Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ärge tapke koeri

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
edu,

 

Ma tahaks lasta kellegil sulle warni või banni panna, aga kuna ma tean, et meie foorumi Farmikad ja Catid ei viitsi oma rasvarullinäppe liigutada, ei hakka ma vaevumagi, sain ise ka 1 PC selle eest, et sulle vastasin praegu, Tänud.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain selle msn-i kaudu ning ma antsin enda alkirja ning soovitan seda teha kõigil kes sellist asja peavad ebanormaalseks.

 

:ty


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oi jumal.

Sõin just võileiba kui nägin seda kutsat seal letil :/

 

Jube, endal koer, ja ei tahaks kyll et midagi taolist juhtuks temaga :S

 

Allkiri antud.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ausalt alguses olid sa jjumala normaalne kutt, aga see milline sa välja näed teemas ja siin näitad välja, et sa pole normaalne.

Türa mine vaata kuidas neid koeri tapetakse lihtsalt täpselt samamoodi nagu tapetakse siga.

On hea vaatepilt onju?

Mul tuleb nutt kurku sellise asja peale mõelda kuna ise olen suur koera armastaja.

Ja palun andke allkiri:)

Ei ole vaja piinata koeri:(

Koerad on siiski mõeldud lemmikuteks ja nad peaksid ka jääma mitte toiduks:S

 

+1, koerad mu lemmikud loomad =P

 

 

 

need kes ütlevad, et see on elu siis ma ütlen vastu : " PÕRKA PU**I" . =)

 

ise andsin oma hääle. atm 158, 120 häält vms,,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Suht räme jah. aga samas vaadata mingi sea veristamist näiteks on see veel hullem sest sel asjal tuleb ikka jõhkralt verd. Ja siga karjub ikka mõnuga.

 

Samas on kõik harjunud nägema veiseid heinamaal söömas.. aga kui paljud on näinud kuidas neid tapetakse lihakombinaatide tapamajades.

 

muidugi on harjunud kõik koeri nägema aias või toas lemmikuna.

Aga see on nende harjumus . neid sööma.. sama mis meie harjumus on süüa sea või veise liha.

ise andsin allkirja aga see ei muuda midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

issand 2 miljonit koera tapeakse aastas lõuna koreas?

onn ikka inimese seal koeri ei suuda hoida

sjukesed inimesed tuleks pikaks ajaks vangi panna ja neid endid näljutadaja piinata

olen suur koera ja kassi aramastaja

 

minu alkiri on neil saadud


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
issand 2 miljonit koera tapeakse aastas lõuna koreas?

onn ikka inimese seal koeri ei suuda hoida

sjukesed inimesed tuleks pikaks ajaks vangi panna ja neid endid näljutadaja piinata

olen suur koera ja kassi aramastaja

 

minu alkiri on neil saadud

 

Äkki loed oma postituse uuesti läbi ja parandad kirjavead ?

 

 

Aga jah , ise andsin ka allkirja , sest minu arust see on väga jäle mida nad kasside , koerte ja isegi teiste koduloomadega teevad .

Eriti veel see kuidas nad neid ülespoovad või leegiheitjaga küpsetavad elusalt .

Ja kui te arvate , et midagi ei juhtu kui 1 mlj inimest allkirja annab , siis te eksite .

Endal on kodus kass ja koer ja ei suudaks mõeldagi , et kumbki neist sellise viisiga surma saab .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tegelt on vahvlis lasteaed :)

 

" appi kutsu suri ära, määmää "

 

lehm on fkin 34x püham ja vajalikum loom, aga samas euroopas tapetakse neid 49x rohkem ;*

 

niiet mõelge, miks teha mingi karvatuusti kohta selline debiilne teema ?

 

Sama põhimõtte ...

 

Aga tapavad nad jälle valusalt ja meedia on selle lihtsalt liiga suureks puhunud .


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen ka allkirja andnud, aga millegi pärast arvan ma, et isegi kui miljon jäält kokku saadakse, siis see ei aita..

Elame, näeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei andnud allkirja,sest see ei muuda niikuinii midagi,kui koerte tapmine ja söömine on sääl legaalne,siis pole midagi teha. söögu koeri,söögu mida tahes,aga jah,see piinamine ei ole küll hea,sest koeri ma armastan.Maailmas tehakse igasuguseid jubedusi,niiet katsuge elada oma elu ilma teiste elu torkimatta....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei andnud allkirja,sest see ei muuda niikuinii midagi,kui koerte tapmine ja söömine on sääl legaalne,siis pole midagi teha. söögu koeri,söögu mida tahes,aga jah,see piinamine ei ole küll hea,sest koeri ma armastan.Maailmas tehakse igasuguseid jubedusi,niiet katsuge elada oma elu ilma teiste elu torkimatta....

 

Aga vot, mõtle kui see poleks seal legaalne? Sellepärast allkirju kogutaksegi ju..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma sööks pigem neid inimesi kes koeri söövad kui koeri -.-


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Varsti juba 200 000 häält koos, ei tea kas tulebgi miljon ära :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.