Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynors and Manray Vestas Blog.

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Suts kallis pole? forellikilo seal jõgisoo forellipüügis (küpsetatult) on Forell ca 2kg 149 kr/kg, ning seal on väga hea forell, soovitan!! OnTopic: ilusad killid, ning super kasutaja GL!

 

Ausaltöeldes oli küll kallis , aga seal väga hea forell , ma tean sest minu Maakodu on Valklas ja ennem söönud seal. Meie olime rahul tbh :cool:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

07.07.09 0000

 

Päev läks hästi minul , õhtu rämedalt sittasti , ei hakka seletama ...

Tüdrukuga suhtes aina paremaks lähevad nii et hea seegi.

 

RSi suhtes ei juhtunud midagi erilist , ajasin 25 ja 35 tulekul , ning 57-60 Str.

Ei viitsinud pilte teha. Eks ma täna mingeid pilte lisan ma arvan. Ning ütlen ette

 

TÄNA TEEN FIRE CAPE KATSE 54 RANGEIGA CMB 45!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
07.08.09 0000

 

Päev läks hästi minul , õhtu rämedalt sittasti , ei hakka seletama ...

Tüdrukuga suhtes aina paremaks lähevad nii et hea seegi.

 

RSi suhtes ei juhtunud midagi erilist , ajasin 25 ja 35 tulekul , ning 57-60 Str.

Ei viitsinud pilte teha. Eks ma täna mingeid pilte lisan ma arvan. Ning ütlen ette

 

TÄNA TEEN FIRE CAPE KATSE 54 RANGEIGA CMB 45!

 

Kuupäeva kirjutasid valesti:D 07.07.09 peaks olema, edu 7p hetkel


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu f capega sõber.

 

aga tee videon kah ja postita se video siia.

ja ära ütle kas sa said või ei.

sest need kes vaatavad seda videod need näevad kas sa said või ei saanud seda f cape. ( see oli minu poolt soovitus)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma proovingi siis , atm ajan Agi 35 ära , siis Horror from the deep et saada Zammy book , siis lehed peale ja siis Fire cape.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.