Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Reitige minu merchantimist ~ Leet Pwn ~

Soovitatud postitused

VIP
Sellesuhtes, et juudid on hullud ärikad, teevad suga absull igatpidi kaupa, nad vabandust väljenduse eest aga SITAKS rikkad tavaliselt, hitler hävitaski neid, sest tahtis krõbisevat saada. :D

 

u fail at life, Hitler ei hävitanud juute, et nende peidetud sularaha saada...

aga jah, hea mõte sul maget littida, 99 ei taha teha ?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
u fail at life, Hitler ei hävitanud juute, et nende peidetud sularaha saada...

aga jah, hea mõte sul maget littida, 99 ei taha teha ?

 

Uuri veidi järgi oma ajaloo õpetaja käest, mille pärast siis, ise oli ka juut ja pidi olema mingi maailma vingeim? Ma ei ole sõnagi peidetud sularahast rääkind, vaata ja uuri, juba isegi keskaja kuningad röövisid juute paljaks, sest juudid olid väga rikkad...Mina kasutan oma tekstis fakte, sina aga lihtsalt väidad, et ei hävitanud juute rahapärast, too mõni väide/fakt, mille pärast siis...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Uuri veidi järgi oma ajaloo õpetaja käest, mille pärast siis, ise oli ka juut ja pidi olema mingi maailma vingeim? Ma ei ole sõnagi peidetud sularahast rääkind, vaata ja uuri, juba isegi keskaja kuningad röövisid juute paljaks, sest juudid olid väga rikkad...Mina kasutan oma tekstis fakte, sina aga lihtsalt väidad, et ei hävitanud juute rahapärast, too mõni väide/fakt, mille pärast siis...

 

WikiAnswers - Why did Hitler and the Nazis hate the Jews

WikiAnswers - Was Hitler part Jewish

 

omatud plox.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hp level 86

screenshot435.th.png

Mage level 85

screenshot425.th.png

 

Veel cluesid mis ma olen droppinud, kõik on level 2, praegu kokku dropitud 8 juba.

screenshot433.th.png screenshot432.th.png screenshot431.th.png screenshot430q.th.png screenshot429v.th.png screenshot428h.th.png screenshot427.th.png

 

 

Ja see on mida ma kuulan kui ma arvutis olen. xD

screenshot426.png

 

Mage level 86

screenshot434.png

 

 

Aaa ja ma olen viimasel ajal üritanud natuke süüa ka teha.

Eile pasta bolognese, tuli täitsa söödav välja, natuke vilets aga noh. :D

Üleeile pannkooke, viletsalt tulid välja, ikka kas jäid tooreks või kõrbesid ära. Aga noh, pooltoorelt oli ka vinge natuke süüa, vaarikamoosiga. :D

Üleüleeile tegin endale salati, riisi ja kanapihvidega endale laheda eine, väga maitsev oli tegelikult.

 

Ja täna üritan midagi burgeritaolist teha. Jeeeejeeeee lahe blogi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uuri veidi järgi oma ajaloo õpetaja käest, mille pärast siis, ise oli ka juut ja pidi olema mingi maailma vingeim? Ma ei ole sõnagi peidetud sularahast rääkind, vaata ja uuri, juba isegi keskaja kuningad röövisid juute paljaks, sest juudid olid väga rikkad...Mina kasutan oma tekstis fakte, sina aga lihtsalt väidad, et ei hävitanud juute rahapärast, too mõni väide/fakt, mille pärast siis...

 

yep, ur an idiot :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D kahtalne ajaloo 6petaja...aga juudid olid suht targad kyll, kuid kui sa kuuled s6na juut siis ei tohiks see seostuda kohe miljon2riga vms, muidugi m6ni teenis kena pappi ...nad rohkem lihtsalt oskasid erinevaid keeli, laulda, pilli m2ngida...

 

A mis m6ttega igast cluest pilti teed ?

Ja sa teed clue kohe 2ra v6i kogud panka omale ?

Suht lahedaid asju v6id saada p2rast kokku nendest cluedest..

edu..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D kahtalne ajaloo 6petaja...aga juudid olid suht targad kyll, kuid kui sa kuuled s6na juut siis ei tohiks see seostuda kohe miljon2riga vms, muidugi m6ni teenis kena pappi ...nad rohkem lihtsalt oskasid erinevaid keeli, laulda, pilli m2ngida...

 

A mis m6ttega igast cluest pilti teed ?

Ja sa teed clue kohe 2ra v6i kogud panka omale ?

Suht lahedaid asju v6id saada p2rast kokku nendest cluedest..

edu..

 

Cluesid ei saa koguda :hi:

 

Edu magega muidu :)


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Double omatud? :D

 

•Jealousy. Some Jews were successful and held "visible" positions in Austria and Germany in the 1920s and 1930s. In the Great Depression. Germany was hit the hardest by the worldwide economic depression, and successful Jews were envied.

•Some Germans believed that "Jewish bankers" were responsible for the Treaty of Versailles.

•Jews became a scapegoat for Germany's economic problems. (According to this racist sentiment, "international Jewish financiers had plunged the world into a war and the Depression for their business profit.")

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Double omatud? :D

 

•Jealousy. Some Jews were successful and held "visible" positions in Austria and Germany in the 1920s and 1930s. In the Great Depression. Germany was hit the hardest by the worldwide economic depression, and successful Jews were envied.

•Some Germans believed that "Jewish bankers" were responsible for the Treaty of Versailles.

•Jews became a scapegoat for Germany's economic problems. (According to this racist sentiment, "international Jewish financiers had plunged the world into a war and the Depression for their business profit.")

 

Lahe. Gratz, sa omasid mu ära. Sa võitsid selle eest 2 punktise warni offtopicu eest.

lol jk :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice regen braclete


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.