Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ New In Town. ~

Soovitatud postitused

Tervist härrased, eksisin ka siia alafoorumisse ära, nagu näha. Sellest tuleb siin minu skillu botteri päevik, bottinud on hetke seisuga 3-4 päeva, aga ma ei lase 24/7. Kui magama lähen, panen boti siiski kinni. Kasutaja on f2p, kui banaani ei saa, siis hiljemalt ~? ? ?~ teen ka memberiks, et raha kiiremini soetada. Hetkene plaan on lasta kõik skillid 52.

 

 

 

Hetkelised goalid ~

 

Woodcutting - 52 ~ done.

Cooking - 52 ~ done.

Firemaking - 52 ~ done.

Mining - 52 ~ done.

Runecrafting - 52 ~ undone.

Crafting - 52 ~ undone.

Smithing - 52 ~ undone.

Fishing 52 - 52 ~ done.

 

 

Hetkel, teen rc'd, hiljem teen raha juurde, või tegelt ma ei tea palju teenib - 52 rc'ga. Siis vaatame edasi crafti asja ning viimasena smith. Kui need goalid on täidetud, annan teada uutest.

 

Pank ~

 

vi1vcz.png

 

Kellel veidike raha üle 100k~ võiks mu gold necklaced ära osta :P

 

 

Stats ~

 

99hvy8.png

 

 

 

Järgmiste piltideni.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

miks kõik skillereid järsku tegema hakkasid:D? mainid kenamad

 

aga muidu suht kena, rc ja smith väiksed, tee quest ära:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
miks kõik skillereid järsku tegema hakkasid:D? mainid kenamad

 

aga muidu suht kena, rc ja smith väiksed, tee quest ära:P

 

Rc on hetkel käsil, GarrettsAirRunecrafter on suhteliselt hea script, lasen 52 jutti ära rc. Siis teen craft 52, siis "The Knight Sword" questi, saan 13k~ smith expi ja teeme 52 smith ka ära. ;)

 

 

2nbi0e8.png


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle jällegi see garrets air runecrafter ei töödanud, pani pange esimese tiiruga juba.

Aga edu.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu ;)

Ära xp-ga pilte pane, kus sa näitad xp ära, hiscore järgi saab kergesti kasutajanime teada..

Just in case.

 

Muidu jah, tee p2p ^^ 4p


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul kah keeras garrets air crafter pange , ei võtnud essigi pangast, aga jkysimus kuida knight swrodi lvl 3-ga 2ra teed sind lyyakse päris mitmes kohas maha juu :D aga no äkki luckyb

ja miks su goalid lvl 52 on? mu oma skilleril sain wc 83 fm 77 mining 68 smithing 54 ja banaan lendas :P aga sulle gl

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mul kah keeras garrets air crafter pange , ei võtnud essigi pangast, aga jkysimus kuida knight swrodi lvl 3-ga 2ra teed sind lyyakse päris mitmes kohas maha juu :D aga no äkki luckyb

ja miks su goalid lvl 52 on? mu oma skilleril sain wc 83 fm 77 mining 68 smithing 54 ja banaan lendas :P aga sulle gl

 

tegin kõigepealt wc 52, siis mõtlesin, et aeg oleks edasi minna ning tegin samuti teised 52, knight swordi vabalt teeb lvl 3 ära, ainult ice warriorid attivad healjuhul, kuid foodi kaasa, nad üle 6 ei löö. Hetkel lasen DeviantAirRunecrafteriga


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaata, et sa, siis kaks swordi lased teha.

Lased ühe valmis teha, dropid maha ja lased uue teha.

Ära annad, siis samamoodi.Level 3 skilleri peal näeb see suht hea välja;).

Muidu edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kiire areng rsk.

gl.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iluus ! 8p.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suvi imeb lurinal, liiga palav, aga ma kuulsin head uudist, kuigi ei usu et see tõsi on. Vaadake inglismaal aastaläbi sitaks head ilmad sajab ja sombune koguaeg onju, kuulsin et kliima vahetub tasapisi jne ja siis varsti eestis aastaotsa sama ilm ja inglismaal selline ilm naq eestis siis võib jälle eesti elama tulla. Praegu eesti kliima imeb suvel ja talvel. Suvi liiga palav talv liiga kylm ja suvel pole munnigi päeval õues midagi teha, liiga palav, oma nahka ma ei riku päikesega, välja lähen kohe suurima faktoriga päikesekaitse peale. Õhtul mingi 22.00+ on norm õues olla, aga alati pole tuttavaid käepärast ja siis naise kaisus. Päeval aga pole muud teha kui nett ja rsoritel RUNESCAPE YEEEE lol, aga ise aint botin :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.