Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Casal Man'i päevik | 2x99

Soovitatud postitused

welcumzkreen.png

 

Veidike minust

 

15a215269434.jpg

 

Tere! mina olen jälle vahvlis tagasi. ehk keegi mäletab mind veel. vanad kasutajad on olnud Specnaz, Timo, Skream, Filthy, Jam. asusin ka uuesti runescape't mängima ostes enda irl sõbralt kasutaja ülimalt odavalt. plaanid on vaikselt juba tehtud ning üritan enda päevikut nii tihti kui võimalik uuendada. seetõttu sooviksin teilt ka minu päevikus aktiivsust. kommenteerige, soovitage ja kritiseerige julgelt. samuti kirjutan ma siin päevikus veidike oma eraelust (eeskujuks superman)

 

ehk siis nimeks on mul Timo, elan Pärnumaal ja vanust on juba 16 aastat. mulle meeldib mängida jalgpalli ning mulle väga meeldib motosport ja kõik sellega seonduv. pikkust on mul ~185cm, suitsu ei tee (vähemalt enam mitte), alkoholi ei tarbi üleliia (võtan mõõdukalt tähtpäevadel, sünnipäevadel jms)

 

Kasutajast endast

 

combat: 109/116

kasutaja on minu käes olnud umbes nädal. olen seda juba hoogsalt treeninud ning eile tegin ma ta memberiks. vana omanik (kes on ka minu irl sõber) on suutnud sellel kasutajal teha hämmastava fishing 99'a ja mitte ehk nii hämmastava cooking 99'a. siiski, tema on selle kasutajaga kõvasti vaeva näinud ning see on nagu pärandus minule - treenida seda sama jõudsalt edasi.

 

Statsid

 

satsz.bmp

 

Questpoints

 

qausapipts.bmp

 

Pank

koguväärtus ~14m

 

pank111.bmp

pank222.bmp

pank333.bmp

 

Goalid

 

casal_man.png

casal_man.png

casal_man.png

casal_man.png

casal_man.png

casal_man.png

casal_man.png

casal_man.png

casal_man.png

casal_man.png

 

 

hinnata võiksite kasutajat statside jms põhjal, mitte ostmise põhjal. olge aktiivsed ja kommenteerige julgelt.

 

:torch:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris pandav kasutaja.

8p


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice!

Edu sulle !

Stats,Bank ilus

Edu goalidega!.

Ahjaa pane questpointidest ka pilt siis meil parem vaadatapalju sul quest punne on;)


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena kasutaja, 7 punkti.

Fishing 99 ikka kõva sõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

me leik u timzz,

päevade lõikes kirjas palju võtta võib : O ?

10p

i look like just Chuck Norris


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

fishing level on ikka üle prahi(Y)

8p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

28. juuni 2009

 

kui aus olla, siis ma pole täna rs'i jõudnudki. isa äratas 10.30 hommikul mind üles, ruttu sööma ja ringrajale. põhimõtteliselt olin 8 tundi ringrajal. mul sõber sõidab noorteklassis ning ma käisin tema sõite vaatamas. muidugi oli seal ka muid huvitavaid sõite, isegi GT sari sõitis seal. olen üsna kõvasti päikest saanud, kõik kohad on suhteliselt põlenud.

 

täna vaevalt mingit arengut tuleb. hetkel treenin slayerit, homme tuleb ehk 71. täna vaevalt.

varsti lähen sõbraga krossikatega sõitma. ta elab siin suht samas lähedal (sama sõber, kes noorteklassis sõidab). tal kodu juures krossirada. piiname oma motikaid seal natuke.

 

kui mingit arengut tekib, siis lisan siia kindlasti ka pildid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sul atm või mingi muu pill ?

Vaatasin et sul agi goal 61 .. Tee 70 saad Sara käia ja värki , kuid edu veelkord ;)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks mingid võrri rattad alla oled pannud :D ?

Igatahes väga ilus fishing :)

7 punkti.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena!

Edu sulle!

Fishing 99 Omab!

10P

Kena pill ka.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kena;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

28. juuni 2009

 

tulin väljast just. piinasime sõbraga pille natuke. rada oli hea, märjaga on suht võimatu sõita seal savipinnase peal, seega tänane ilm oli super sõitmiseks. ta onu oli ka oma krossikaga seal, testisime seda ka. jube hästi läks edasi ikka, paar korda panin käna isegi. :D

tulin koju mingi üheksa paiku ja aitasin kümneni isa. nimelt ehitame isaga palkmaja. ehk saate pilte ka kunagi kui soovi on.

nüüd tulin tuppa ja treenin slayerit veidike. levelini on veel ~38k. täna vaevalt ära viitsin teha.

 

// lisasin esimesse postitusse ka endast pildi, et teaksite kellega tegu on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ilus, kaua sul sõber fishi lasi kokku?

8p


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

29. juuni 2009

 

Tere hommikust! kellele hommik, kellele lõuna. ärkasin umbes kell 11, tegin kiire kohvi ja paar võileiba ning üritasin kiiresti slayer leveli ära teha. siin ta on:

 

wul7up.png

 

väljas on vapustav ilm. lähen pesen oma basseini puhtaks. võibolla teen ennem clue ära, mis on pangas juba mitu päeva seisnud (lvl-3). õhtul plaan jälle krossikaid piinama minna, eks näeb.

kindlasti kirjutan teile täna veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.