Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Main - pank 8m+

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Kõik kolm niikuinii enda accid... Hale.

 

Spammilaat.

 

Mis kuradi juttu sa ajad? Äkki näitab mu kahte teist kasutajat kaa siin foorumis?

Ja kui siin mingi spämmilaat on siis sa näed küll mitmekordselt - vähem nolife. :ty


epqcea.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
noh palju küsiksid ?? kasutaja on hea muidu ostaks aga endal olemas aga soovitan soojalt osta ta on usaldusväärsed tean teda

 

Ei teagi palju tahta .. 2 PINi oleks ideaalne aga vaatab, vb annaks ka 1 PINi või väikse raha eest..:ty


epqcea.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike küsimus jaxid ja louserid ja simpled : Miks te aint siin teemas räägite? Teistel palju paremad kasutajad kui sellel sumssil aga te peate ikka seda kasutajat tahtma? Vaevalt et see mingi kokkusattumus on et siin kõik 0 tehinguga 15 postitusega tüübid.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väike küsimus jaxid ja louserid ja simpled : Miks te aint siin teemas räägite? Teistel palju paremad kasutajad kui sellel sumssil aga te peate ikka seda kasutajat tahtma? Vaevalt et see mingi kokkusattumus on et siin kõik 0 tehinguga 15 postitusega tüübid.

 

No kui sulle ei meeldi nahhui sa seletad siis siin krdi wannabe admin. Teinekord on targem suu kinni hoida kui midagi tarka öelda pole.. :ty


epqcea.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pakun, et cloudil jäi suu kinni nüüd!

 

Lammas mis sitta sa ajad? Ise oled teemasse teinud 6 täiesti pointless postitust ja hakkad ajama et mina kogun poste? Seda posti tehes oleksid võinud vähemalt vaadata et ma offline olen , Poes olin, jäätist tõin , Kui teiesugustel sibulatel midagi veel öelda siis pm. Kui keegi aru ei saa mis pm tähendab siis Private Message .

 

 

http://www.vahvel.net/private.php?do=newpm&u=7917

 

Palun väga. Seal sõimake mind kõik sibulad. Edu teile. Pange mulle 2 p warn kui tahate, ei koti, kui sellised idud siis mingi gei teemas mulisevad.

 

 

Niikuinii mingi jax hakkab rääkima et tuleb tapab ära mu nüüd. Närvihaiged , Saage üle. Siis hakkab simple oma iba ajama et ma ise närvihaige. Sellised asjad on teiesugustel juba etteteada.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.