Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Boti Päevik ( L )

Soovitatud postitused

Alustan ka enda boti päevikuga siis, kuna mul praegu suht paljud kasutajat banni saanud ja polegi enam midagi teha, et proovime uuesti midagi korda saata.

 

Kasutaja tehtud 04.07 ja esimesel päeval ei teinud veel midagi aga öösel otsustasin, et poh , paneme bottima siis.

 

Praegult bottin ma Tasuta bottiga aga tulevikus plaanis osta RuneScape Cheats, Hacks, Bots, Autos, and Macros | RSBots.net 'ist scripte. Kasutajast plaanin teha endale main useri, ja hetkel ajan noncombat skillid kõrgeks.

Kell 2.36 ( 05.07 )

 

esimenepilt.png

 

* Tunni ajaga oli teinud juba peaaegu, et 30 levelit , olin suures hämmingus ja ootasin siis paar minutit veel ja panin ta ööseks willoweid wc'ema.

Kell 15.36 ( 05.07 )

 

praegastats.png

 

* Magasin päris mõnusalt kuna läksin kell 4 alles magama , midagi tarka polnud teha aga jhm , vaatasin niisama telekat ja kahjuks suisetan, et jhm.

Olles ärkvel , panin riidese , käisin all peldikus ja võtsin hommiku söögi ja läksin üles tagasi ja vaatan siis kuidas bot tööd teinud, tulemus minujaoks oli hämmastav , ei olnud crashinud ega midagi ja wc 54 , i like that.

 

Kell 19.36 (05.07)

*Lasin paar tundi tal puhata, olin netis nat ja nüüd tulin õuest ja panin boti uuesti tööle , on jõudnud teha ühe leveli ja wc 55.

 

- Goalid -

 

Esialgselt plaanin teha Wc 70, et saada natukene raha...siis vaatan kas kulutan selle kuidagi ära või lasen fish/minning ka 70 ja siis alles ostetavate skillide kallale,

WC 55/70

 

Ärge siis kurjad olge ja hoidke kõva ^ ^


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

millises mõttes nagu Saad banni ajad Appealis bulls..ti ja loodad lahti saada et edasi bottida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
* Kuni esimese bannini lasen free botiga , siis teen vast p2p ja ostan Hunter scripti

 

Btw, kui sa juba teadlik pole, siis nüüd ei ole sul hoiatusi ega midagi, 1 vahelejäämine perm ban.

Nii, et muuda oma plaane.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Btw, kui sa juba teadlik pole, siis nüüd ei ole sul hoiatusi ega midagi, 1 vahelejäämine perm ban.

Nii, et muuda oma plaane.

Noshit sherlock.

Ma bottisin ja sain banana ja saan appealida !

Kena acc.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

09.07 / 02:05

 

wc70.png

 

* Pühapäeva hommikust saati on elu suht karm olnud, kõik algas pühapäeval kell 1 öösel kui mind jooma kutsuti , kahe tüdruku poolt , emale afc ma öelda ei tahtnud ja elan teisel korrusel muidu ( majas ) ja ema kuuleks kui uksest läheks , ehk tegin akna lahti ja hüppasin alla , 2,6m suht lend , pole ullu midagi , ei saanud haiget ja panin jooksu.

 

Terve selle öö olin ma ühe tüdrukuga ja und meil igatahes ei tulnud , tulin siis hommikul koju , tegin selle Wc pildi ja panin boti kinni , ja j2in magama , mis siis , et olin üleval olnud 30 tundi , jeh ,

 

Telefon heliseb kell 4 ja sõber kutsub õue , ma ei ütle enamasti ei , nii , et l2ksin ka :) , Sõber küsib koguaeg siis , et miks siuke nägu peas jne , pole suht maganud või nii eks.

 

Liikusime edasi sõbraga ühe teise inimese poole ja jäin magama seal ;)

 

Ärkan kell 2 öösel üles ja sõbrad ka magasid , wtf. Äratasin siis üles ja läksime välja , kedagi erilist polnud ja otsustasime koju minna,

 

On teisipäev , ärkan hommikul rahulikult üles , jõuan korra netis käia ja jälle telefon heliseb , ja õue , olin terve päev õues ja sai jooma hakatud , esialgu oli meid 3 aga lõpu poole 30 , jees , ma polnud hommikust saati mitte midagi söönud ja viina panime suht puhtalt , ehk siis pilt läks eest ära ja koju jõudsin kell 1 öösel alles :(

 

Täna olen suht terve päeva maganud , küll jälle enda juures kui ka sõbra juures ja uh , ootan homset juba , kus kordub pühapäev , mis jääb mulle eluks ajaks meelde.

 

Ootan , et siis bot nüüd uueneks , ja panen Clayd tegema , et raha saada ja siis viskan minning 70 ära :)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noshit sherlock.

Ma bottisin ja sain banana ja saan appealida !

Kena acc.

noshit sherlock ?

Kui saadki banned siis saab 1kord appealida.

 

Edu acc'ga ja mitte banni saamisel.

7p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jood --> magad --> rs = not cool.

 

Edu botiga, 3p


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

* 09.07

Koguaeg ka ei joo , või valetan tglt ,

Aga Laupäeval toob isa rolleri Linnast ära ehk saan hakata seda kokku panema ja muidu ikka ujumas ka käinud aga praegult vihmased ilmad olnud ja ise rsis nagusanäed ma ei käi :D

 

// Uus bot võiks välja tulla juba nagu :)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
* 09.07

Koguaeg ka ei joo , või valetan tglt ,

Aga Laupäeval toob isa rolleri Linnast ära ehk saan hakata seda kokku panema ja muidu ikka ujumas ka käinud aga praegult vihmased ilmad olnud ja ise rsis nagusanäed ma ei käi :D

 

// Uus bot võiks välja tulla juba nagu :)

mis roller on ?

7p arengule :)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
* 09.07

 

 

// Uus bot võiks välja tulla juba nagu :)

 

JAAAAAAAA.

Ilus acc mudu.

 

PS! Tal aprilia street.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Masin : Aprilia Sr50 DiTech ( 2004 ) -> Vaadake signa poisid ?

 

( 10.07 ) - 16.52 ,

 

Jõudsin siis lõpuks koju tagasi , öö oli lihtsalt võrratu ja päev ka parem polnud , suht ainult naersime,

Siis kui sõrbaga õues olin kohtasin oma ema venna klassikaaslast , ja need jõid afc , võtsin ka paar lonksu ja rääkisime seal nsm juttu , ja sain endale töö.

Natukene hilja on aga natukenegi raha saan.

Öö möödus kolme tüdruku seltsis ja kõik oli lihtsalt fanast , PS! EI JOONUD ,

Suitsetasime ainult palju rsk ,

Praegult panin Sauna kütte kuna homme mind jälle ei ole ja vaja pesta ka millalgil , kuna teki all läks päääris palavaks ,

 

* Rs

 

Uus bot polegi väljas ? Kahju..eks ma ootan siis edasi ja loodetavasti on järgmine nädal up.

 

/// Sellel nädalal oldud tunnid arvutis : 2 Tundi ja 27 minutit ,

 

K , thx , bye


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

wut ,

 

Elu on täies hoos praegult , pole olnud ültse aega Rsiga tegelda , või botti kasvõi vaadata.

Eile toodi mu roller linnast siia maale ära , ja ei hakanud eile näppima veel , aga täna panime sõpradega kokku , ilge nusseramine on ikka valet harki alla saada , ei ole orginaal aga sobib .

Saime ratta alla , ei saanud amorte kokku , amorte pole ollagi , ja spido otsik tuleb ka seal all lahti koguaeg , aga sõita oli väääga viis , 80 läheb välja : ) : D ,

Homme sõprade juurde , võtan neilt piirajad maha , saavad paar kilomeetrit juurde ja hakkame vast linnavahel sõitma.

 

Rollerilt on puudu muidu põhjagondel , esigondel , esipidur , esituli , suunatuled , jalamatid , ja esi porikas , aga sõita saab : D , homme panen ka esitule ette ja loodame , et politseid ei kohta .

Rs.

 

mining60.png

 

Lasen öösel veel teha ja homme müün ored maha , pank suht juba 2M + , lasin esialgu clayd , 1M , ja nyyd ironeid 1M , ja plaanin raha eest endale maget osta.

Hakkan Rsbots.neti botiga maget curzima , vaatab palju 2M'i eest saab ja liigub vast 99 poole , vahepeal teeb minningut või wc jälle , ja vaatab.

Str level tuli ka : ( , oli l2inud kaklema mugeriga , ja str lvl on 3 , aga ajan selle ka kõrgemaks vast , aga atk def pray range jäävad hetkel kohe kindlasti 1.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkab looma juba. 6p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oeh ,

Täna sai siis sõpradega sõitmas käidud , meid oli lõpus 9 inimest kokku kellel roller oli , ja ennem käisime aitasime ühel teisel inimesel rollu kokku panna , just ostis.

Aga eii , Aprilia omab kõik ära , peale ühe Cpi Husseri , kellel 125cm mootor , napilt jään sellele alla.

Päev on olnud igati mõnus.

 

Rs.

 

Bot ei teinud peaaegu midagi , panin siis tavalise boti maget tegema , sai ainult 24 tehtud , nüüd panin parema boti peale , ja 10 minutiga 30 , noo...vaatab mis hommik toob.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pigem Rsbots.net -is, ja seda et roller on siis lahe kui tuunitud mudu on jah m6ttetu.c

 

Roller liigub suhteliselt kõige paremini siin kus elan,

Ühel on see Cpi , Teisel Keeway ja üljejäänutel hiinakad,

 

Aga üks inimene tuleb mu läbi roostetanud mosselt juppe võtma , saan raha ja kogun sumpsi jaoks, plaanis osta Gianelli reverse.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.