Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RSC: uus privaat server :)

Kui suur peaks olema serveri xp rate?  

24 liiget on hääletanud

  1. 1. Kui suur peaks olema serveri xp rate?



Soovitatud postitused

Tervist!

Tuli mõte luua uus RSC server. Tegelikult on see Toxicu vana serv, kuid uues kuues. Tema hetkene server ei ole kiirustamise tõttu nii väga populaarne, seega ma mõtlesin, et ehk aitaks tal serverit "pushida". Selleks vajame Teie arvamust ning ideid, nii xp rate kui ka serveri üldisuse kohta. Teeme üheskoos ühe hea serveri, nii skillimise kui ka pk'mise oma!

Ette tänades

Junior

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleksin väga poolt, kui meil oleks selline server.

Seda tuleks rahulikult teha, ärme kiirusta.

Peab saama tasakaalu, et oleks huvitav skillida ja ka pkada.

 

Ei usu, et, kui serveris on online 2-5 inimest, siis on huvitav. Meid peaks olema seal kena 30-40, et oleks tore. Sellist numbrit ma ei näe mitte kunagi tulemas, kuid prove me wrong.

 

Mõned ideed oleks, kuid ma pole selle peale veel palju mõelnud:

1) Exp rate peab olema normaalne.

Ei ole vaja serverit, kus on exp 10x+

Igasugune skillimine kaotab enda idee, treenimine sammuti. Mina pooldaks exp rate-i, mis oleks 3x.

Kui kõik skillid töötavad ja server on koguaeg üleval, siis on 3x väga hea exp rate. Veel võib kaaluda seda, et inimesed kes maksavad mingi sümboolse summa saavad exp rate 5x peale.

 

Ei ole vaja poode, kus oleks kõik asjad olemas, sest see muudab skillimise ja pkamise idiootseks. Asjadel peab väärtus olema, kui exp rate on liiga kõrge, siis kaob see mõte ära.

 

 

Foorum teha serveri jaoks, hea juhatus ja palju reklaami teistes foorumites.

 

Põhimõtteliselt, teha kõik kardinaalselt teist moodi, kui Toxicu eelmine server oli...

 

 

Runescape classic oli raske mäng ja see oligi asja idee. Pole vaja asja lihtsamaks teha, et "inimesi saada"

Pigem hoida seda nii originaalsena, kui võimalik. Eventide ajal mitte droppida kohe mingi 100 rare itemit.

 

 

Mis te arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Xp rate võiks mingi 5 olla, siis oleks hea. Poodides maksimum mithril asjad, NPC'delt addy ja vb veits rune nodi kah, kuid seda kõrgematelt combidelt. Seda subscribe võiks hiljem teha, kui serveril hoog üleval. Toxic hoiab seda praegust serverit 24/7 üleval, nii et sellega probleeme pole. Väga hea, kui keegi tunneb asja vastu huvi :) Aitäh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

p2p server jah?

mulle eriti p2p serverid ei meeldi.. kõik serverid on p2p omad, peale rscangeli..

parem tehke f2p based server.

(serveri kallal saab vähem vaeva näha)

aasta aega nokitsed f2p kallal, kuniks kõik on super kenaks upgradetud. (90% itemitest võiks töötada, questid? ja muud f2p asjad)

ja siis hakata alles p2p tegelema.

ehk teha member süsteem, maksad ~100 krooni ja saad member staatus, mis annab sulle member sisse saamis loa.. mitte ei tõsta su exp 2x..

Kuna p2p on sitaauguni treenimis kohti..

f2p ja p2p server tuleks ehitada ühte serverisse.. et inimesi rohkem koos hoida

 

 

Meid peaks olema seal kena 30-40, et oleks tore. Sellist numbrit ma ei näe mitte kunagi tulemas, kuid prove me wrong.

pk serveris saaks 30-40 inimest küll sisse, kui ta erineks teistest serveritest.

Nt minu server oli isegi 50 inimest sees max sees.. ja vahepeal oli 30-40 suht koguaeg..

aastal 2007 juuli/august umbes.. :D

aga jah minu server erines teistes serveritest selle poolest, et telepordid olid teised, phat-il oli oma mõju, ehk nad ei olnud suvalised pixlid vaid andsid erinevaid boonuseid..

Green oli kõige parem, mis andis kõige rohkem armorit, powerit ja aimi..

ülejäänud värvidega võin veits mõõda panna, aga..

Yellow nt andis lihtsalt 10 aimi juurde

pink phat andis 50 magic bonus

white andis mingi 5 powerit ja 8 aimi..

red oli vist rangedile.. andis ranged boonust 50 vist.. :D

 

maskid andsid ka vist mingeid boonuseid..

 

Lisasin Dragon telepordi

Mis teleportis sind wild 34~37 vms ja seal oli mingi 5 red dragonit, eemal majas oli ~7 lesserit (seal kus real rsc spawnis cutted sapphire-si.. väike majake)

ja oli ka fire gianti pit, nad dropisid r2h-si ja muid nodi, mida sai maha müüa pärast.. :D

 

ma ei mäletagi enam, vist olin veel midagi muutnud, aga rahvast ikka oli siis..

Mul oli video ka alles, aga tegin arvutile formatc ja video kadus ära ja netis seda ka pole.. kuna jagex lasi youtube-st mu video ära kustutada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nu asi jääb katki jah? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.