Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

V:Rune Pure/Range Pure/Rang 2h/Obby mauler

Soovitatud postitused

VIP

Mis vana Tudisshiga juhtus?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ta sain vist banni,aga kes sa oled rs24jas?
Ma pole eriti kuulus aga noh LikeTheEmily.. Sa vist ei tea ?.. Mul 3 tehingut.. umbs 200 posti ning pole plaane scämmata kuna ei meeldi pahandustes olla :)v Dvj ostke :)

diceskilleridreklaam.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sipelgas,midagi ei juhtunud :)

Vahetasime temaga kasutajad,Tudishh skilleri vastu.

 

Luhtanen,sain jah. ShadowCat viskas enam-vähem külmalt bani,selgituseks pani tõestusega ban.Kui tõestust küsin,tüüp lihtsalt ei vasta. Foorumid ka läbi otsitud,tõestust pole kuskil.

 

Anyways,garanteerin et viimase kasutajaga ei tule jamasid. Kõik info on Blt'l olemas. Ise kustutasin faili arvutist ära jne. Edu müümisega :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sipelgas,midagi ei juhtunud :)

Vahetasime temaga kasutajad,Tudishh skilleri vastu.

 

Luhtanen,sain jah. ShadowCat viskas enam-vähem külmalt bani,selgituseks pani tõestusega ban.Kui tõestust küsin,tüüp lihtsalt ei vasta. Foorumid ka läbi otsitud,tõestust pole kuskil.

 

Anyways,garanteerin et viimase kasutajaga ei tule jamasid. Kõik info on Blt'l olemas. Ise kustutasin faili arvutist ära jne. Edu müümisega :)

Tänud,Ma karanteerin et mitte ühegiga ei tule jamasid kõik kasutajad algusest peale minu tehtud peale Lumby Pk3r1 Mille andis mulle Silvo^ ^ Totaalne ärinaine.. :).Dvj esimesed 3 acci 1 pinn ja viimane acc 1 pinn.. Dvj.. Tudishiga käisin pk ja panka lisandus veel oma 140k juurde :)

 

Üless :)


diceskilleridreklaam.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.