Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Bum Pin's shop

Soovitatud postitused

SITASED IDIOODID NAGU FATAL, MITTE KONTAKTEERUDA T*RA KÜLL! :S:S:S MA EI ANNA TEIELE P*DERASTIDELE ETTE, Kui teil mingi 5 tehingut :S kui närvi sellised ajudoonorid ajavad.

Liitunud: Jul 2009

Postitusi: 103

Tehingud: 3 / 100%

 

Tere hommikust!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostaks pinni 35.-

Pm-i msn kui nõus.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
//edit: lihtsalt ütlen, et ma ei usu, et keegi mingi 75 eeku sulle pini eest maksab, pluus veel tellib MM, Paljud usaldusväärsed nt:BongShot ja teised müüvad pinne 50 eegu eest, ning nendega sa tead, et ei saa üle ;)

Arvad? Bongshot vana scammer, minule andis mitte töötava pinni, sai banni. Peale seda andis nädala pärast uue pinni, ütles modedele, et andis pinni mulle, aga see ka ei töödand. Ei tea misk ta banned pole, kuigi mitu korda vahvli keisritele öelnud, et pin ei töödand. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Arvad? Bongshot vana scammer, minule andis mitte töötava pinni, sai banni. Peale seda andis nädala pärast uue pinni, ütles modedele, et andis pinni mulle, aga see ka ei töödand. Ei tea misk ta banned pole, kuigi mitu korda vahvli keisritele öelnud, et pin ei töödand. :D

 

Okei , see oli juba ammu postitatud jms , ei olnud tõesti tarvis kirjtuada midagi ... 1 pin ootab hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.