Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ärge tapke koeri

Soovitatud postitused

Andsin allkirja paar nädalat tagasi, olin 11000-es midagi, palju hetkel veel puudu on sellest maagilisest numbrist?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht pointless.. nagu eespool õeldud siis see on elu.. see on läbiaega olnud nii..

keegi nõrganärviline oli vb lihtsalt näinud mis moodi neid koeri tapetakse ja hakkas kisa tõstma ja siis tulid mingid lambid ka kohale ja kisasid kaasa..

ja nüüd ongi asi nii suureks puhutud, et ma ei tea...

 

Inimesi tapetakse ka igapäev sadu või isegi tuhandeid..

hakake ka kisa tõstma vb tehakse teile ka eraldi netisait kus annad hääle, et inimesi mitte tappa..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht pointless.. nagu eespool õeldud siis see on elu.. see on läbiaega olnud nii..

keegi nõrganärviline oli vb lihtsalt näinud mis moodi neid koeri tapetakse ja hakkas kisa tõstma ja siis tulid mingid lambid ka kohale ja kisasid kaasa..

ja nüüd ongi asi nii suureks puhutud, et ma ei tea...

 

Inimesi tapetakse ka igapäev sadu või isegi tuhandeid..

hakake ka kisa tõstma vb tehakse teile ka eraldi netisait kus annad hääle, et inimesi mitte tappa..

 

No putsi, koerteelu saame me muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga mõtle, kas koerad on tavalised loomad?

Ei ole, nad on lemmik või koduloomad, lehmaliha ma küll ei söö, aga piima joon noh.D

Aga pmst mõelge võrdle koera ja siga?

Ükski inimene ei võtaks siga tuppa endale, sest nad ei ole LEMMIKLOOMAD, saad aru onju?

 

Ei ma ei saa aru.

Loom on loom. Koer ei ole kuidagi parem kui siga.

Eriti kui sa räägiksid seda juttu kellelegi, kes peab kodus/toas sellist elukat.

 

teeks äkki teema tigudest või kanadest?

minu teada on nad samaväärsed loomad.

 

Tavaliselt lähevad meie arvamused sellistes teemades lahku, aga seekord vist mitte ;)

Aga noh..Koerad ongi ju põhimõtteliselt karvased, haukuvad, sead.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miljoni allkirjaga saaks, oleks sul hea tunne, kui sul oleks koer ja ta varastatakse ning puuakse ülesse. Järgmine päev vaatad kuidas su naabrid istuvad aias ja söövad su koera.

Ei ajaks üldse keema onju? "Pohhui ju , see on elu, midagi ei saa parata," ütleksid sa. Läheksid parem ruuni mängima.

 

Ausaltöeldes, olen temaga nõus. Mõndadele on see elu, ning ei koti ka väga, endal koera ei ole, ei meeldi koerad ja tõsiselt ei koti, mis kusagil si*aaugus Koereas nendega tehakse.. :ninja:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ise sellisel arvamusel ,et kes koerasi peksab/tapab sellised kõik sitamaja taga julmalt maha lasta, pohhui kes on kes. Maha laskmisele.

 

Kes siin mainis ,et loom on loom, siga või koer.

 

See on tõesti õige, loom on loom, kuid kas sead on nt valveloomad,päästekoerad?? Näita siga kes päästab inimesi,valvab või on narkosiga.

Ma ei tea mis ma sulle annaks siis.

 

Kes see tark rääkis ,et see paratamatus? Ongi, loomad ja inimesed surevad, see paratamatus, aga sama hea keegi koksab sul terve perekonna/sugulase dmaha siis ma ei usu ,et sa ütled ,et noh paratamatus, sitta kah surid siis surid, pelan rsi edasi. Nii ,et mõtle ka mis sa ütled, see on paratamatus kui vanadusse sureb/juhuslikult läbi millegi, mitte see ,et keegi tapab ära, Türa täielik mauno ikka.Rs ikka mõnele tõsiselt pähe hakanud, ega päris elus pole samamoodi nagu rsis ,et killid wildis mehe maha ja päris elus samamoodi, hälbega inimesed ikka enamuse.

 

 

See allkirja andmine väga ei aita kuid proovida võib, rahvas mõelge ka mis välja ajate suust, tigu ja koera ei anna võrrelda, noh loomad ja elusolendid on jah mõlemad aga nagu seaga tõin näiteks siis öelge mõni tigu kes samuti valvab/päästab/osaleb narko reitingutel/inimeste otsingutel?

 

Mokk maas enamustel, kuna selliseid tigusi/sigu pole, nii ,et kuramuse ärge tulge siia paska ajama ,et sama võrdset looma või paratamatus.Kui mingi siga jah välje aretatud kes vb oskab päästa või midagi teha, vb on kurat seda teab,21 sajand siiski aga no tigu küll pole võimalik nagu kes siin mainis. Debiiliku kari, äkki mõni läheb kituma ka nüüd ja saan warni?

gf.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ise sellisel arvamusel ,et kes koerasi peksab/tapab sellised kõik sitamaja taga julmalt maha lasta, pohhui kes on kes. Maha laskmisele.

 

Kes siin mainis ,et loom on loom, siga või koer.

 

See on tõesti õige, loom on loom, kuid kas sead on nt valveloomad,päästekoerad?? Näita siga kes päästab inimesi,valvab või on narkosiga.

Ma ei tea mis ma sulle annaks siis.

 

Kes see tark rääkis ,et see paratamatus? Ongi, loomad ja inimesed surevad, see paratamatus, aga sama hea keegi koksab sul terve perekonna/sugulase dmaha siis ma ei usu ,et sa ütled ,et noh paratamatus, sitta kah surid siis surid, pelan rsi edasi. Nii ,et mõtle ka mis sa ütled, see on paratamatus kui vanadusse sureb/juhuslikult läbi millegi, mitte see ,et keegi tapab ära, Türa täielik mauno ikka.Rs ikka mõnele tõsiselt pähe hakanud, ega päris elus pole samamoodi nagu rsis ,et killid wildis mehe maha ja päris elus samamoodi, hälbega inimesed ikka enamuse.

 

 

See allkirja andmine väga ei aita kuid proovida võib, rahvas mõelge ka mis välja ajate suust, tigu ja koera ei anna võrrelda, noh loomad ja elusolendid on jah mõlemad aga nagu seaga tõin näiteks siis öelge mõni tigu kes samuti valvab/päästab/osaleb narko reitingutel/inimeste otsingutel?

 

Mokk maas enamustel, kuna selliseid tigusi/sigu pole, nii ,et kuramuse ärge tulge siia paska ajama ,et sama võrdset looma või paratamatus.Kui mingi siga jah välje aretatud kes vb oskab päästa või midagi teha, vb on kurat seda teab,21 sajand siiski aga no tigu küll pole võimalik nagu kes siin mainis. Debiiliku kari, äkki mõni läheb kituma ka nüüd ja saan warni?

gf.

 

+1.

 

Need pilud on terve see kuradima aeg lollakad olnud ju, lollakad rõivad, jooksevad oma samurai mõõkadega ringi, panevad riisi ja konna jalgu peale jne. Aga no koerte peksmine/tapmine ja seejärel söömine - see on ikka irl rape.

 

Tra obama võiks oma gängsterid kokku tõmmata, koreasse põrutada ja üks haaval jalaga näkku tõmmata, kes seda teevad. Ja loomadel on vahe ka, elevanti ikka ei võta tupa ju. Vb mõni tohlakas võtab.

 

Andsin ka allkirja.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päris karm värk.

 

Ega aasiamaal on nälg, jahtida vms nad ei oska, pöörduvad koduloomade poole.

 

irw koduloomad?

kas seal videos või kirjas et tapetakse enda kodulooma?

 

neid kasvatatakse täpselt samamoodi nagu sigu või muid lihatootvaid loomi..

mitte mingi lähed sõbrajuurde võtad koera kaasa lõõd maha ja müüd maha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Need miljon allkirja vms ei muuda mitte midagi, see on koguaeg nii olnud ja see jääb ka nii, enne keegi ütles jumala õieti, ega nad neid koeri kuskilt ei varasta, neid kasvatatakse spetsiaalselt toiduks. Minu silmis loom on loom, igal loomal on tunded ja whatever, koer või lehm, vahet pole. Seal ühiskonnas on koeri ja muid elukaid läbi aegade söödud ja nüüd need paar allkirja ei muuda mitte midagi. Sellega lihtsalt peab leppima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausalt alguses olid sa jjumala normaalne kutt, aga see milline sa välja näed teemas ja siin näitad välja, et sa pole normaalne.

Türa mine vaata kuidas neid koeri tapetakse lihtsalt täpselt samamoodi nagu tapetakse siga.

On hea vaatepilt onju?

Mul tuleb nutt kurku sellise asja peale mõelda kuna ise olen suur koera armastaja.

Ja palun andke allkiri:)

Ei ole vaja piinata koeri:(

Koerad on siiski mõeldud lemmikuteks ja nad peaksid ka jääma mitte toiduks:S

 

Ehk siis kogume allkirjua, et ei tapetaks sigu? Sa ei saa isegi oma 100miljoni allkirjaga sinna mitte kui midagi teha. See on nende maa, nende ma ei tea, mingid kuradi traditsioonid vms, ma ei saa aru sellest, aga sa ei saa sinna midagi parata. Muidugi on VÄGA rõve ja vastik, aga lihtsalt. Sa ei suudaks maailma päästa, 100 m iljonikesi ka ei suudaks. BTW, minu arust sellised allkirja kogumised on nagu mingi enda "üles ajamiseks" tehtud vms, et näe, ma olen hooliv vms. Tegelikult poogen sellistel, aga lihtsalt et respekti ja asju teenida, tehakse selliseid asju, kuigi sisemuses ei koti, mis seal toimub. Pooldan, et lõpetaks, aga pigem söögu nad koeri kui inimesi! Loodan, et saite mu sõnumist aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nad v6iks seal syya kyll yksteist, sest neid on nii fucking palju...ja kui m6elda kas koerad pannakse magaa v6i syyakse 2ra siis suht vahet ei ole ...ja kuna magapanemis systid on suhteliselt kallid siis tavaliselt nad topitakse kuskile kasti vms ja vingugaasiga l2mmatatakse 2ra...ma saan aru kui koerad oleks punases raamtus vms siis jh.. aga need koerad hulguvad igal pool ringi ja levitavad haigusi...samma v2rk on ka kassidega ja ka neid syyakse ... arvad, et nad on hakkanud s66ma koeri viimase aasta jooksul vms ? kui t6esti NII ARVAD SIIS EKSID ...nad on s66nud neid koer aegade algusest peale ja s66vad ka edasi...midagi ei saa parata sinna...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärge sööge mind :/

 

Ei tegelt on kohutav jah, ilusad tõukoerad olid seal osad, ja nahhui nad neid peksvad :S ?

Raske on teha siis laks kõri läbi ja asi klaar, või siis elektriga - kõigeparem/valutum moodus.

Raiped ei raatsi isegi 10 krooni maksta voolu eest et valutumalt tappa koeri.

kuradikurat.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.