sooritatud & raha käes,eks siis annan teada kuidas läks jne. Muidu soovitan,normaalse jutuga jne.

 

Mis teema on? Mina maksin ära ja recovery unset tuli denied. Saatsin uue. Homme on mul sinuga jutuajamine igatahes. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Okei ostsin Xeyolt accoundi, teist korda Recovery Unset saates tuli accepted.

 

Keegi veel müüb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimest korda tuli declined,ehk ei sisestanud piisavalt andmeid. Kui ta teist korda tegi,siis tuli accepted :O

 

Sain enda raha ka nüüd kätte,soovitan.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.