Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ärkvelolek

Soovitatud postitused

Ma mitmeid kordi kaua kaua yleval olnud ntx

1) olime laagris, öösel oli torm ja siis aeti kõik sisse, ei me viitsinud magada siis, järgmine õhtu, olid mingid teatejoksud, ma olin ka tiimis ja siis kui minu kord tuli ootasin teatepulka, ja laksti olin finishis, jooksu ise ei pannud tähelegi.

2) Käisime mingil joomingul, mingi 2-3 aeg öösel hakkas rahvas kustuma, aga mina selline, kes juuatäis peaga magada ei saa, olin yleval, järgmine õhtu(vahepeal magamata) oli jälle mingi kogunemine ning jälle ei maganud, alles siis hommiku mingi 11 aeg sain magama jääda.

Väljapuhkamiseks kulub mul tavaliselt 8-14h sleepi, vahet pole kaua enne yleval olnud olen!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõige rohkem olen üleval olnud 3 päeva. Tegime 10 kesi läni nii ööse kui päeval :D

Eesti politsei sai shoki kui nägi mis toimus ;D Tulid ööse kell 3 külla sest arvasid et jõime :?

trahvi õnneks ei tulnud räme hoiatus aint :X


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ? - 2-3päeva

Kuna see oli ? Eelmine aasta sõbra 18 sünna

Millistel põhjustel see oli ? Eelmine vastus xd

Millised sümptomid ilmensid ? Väga kaka oli olla :/

Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ? Mõni 4-5h

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

12h arvutis olen pohhuilt igap2ev , kui hakkab juba 24 piirile minema siis wtf , pärast magan 24h lõdvalt :D , ma julm unekott .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eelmisel kuul sai eksamisessi ajal 54h järjest üleval oldud - polnud väga mõistlik tegevus, õppimisefektiivsus oli alla igasugust arvestust ning üldse oli keeruline nagu hetkes kohal olla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ? 60h pluss

Kuna see oli ?

Umbes aasta tagasi.

Millistel põhjustel see oli ? Polnud absoluutselt und ning u 40h üleval olekut heitsin voodisse oli 4h voodis magama ei jäänud

Millised sümptomid ilmensid ?

Üleväsivus vist?

Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ?magasin mingi 16h vist.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ? 3,5päeva ehk umb 68 tundi .

Kuna see oli ? Millistel põhjustel see oli ? suvel, ns sõbraga vedasime kihla et ei lähe enne magama kui 3 päeva magamata :D

Millised sümptomid ilmensid ? Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ? ei ilmunud, 15 oli vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oli mingi periood, mil lihtsalt ei tahtnud magama minna ning sai oldud üleval reede hommikust kuni pühapäeva õhtuni, tundides ei teagi, kuid päris hea väsimus oli lõpuks ikka, voodisse maandusin, siis magasin ka. Peavalu, silmadega või midagi sellist ei olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täpselt minutipealt 101 tundi jutti ärkvel .. miks ? sest mu insomaatiline rekord oli 100 tundi ja ma tahtsin seda ületada .. aga mis põhjusel ma mingi periood absoluutselt ei maganud ? elasin virtuaalelu, et reaalsuse eest põgeneda. Kuidas välja puhkasin ? .. idk .. mõni tunnike und ja edasi. See viis küll mu lõpuks haiglasse, kus diagnoositi veremürgitus / arvatavasti kohvist ) ja raske südamerike minu ea kohta ( olin siis ehk 17 ? ) nüüdseks on kõik korras ja täitsa tugev elujõudu täis härg valmis ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olen ise mingi 38h umbes olnud ja põhjust ei mäleta ,aga mingi võistlus oli kes kauem suudab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks kuskil 72h on ikka üleval saadud olla. Põhjuseks oli ilmselt see, et magamiseks polnud aega ega tahtmist.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rekord on ainult 20h. Põhjus, oli jaanipäev, lõbu laialt ja ei näinud vajadust magamise järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõjaväes sai ööpäeva ringselt üleval oldud ja seda 2 päeva järjest.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

36h, pidu, üleväsimus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eelmine nädal olin 40h järjest tööl:D.Alguses 12 tunnine vahetus elektroonikafirmas(enne seda olin ka muidugi üleval olnud juba) ja siis Rally Estoniale turvameheks edasi:D.Sümtomid olid mälukas ja oleks nagu segi olnud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.