Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hip Hop kuulajatele [Roots Manuva - Brand New Second Hand Album]

Soovitatud postitused

mõtlesin, et võiks seda head albumit ka teiega jagada. uppisin ta siis megauploadi üles.

 

albumi saab SIIT!

 

 

roots.jpg

 

Roots-Manuva3.jpg

 

Roots Manuva ehk Rodney Smith (1972-...) on räppar ja produtsent Londonist. ta kasvas üles Stockwellis, mis asub Lõuna-Londonis. tema vanemad on päris Jamaicalt, väiksest külast nimega Banana Hole. sellest on tingitud ka tema kerge Jamaica aksent (mulle meeldib väga). esimese albumi lasi välja ta 1999 aastal nimega Brand New Second Hand (DL lingi saate ülevalt).

 

biidi ehk instrumentaali loob mees ise, mis on hämmastav minu jaoks. kõik tema lood on nii head ja hästi välja kukkunud, geniaalsed.

 

[align=right:2biitmss]© Lotus[/align:2biitmss]

album siis Roots Manuva poolt. enamus raudselt ei tea temast midagi, aga minu arust on see mees faking geenius. väga mõnus album.

 

Tracklist

 

1. Movements

2. Dem Phonies

3. Juggle Tings Proper

4. Inna

5. Soul Decay

6. Baptism

7. Strange Behaviour

8. Organ Skit

9. Big Things a Gwaan

10. Sinking Sands

11. Wisdom Fall

12. Roots-Fi Discotek Skit

13. Clockwork

14. Cornmeal Dumpling

15. Fever

16. Oh Yeah...

17. Motion 5000

 

iga viimne kui lugu on nii kuulatav, et seda võib õhtuni repeati peal lasta ning see ei tüüta ära.

 

+ üks lugu mis pole sellelt albumilt, aga faking geniaalne lihtsalt:

Roots Manuva - Witness (1 Hope).mp3

 

soovitan tirida teil album ja see viimane lugu. tegemist on muidu tema kõige vanema albumiga (1999) ja minu arust ka kõige parema. Dub album oli ka päris kuulatav, aga seal ainult instrumentaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle jäi ka ükskord mingi rootsi hip-hoppar jalgu nime ei mäleta, kuid päris toredat teemat tegi, ma küll aru ei saanud sellest keelest kuid oli näha, et ta oli südamega asja kallal.

Petter oli nimi vist, vb ei olnud kah rootslane, midagi sinnakanti oli, tirin selle plaadi ja annan teada, kuidas minumeelest oli.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi Austen af mozarellat teab:)?


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle jäi ka ükskord mingi rootsi hip-hoppar jalgu nime ei mäleta, kuid päris toredat teemat tegi, ma küll aru ei saanud sellest keelest kuid oli näha, et ta oli südamega asja kallal.

Petter oli nimi vist, vb ei olnud kah rootslane, midagi sinnakanti oli, tirin selle plaadi ja annan teada, kuidas minumeelest oli.

 

Rootsis on päris häid räppareid muidu.

Üks hiphop crew nimega Looptroop ka rootist,

Maeitea aga mulle meeldib.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris veider hääl on sellel tüübil, aga kuulatav, selline rahulik, esimene laul vähemalt, miks neid laule nii vähe oli?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Päris veider hääl on sellel tüübil, aga kuulatav, selline rahulik, esimene laul vähemalt, miks neid laule nii vähe oli?

Minu meelest on 17 laulu ühe albumi kohta just palju.

 

// tal kerge Jamaika aksent nagu ka ülevalpool kirjas. vanemad Jamaikalt pärit.

tema dub album on ka väga kuulatav, aga teised nii head enam pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu meelest on 17 laulu ühe albumi kohta just palju.

 

// tal kerge Jamaika aksent nagu ka ülevalpool kirjas. vanemad Jamaikalt pärit.

tema dub album on ka väga kuulatav, aga teised nii head enam pole.

 

Mai tea, tegin vb midagi valesti aga mina sain 6 laulu ainult, tirin homme uuesti.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain terve plaadi lõpuks, peab tunnistama, et isegi see muusika on päris hea, mulle igatahes täiesti aktsepteeritav ja vägagi kuulatav.

Soovitan kõigile vahelduseks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.