Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Oh my God,it's the Jesus!

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Tech,uber fail :D Tahtsin teada mis rahvas teeb,isegi kui arvatakse et botin vms. Aga see selleks.

 

Anyways,kuna see kuu ei mängi ning augustis tuleb nolife(wc 99) siis pilte ei lisa kuni septembrini. Meanwhile,have a nice summer. Cheers.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

:D Pikslite pärast närvi minna ja ropendama ikka ei hakkaks? Mina ei bottinud,5 päeva pelasin,jäin accist ilma. Paari päeva pärast,kui tagasi sain oli disabled. Proofi et bottisin? Niiet gtfo. Warni Mina'le? Thanks. Teema ka lukku,niikuinii ei pela enam acciga,isegi kui tagasi saan. Hakkan mainiga nüüd mängima,sügisel vb ka päevik.

 

Cheers!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

LOL? :D Kuule,tõsiselt. Mervyn-grow up. Pole vaja pikslite pärast whinema hakata,TEEMA LUKKU. Ja Mina'le warn.

Kthxbai.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pubekas?Sinust rotist,kes peab teistelt raha varastama olen ikka vanem.

Saad sa aru,ma sain selle kasutajaga ainult mõni päev mängida? Kust ma tean kes,kas esimene omanik või see kes acci endale tõmbas bottis. Keegi tegi appeali ka... Mina see ei saanud olla,kuna eile ei sattunudki internetti(~8h sõitsin auto/bussiga) jne. Peale seda olin sünnipäeval. Pluss sa ise ütlesid et bottisid. Mida sa whined? Kuna andsin rahvale teda,et bottisid ja oled vana scammer ? Less whine kid,grow up. WARNi sulle.

TEEMA LUKKU!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dice skillereid järjest väheneb...


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.