Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

\\Going Best Est G-Maul//

Soovitatud postitused

VIP

6p kasutaja eest

-5p et oled neid kuradi newschool pjerid kes arvavad et oskavad pkda , aga on tegelik põhjus miks Wild on surnud ( Keegi ei oska enam pkida ).

 

Nii et kokku 1p.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
6p kasutaja eest

-5p et oled neid kuradi newschool pjerid kes arvavad et oskavad pkda , aga on tegelik põhjus miks Wild on surnud ( Keegi ei oska enam pkida ).

 

Nii et kokku 1p.

 

Täpselt minu mõte...

Kõige reaalsem PK oli Classicus tegelt, seal oli skilli vaja, naljalt ei saanud...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
6p kasutaja eest

-5p et oled neid kuradi newschool pjerid kes arvavad et oskavad pkda , aga on tegelik põhjus miks Wild on surnud ( Keegi ei oska enam pkida ).

 

Nii et kokku 1p.

 

Miks sa arvad et ma ei oska pk?Olen saanud häid loote jne.....ja sa arvad et sa oskad pk??Kas sinuarust kes newschoolerid ei või pk???::cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitte midagi erilist. Ma ei imesta kui nädala-kahe pärast on see päevik kinni : Perm banned for macro .

Mix nime varjad ?

Üks suur suur viga on acc'l. No adamant gloves ja ma ei usu et need tulevad kh. Ma mõtlen att 50'ga.

sad. 2p

 

Miks sa arvad et ma ei oska pk?Olen saanud häid loote jne.....ja sa arvad et sa oskad pk??Kas sinuarust kes newschoolerid ei või pk???::cool:

Lmao, nice arusaam pk skillist. Ega loot ei näita su pk skilli. Pkida ikka võid aga kui pj hakkad siis sellel pole mõtet. Pj'tida võid ju PvP's mingied sinust 10 lvlit suuremaid def noobe,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa arvad et ma ei oska pk?Olen saanud häid loote jne.....ja sa arvad et sa oskad pk??Kas sinuarust kes newschoolerid ei või pk???::cool:

 

Ma tean piisavalt neid newschoolereid. Ma olen ka tänapäeval pkinud ja newschoolerid osakavad ainult Special attackiga kedagi võita või siis mingi Dragonbolt specialiga. Peale seda ma tahaks näha kuidas kellegile ilma Special attackita ära teen. Mina kasutan Oldschooleri võtteid ja oman ära paljusid. Mul ei ole vaja mingi haledat Special attack Bari.

 

Ning ma ei öelnud et newschoolerid ei või PKda , Newschooler ÕPPIGU PKMA!

Usu mind , suvalised inimesed BH-s ja pvp worldides armastavad neid kellel on ikka õige PK skill rohkem kui tavalisi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vähem möla, rohkem pilte.

 

2p.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

treeni rune scimmyga... hitib kiirem

aga gl muidugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tean piisavalt neid newschoolereid. Ma olen ka tänapäeval pkinud ja newschoolerid osakavad ainult Special attackiga kedagi võita või siis mingi Dragonbolt specialiga. Peale seda ma tahaks näha kuidas kellegile ilma Special attackita ära teen. Mina kasutan Oldschooleri võtteid ja oman ära paljusid. Mul ei ole vaja mingi haledat Special attack Bari.

 

Ning ma ei öelnud et newschoolerid ei või PKda , Newschooler ÕPPIGU PKMA!

Usu mind , suvalised inimesed BH-s ja pvp worldides armastavad neid kellel on ikka õige PK skill rohkem kui tavalisi.

 

aga need oldschoolerid olid ka ju kunagi newschoolerid ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga need oldschoolerid olid ka ju kunagi newschoolerid ;)

 

Sellel ajal ei olnud terve Wild täis PKereid. Nüüd on nagu ... Iga ruut pkereid täis. Ja nemad ei olnud sellised idikad nagu tänapäeval. Tänapäeval on idikaid igalpool täis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See account on boted,et peidad rsn-i?

 

muidu 7p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

manyranor , räägi meile kah kuidas sa p2ps siis omad , ilma specita.Tuled lihtsalt mingi brine sabre / r scimmyga peale ? või mingi rune knifedega lihtsalt peksad surnuks?ilma mingi combota , ma arvan kah eks.see on 1/100 et nii kellegi maha lööd.

 

ONtopic:Kena 7p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
manyranor , räägi meile kah kuidas sa p2ps siis omad , ilma specita.Tuled lihtsalt mingi brine sabre / r scimmyga peale ? või mingi rune knifedega lihtsalt peksad surnuks?ilma mingi combota , ma arvan kah eks.see on 1/100 et nii kellegi maha lööd.

 

ONtopic:Kena 7p

Rune knives+vesta long on poonage.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tean piisavalt neid newschoolereid. Ma olen ka tänapäeval pkinud ja newschoolerid osakavad ainult Special attackiga kedagi võita või siis mingi Dragonbolt specialiga. Peale seda ma tahaks näha kuidas kellegile ilma Special attackita ära teen. Mina kasutan Oldschooleri võtteid ja oman ära paljusid. Mul ei ole vaja mingi haledat Special attack Bari.

 

Ning ma ei öelnud et newschoolerid ei või PKda , Newschooler ÕPPIGU PKMA!

Usu mind , suvalised inimesed BH-s ja pvp worldides armastavad neid kellel on ikka õige PK skill rohkem kui tavalisi.

 

1+

 

Ma ei näe mõtet tavalises pvp maailmas , Ainuke koht kus seal kakeldakse on varrock g.e ja west bank , Grand exchanges passivad aint mingid high levelid ja west bank on mingeid dbowdega ja g maulidega noobe täis , Ei kavatse kunagi enam pvpsse minna , surin eile 2 korda , 400k läinud , Bhs seeeest Low-Level pk ei olegi nii hull , Aga need rikkad high-levelid ... nad muud ei oska kui oma dragon claws specci... , Alati kui targeti saad tuleb tüüp sinu juurde hakkab seletama mõistmatus inglise keeles et mina asjad panka peaks panema ja siis tema peaks mind ära tapma , Suht lahe tõesti , Siis veel need def noobid , keda järjest rohkem ja rohkem tuleb , näiteks tean ise selliseid nimesi nagu R Kelly On U(34) , Mr H E R B(49) , Freshly 0wnt (cb 36) siis mingi K0 my beast(26) , Eile nägin seda R Kelly On U mehikest , oli mingi räige armoriga kohal , mithril minotaur vms kõrval "omas" Multis , Pärast tunni pärast vaatasin mida asja mingi addy hilbud seljas , oli omada saanud mingi clanni käest , suht paras... Aga jah meenus et see mingi botteri päevik ju... Edu siis , Kui enne banned saamist str 99 saad siis hindan .


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sellel ajal ei olnud terve Wild täis PKereid. Nüüd on nagu ... Iga ruut pkereid täis. Ja nemad ei olnud sellised idikad nagu tänapäeval. Tänapäeval on idikaid igalpool täis.

 

Manraynor palun seleta mida need idikad teevad siis?Kuidas se eristad old ja new pk-ja.See special värk mägnus olemas siis peab seda kasutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idikad PJvad , flameivad , kisavad "gf s0n" , "GF noob" ,"noob". Siis lärmavad "I own you", " my main ownz you" "Im famous you noob" jne. Ehk need kes ei ole Pkerid vaid Wanabeed.

 

Nii siis special attack on jah muidugi olemas , aga see näitab et sul vaja Lucki et keegi võita. Ehk g maulerid on hea näide : Isegi kui sa ei PJ siis on nii et kui Specid failisid , siis jooksed minema ja uuesti fightid alles siis kui Spec on tagasi.

Ehk kui sul vaja specialit et keegi võita, siis sul lihtsalt ei ole Skilli.

 

Need kes ei kasuta speci tähendavad et nad kas ootavad lucky combos või kasutavad skilli et tappa.

 

Mina näiteks

Kasutan Rune knives ja Corrupted Vesta. Switchimine on väga kiire ja teen Riske.

I kasoy I

Kuigi tema kasutab ka speci , aga ta oskab väga hästi Venge kasutada õigel ajal.

Hybridid

Switchimine , prayswitch ( Kuigi protect prayer on noobish ) , relvavahetus ja manual cast vajavad Skilli et õieti teha.

 

 

Ma saaks edasi rääkida aga pean tööle minema.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.