Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mõtlesin teha teemat :Mis teie elus kõige halvemaid hetke old ja mis sittemaid.

Küsimus

Mul omal nagu head aegu ei mäleta aga halvemaid aegu mäletan Esimene halb oli siis kui elasin Eestis ja kolisin Soomes (riihimäki) linn siis seal elasin 1 aasta siis leitsin häid sõpru mulle hakkasin meeldima unustasin eesti ära siis paar nädalat tagasi kolisin riihimäelt turku- nüüd suht nomid sõbraad osad siin ja nüüd hakkasin igatsema eestit või siis riihimäest

kirjutage oma häid aegu ja halvemaid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

tal tekst ka vigane. eesti keel hakkab ära kaduma:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Keegi moderaator võiks tema pealkirja korrigeerida :)

Graffitil õigus , emakeel hakkab ka vist ära ununema , ära seda ära unusta jumala eest :)

Endal on halvimaid ja pareamid hetki olnud palju , kõiki täpselt ei mäletagi , ei saagi kõike ju mäletada , sest inimese pea pole ka nagu robotil :D

Aga mida mäletan on see , et väiksena läksin õuna vargile ning sõber nalja pärast karjus "varas aias , varas aias " , jooskin ruttu minema , hüppasin üle aia ning jalg jäi kinni ja kukkusin vastu asfalti , silm oli nädal aega paistes , niimodi et ei näindki välja sealt sest nii paistes oli . See oli siis üks halvim hetk mida ma mäletan .

Need paremad hetked on ikka need , kui sõpradega koos ning saab palju nalja ja päevad on hästi pikkad ;)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Siis kui ma peakat põhja panin:(.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Keegi moderaator võiks tema pealkirja korrigeerida :)

Graffitil õigus , emakeel hakkab ka vist ära ununema , ära seda ära unusta jumala eest :)

Endal on halvimaid ja pareamid hetki olnud palju , kõiki täpselt ei mäletagi , ei saagi kõike ju mäletada , sest inimese pea pole ka nagu robotil :D

Aga mida mäletan on see , et väiksena läksin õuna vargile ning sõber nalja pärast karjus "varas aias , varas aias " , jooskin ruttu minema , hüppasin üle aia ning jalg jäi kinni ja kukkusin vastu asfalti , silm oli nädal aega paistes , niimodi et ei näindki välja sealt sest nii paistes oli . See oli siis üks halvim hetk mida ma mäletan .

Need paremad hetked on ikka need , kui sõpradega koos ning saab palju nalja ja päevad on hästi pikkad ;)

 

Äkki õpiks ennem ise ära, et kuidas komasi pannakse ning enne punkti ei ole ka mingit faking tühikut, selge?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Failisin tüdrukuga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.