Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

müün maini cb 125/135p2p

Soovitatud postitused

VIP

Vale vormistus!

Kasutajast peab pilte ka olema!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tal ei ole jah seda kasutajat suht scammer , ei saada pilte ei lähe msn online . mingi ahv

 

ja kui sinule öeldi ,et pane pildid või midagi ,siis oli küll ,et faking noobs tra küll .

Kõigile kehtivad samad reeglid .

Erandeid ei ole !

hetkel ei paku midagi ,kui pildid tulevad siis juba vaatab .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi on selles, et ma tahtsin nädal aega+ accist lahti saada.Vend mõtles abikäe ulatada ja tegi siia teema(mina sellest teadlik pole).Ja see pildivärk mis ta kirjutas, pole ime ka miks ta ei saa neid teha, sest ta ei tea minu parooli.

 

Account kuulub muidugi mulle, aga ma ei müü seda veel niipea ja ma ei taha selle eest 450, see pole isegi taskuraha.

Kui müün siis teen siia uue teema koos piltidega.

No kes iganes ei usu, et see mulle kuulub,tulgu praegu world 124 edgevilli ditchi juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ISSAND JUMAL!?

Kas see tekst ei jõua kohale? Asi on selles, et ma tahtsin nädal aega+ accist lahti saada.Vend mõtles abikäe ulatada ja tegi siia teema(mina sellest teadlik pole).Ja see pildivärk mis ta kirjutas, pole ime ka miks ta ei saa neid teha, sest ta ei tea minu parooli.

 

Account kuulub muidugi mulle, aga ma ei müü seda veel niipea ja ma ei taha selle eest 450, see pole isegi taskuraha.

Kui müün siis teen siia uue teema koos piltidega.

No kes iganes ei usu, et see mulle kuulub,tulgu praegu world 124 edgevilli ditchi juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.