Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Quit!

Soovitatud postitused

Lõpuks siis tegingi ära!!!

vahetasin k6ikide kasutajate req ja passid suvakateks ! ja ennem seda surin kogu asjadega mobidele!

RUNESCAPE ON NAGU HAIGUS! lõpuks sain jagu!

 

Et teeme m6tetu ei oleks, v6ite siia ise ka lisada milllal oletu quitinud, kaua, miks jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

varsti juba aasta.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vahetasin k6ikide kasutajate req ja passid suvakateks

 

 

 

Näete seda??

 

Aga no kas nüüd runescape haigus on, eks inimene teeb ta haiguseks. Aga ise olen suveks quited, kuskil sügise lõpus hakkab uuesti võibolla.

Aga edu sulle päriselus, palju naisi sulle =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt oleme ausad siis runescape pole haigus. See kelle jaoks on selle enda süü on see.

Ma ise väga mitmeid aastaid pelanud. Kuid vahepeal sitaks aasta pikkuseid quite teinud kuna ei vitisi. Ja kui mängima hakkan siis mängin natukene kuni quitin. Mitte nii ,et korra mängin sisi sõltuvus 24/7. Lihtsalt hea ajaviide kui tegevust pole:) Kuidas kunagi see sõltuvuse värk.

See nagu suitsuga. Seda on võimalik päeva peal maha jätta kui iseloomu ja tahtmist on. Ma ise tõmbasin ligi 2-3 aastat ja jätsin päeva peal tkuid see selleks. :) Edu sulle ja head suve.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.