Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynors and Manray Vestas Blog.

Soovitatud postitused

VIP

Kes teist mäletavad kõiki minu eelmiseid olnud Päevikud mis kunagi teinud? Manraynor 6 , manraynor 5 , skill manray , manraynor 21 jne. No igatahes tuleb veel üks... Nimi on siis Manray Vesta. Kasutaja on Vesta pure praegu , aga alati võivad plaanid muutuda. Kuigi ma tegin ka oma blogi siia siis ka. EI! Ma ei kopeeri Supermani ega midagi maha , ärge tulge ütlemagi...

 

 

Manray Vesta

 

Statsid praegu , algelised ma tean , aga piisab. Miks pray 43 juba? Fire cape jaoks ning parem treenimine.

090703045209.png

 

Minu Bank siis :

090703045046.png

 

Ma tean et see on väike , aga nojah ...

 

 

Igatahes statsid mida praegu taga ajan on 70 str ja range ja mage. Ei tee teise niipea ja queste ka mitte.

 

Minu Blog

 

03.07.09 0930

 

Ma olin täna öö otsa üleval ja ei saanud üldse magada sellepärast et ma väga närvis , sest et mul on ühe tüdruku vastu tundeid ( Need kes ei tea midagi nendest ärge proovige siin nalja tegema tulema või tarka mängima tulla ) ja ma ei tea kas tal on minu vastu ka tunded , aga kõik mis ta rääkinud , kuidas öelnud , kuidas küsinud ja kõik näitaks et tal on.

Kõik sõbrad rääkinud et oleks mõttet öelda mida ma arvan tema kohta , sest mida ma ikka piinan ennast. Seda ma teengi täna.

 

Sain eile töölt vallandatud , nii et uue koha otsingul nüüd ja natuke rohkem vabat aega , mis ei ole üldse hea. Plaanis minna Pühapäeval Tantsupeople , sest paljud keda ma tunnen lähevad sinna ja olen 18 , peaks ära käima. Olin siis täna öösel ühe sõbraga ka kes mind lohutas närvilisuse suhtes ( Tuli kell 3 öösel minu juurde just arutama ja aitama , tõeline sõber ikka ) ja mingid Joodikud tahtsid vist minu naabrit kätte saada , sest arvasid et ta mingi lits? Nii sain mina aru , aga no mida need Venkud ikka ...

 

Ma ei kirjuta väga palju kuna eile ei olnud nii huvitav päev , aga öö oli. Ma proovin siis teha uuendust päeva lõppus.

 

Cheers.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutajal väga ilus pank, woodcuting on kah ilus, 7P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Umbes 2 kuud tagasi Bottisin ausalöeldes , WC ei ole minu tehtud , mina ei võta selle eest midagi , WC tegi Superman , sest me saame hästi läbi ja Bottis tasuta.

Mining on tehtud minu käsitsi ikkagi. Raha on accidel jah , ma tean ülekandmis meetodeid etc.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
woodcut on kena, if u know what I mean:)

 

tule jah laulupeople, saame kokku?

 

Muidugi võib saada , ega ma avalikustan Eeskujulikes enda telefoni nr ka , saate mind kätte.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tulen kah vb laulupeole :D ( mulle ei avalda telefoni numbrit? ) :)

 

aga jah edu sulle jälle.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Manraynor .

Ma tean mis tunne ssul võibollla .

Mul on endal sama sugused . või õigemini on ikka veel .

Ma ei sa temast üle nii kergelt .

mullle ka sõbrad räägivad et räägi ära talle kõik .

 

Ei no ja see selleks .

Aga tunnen ikkagi kaasa .

 

 

Loodan väga et kasutajast asja saab .

ei praegu ka suht ilus .

 

praegu 9 punkti .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Manraynor .

Ma tean mis tunne ssul võibollla .

Mul on endal sama sugused . või õigemini on ikka veel .

Ma ei sa temast üle nii kergelt .

mullle ka sõbrad räägivad et räägi ära talle kõik .

 

Ei no ja see selleks .

Aga tunnen ikkagi kaasa .

 

 

Loodan väga et kasutajast asja saab .

ei praegu ka suht ilus .

 

praegu 9 punkti .

 

See on küll natuke offtopic, aga:

 

kas sa oled kuulnud midagi kirjapildist? Või äkki sellest kuidas kasutada lauselõpu märke?

 

On topic:

Manray, kui ma sulle õhtul raha kannan, kas sa saaksid mulle selle rsbots neti authi osta paypaliga?

(mul endal pole paypali ega krediitkaarti)

 

Cheers lad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mõned PK et näidata et acc on ikka hea.

 

090625130142.th.png

090625133105.th.png

090626153443.th.png

090627180416.th.png

090627184730.th.png

 

090628102925.th.png

 

090628125110.th.png

090629132008.th.png

090630011537.th.png

090630031854.th.png

090701031657.th.png


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See on küll natuke offtopic, aga:

 

kas sa oled kuulnud midagi kirjapildist? Või äkki sellest kuidas kasutada lauselõpu märke?

 

On topic:

Manray, kui ma sulle õhtul raha kannan, kas sa saaksid mulle selle rsbots neti authi osta paypaliga?

(mul endal pole paypali ega krediitkaarti)

 

Cheers lad!

 

Saab küll , mul on mingi 36€ atm PayPalil.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena kasutaja,pank

Mis tuleviku goalid on?Kunagi f2ps ka pkad? Acc 4p,pank 6p. Kokku 5p/10p siis.

Good luck.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis combat , ma vist ei näinud :D

 

Ilusad Dropid, Loodan siis kasutajast tõeliselt head acci :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah.. Räägi tüdrukule ära, vaata mis vastab, läheb sitasti siis läheb, jääb vähemalt rohkem aega unustamisega.. Läheb hästi on super :)

 

Rune teemalt: Kasutaja päris normaalne, loodan, et suudad normaalse kasutaja arendada. Hetkel saad 7p.

 

Edu siis Irl'is ja RS'is.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma loodan, et sa mind ära ei banni vms, kuid: Mida vittu ? Sa oled 18, mängid rsi.. mjaa. Ning seda ka veel, et keda kotib (runeskeibi foorumis, kus enamus 14-15), et sul tüdrukuga ei lähe hästi RL elus ? Ei tea, minu arvates peab ikkagi midaig viga olema, et sellistest asjadest ruunskeibi foorumis rääkida, tõesti sul pole sõpru, kellega seda teha ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.