Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynors and Manray Vestas Blog.

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Ma loodan, et sa mind ära ei banni vms, kuid: Mida vittu ? Sa oled 18, mängid rsi.. mjaa. Ning seda ka veel, et keda kotib (runeskeibi foorumis, kus enamus 14-15), et sul tüdrukuga ei lähe hästi RL elus ? Ei tea, minu arvates peab ikkagi midaig viga olema, et sellistest asjadest ruunskeibi foorumis rääkida, tõesti sul pole sõpru, kellega seda teha ?

 

Kui sa ei tea mis on Blog siis ära vaata seda teemat , issand jumal. Mul piisavalt sõpru kellega ma räägin , sa parem hakka iseenda eest rääkima. Ning sa vihkad mind et ma mängin runescape? Ma olen mänginud üle 1k erinevate mängude kogu oma elu , RUNESCAPE ON AINULT 1! Ja kui sina ei mängiks siis sa ei vaataks seda alafoorumit , jeesus fucking christ nagu.

 

Igatahes kasutajast atm tahan Vesta pker koos 20 def

 

rs g0d , see kuradi Imageshack ja uus kujundus , arvasin et kood on õige et tuleks nagu tavaliselt ma teinud , aga küll parandan ...

 

Tüdrukuga ma veel jaman ise edasi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, Võiksid addida mind kah ... *hint*

aga muidu väga meeldib juba see acc ja killid kah on muhedad ;)


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen 21, ja MIND EI KOTI mis teised arvavad,mida ma enda vaba ajaga teen!

Sellest on mul totaalselt pohhui nii,et selle kohapealt võite te kõik vait olla.

 

 

 

Manrayle küsimus, miks vallandati,ei teinud oma tööd korralikult ? Ja mis töökoht oli.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui teed def 20 tee nature spiritiga siis saad rune gloved kah : ) ja kas sa tegid käsitsi att 20 ?

 

Death Platue , ning ma tean juba questide suhtes ... Ma tean kõike queste mida pureid päevad tegema jne , pole vaja õpetada , kuigi tänud ikka ütlemise eest.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodame parimat kõiksuguste värkide suhtes, nii acci kui irl .


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

04.07.09 2355

 

Arengut ei tulnud kasutajal kuna mind ei olnud kodus ja ei boti. Atm teen str , ei viitsi maga kuna ootan ühte asja ka , vb saan hommikuks 60.

 

Irl elu kohta ainuke asi mis võin öelda et Käibemaksu hind tõstis bussipilteti hinda Tallinnast - Kuusalusse JUBEDALT.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis sa kuusalus teed:D?, Ma elan sealt 15kilta:D

 

Minu maakodu asub kuusalu ligidal , valka külas täpsemalt.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
a saaks kokku millagi nt loksale ei viitsi bussiga kärutada millagi?
lähete limpsite jäätist ja räägite rune juttu? Xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lähete limpsite jäätist ja räägite rune juttu? Xd

 

ei söö eriti jäätist, ja kes läheb mingi tüübiga irl õue ruunist rääkima... Sa lähed? Ajad kamba kokku ja teete irl pk'd?, Või räägite mis õhtul rsis teete vms?


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei söö eriti jäätist, ja kes läheb mingi tüübiga irl õue ruunist rääkima... Sa lähed? Ajad kamba kokku ja teete irl pk'd?, Või räägite mis õhtul rsis teete vms?

Lol hakkasin naerma su irl pk jutu peale :D:d

OT:kena pank . Ootan ulme arengut sult.^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

05.07.09 0000

 

Hommik oli ikka mõnus ... Kui üles sain ja peale ärkamist MSN kobisin , siis Alex kisas ja kutsus siis kokkusaamisele meie vahel . Eino ikka läksin kohale , kell 12 pmst olid Mina , Alex , Kristiina ( aka Kiku ) , Ollu ja Superman siis Vabaduse risti juures ja siis sealt Otse Woodstucki jooma ( Kell 12 juba jooma :P ). Igatahes sai arutatud jne , lõppuks läksime kõik Laulupeople ja saime rohkem omavahel tuttavaks. Mina mingi hiljem läksin teiste sõpradega Forelli püüdma ja sööma , 2 forrelli = 3kg ja 1 kg = 195.- + Friikad and shit , kokku maksime siis 1.1k Forellikas 4 inimese vahel. Normaalne hind ja hea kala ja kõik , Valkla Forell ftw.

Muidu üks huvitav asi ka , võtke Cralsberg + Sidrun ( nagu tequilaga ) ja siis kui on hea Sidrun siis te hakkate aina naerma lõpetamatta , ma tegin XD.

 

Muidu rsi suhtes selle päeval ei teinud midagi , täna siis ajasin 40 mage ja mõtlesin et pkn korra oma 25 EP maha ja selline on tulemus :

 

090706122812.png

 

090706122111.png

 

Mõnus 1m kasum aind 15 mint pkmisega.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
05.07.09 0000

 

Hommik oli ikka mõnus ... Kui üles sain ja peale ärkamist MSN kobisin , siis Alex kisas ja kutsus siis kokkusaamisele meie vahel . Eino ikka läksin kohale , kell 12 pmst olid Mina , Alex , Kristiina ( aka Kiku ) , Ollu ja Superman siis Vabaduse risti juures ja siis sealt Otse Woodstucki jooma ( Kell 12 juba jooma :P ). Igatahes sai arutatud jne , lõppuks läksime kõik Laulupeople ja saime rohkem omavahel tuttavaks. Mina mingi hiljem läksin teiste sõpradega Forelli püüdma ja sööma , 2 forrelli = 3kg ja 1 kg = 195.- + Friikad and shit , kokku maksime siis 1.1k Forellikas 4 inimese vahel. Normaalne hind ja hea kala ja kõik , Valkla Forell ftw.

Muidu üks huvitav asi ka , võtke Cralsberg + Sidrun ( nagu tequilaga ) ja siis kui on hea Sidrun siis te hakkate aina naerma lõpetamatta , ma tegin XD.

 

Muidu rsi suhtes selle päeval ei teinud midagi , täna siis ajasin 40 mage ja mõtlesin et pkn korra oma 25 EP maha ja selline on tulemus :

 

090706122812.png

 

090706122111.png

 

Mõnus 1m kasum aind 15 mint pkmisega.

 

Suts kallis pole? forellikilo seal jõgisoo forellipüügis (küpsetatult) on Forell ca 2kg 149 kr/kg, ning seal on väga hea forell, soovitan!! OnTopic: ilusad killid, ning super kasutaja GL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.