Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Puukentsefaliit

Küsimus

No eile sain kolmana süsti, nüüd pean 3 aasta pärast järgmise saama.

Aga probleem on selles et see käsi kuhu süsti sain jubedalt valutab, ei saa eriti liigutadagi kätt. :O

 

Et kas see on normaalne ?

Muidu peab arsti juurde minema, lihtsalt jubedalt käsi valutab, eelmiste vaktsineerimistega on ilusti läinud, aga nüüd järsku hakkas valutama peale kolmandat. :-(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

22 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Ise sain kooli ajal mingi 3 korda, nagu sääsehammustus, midagi muud pole..

 

Muidu lahendus sulle, võta käsi maha =O


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Eile sain süsti, täna mingi pool 1 öösel läksin magama ning siis juba natuke valutas, täna ärkasin mingi 11 siis oli väga valus, no liigutada saan ilusti aga kuhugi vastu õrnalt läheb või kätt järsku liigutan siis lööb hullu valu sisse, kusjuures õde sai ka eile sama süsti ning temal valutab ka. :|

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Wait a day and then say how it feels :)


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ma pole 2 aastat juba seda süsti saanud :D Kuigi ise elan puukide kaisus põhimõtteliselt (Metsas noh :D ) Aga endal on ka niimoodi olnud et ei saa liigutada ja valutab täiega. Mul juhtub seda isegi siis kui ma pole mingit süsti vms saanud, see on sellepärast vist, et ma pean rohtusid/tablette võtma.

 

//Edit: Day, arst võibolla andis vale süsti? :D


SpiderFantoomReRe.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Päris naljamehed siin see abn, tanel jms tondid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Pole kunagi neid süste saanud, sest koguaeg olen olnud enamvähem "lihtne maapoiss".

Ei tapa mind puuk ega kärbseseen.

Olen näinud see aasta puuke liikumas küll, enda pole veel ühtegi kohanud.

Kunagi on olnud üks puuk, kõrva peal oli. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mul pole ka kunagi puuki olnud, kuid süstid teen igaksjuhuks ikkagi ära.

Vaikselt hakkab valu ära minema, selline väikene valu pidigi olema arst ütles. :D

 

Selles suhtes et, vanasti polnud ju selliseid süste olemas.

Inimesed käisid ikkagi viljapõldudel ja lõikasid vilja sirpidega ja pakkisid vilja hobustele ja viisid minema.

Puid tehti ka metsas, keegi ei vingunud, et mingit puugisüsti vaja oleks, minuarust on see süst väga mõttetu raha raiskamine, eriti kui elad veel linnas kah, linnas survead puugid selle CO2 kätte juba ära. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Pole kunagi neid süste saanud, sest koguaeg olen olnud enamvähem "lihtne maapoiss".

Ei tapa mind puuk ega kärbseseen.

Olen näinud see aasta puuke liikumas küll, enda pole veel ühtegi kohanud.

Kunagi on olnud üks puuk, kõrva peal oli. :)

 

Ma arvasin kaks aastat tagasi täpselt samamoodi. Ma polnud varem isegi puuki näinud, olin puhas linnapoiss :P Siis sai kolitud maale ja kolmandal päeval korjasin puugi juba. Alguses polnud midagi, kuni tekkis palavik. Sai arstil käidud ja algselt arvati ikka, et kokkusattumus. Gripp või midagi. Ah, mõned päevad hiljem tehti kõikvõimalike teste ja pandigi haiglasse. Pool suve sai haiglas istutud (:. Tahtsin öelda ka, et puuksensefaliidiga võib kaasneda halvatus, kuna see ongi nn "ajuhaigus". Samuti tekivad tõsised kordinatsioonihäired ja tähelepanuvõime halveneb silmnähtavalt. Kuid see kõik on ajutine.. (:

Aga igas halvas on midagi head. Näiteks, kui sa oled puukensefaliiti põdenud, ei ole kunagi enam vajadust selle vastu vaktsineerida. Keha immuunsüsteem on "arenenud" sellega võitlemiseks.

Tõesti, võibolla läks natuke teemast mööda, kuid ma tahtsin öelda, et kui on võimalus, tehke see süst ära. Ma oli loll, arvasin, et mind see ei puuduta.. Maksad selle raha ära ja saad oma süsti(d) kätte ega pole midagi vaja enam karta (v.a puukborrelioosi, mille vastu pole vaktsiini.)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma arvasin kaks aastat tagasi täpselt samamoodi. Ma polnud varem isegi puuki näinud, olin puhas linnapoiss :P Siis sai kolitud maale ja kolmandal päeval korjasin puugi juba. Alguses polnud midagi, kuni tekkis palavik. Sai arstil käidud ja algselt arvati ikka, et kokkusattumus. Gripp või midagi. Ah, mõned päevad hiljem tehti kõikvõimalike teste ja pandigi haiglasse. Pool suve sai haiglas istutud (:. Tahtsin öelda ka, et puuksensefaliidiga võib kaasneda halvatus, kuna see ongi nn "ajuhaigus". Samuti tekivad tõsised kordinatsioonihäired ja tähelepanuvõime halveneb silmnähtavalt. Kuid see kõik on ajutine.. (:

Aga igas halvas on midagi head. Näiteks, kui sa oled puukensefaliiti põdenud, ei ole kunagi enam vajadust selle vastu vaktsineerida. Keha immuunsüsteem on "arenenud" sellega võitlemiseks.

Tõesti, võibolla läks natuke teemast mööda, kuid ma tahtsin öelda, et kui on võimalus, tehke see süst ära. Ma oli loll, arvasin, et mind see ei puuduta.. Maksad selle raha ära ja saad oma süsti(d) kätte ega pole midagi vaja enam karta (v.a puukborrelioosi, mille vastu pole vaktsiini.)

 

See jutt ei pane mind endiselt sellele mõtlema, kuna ma teadsin seda juttu juba ennem, päris pikka aega, minul avastati puuk kõrva pealt juuksuris, kui juuksur küsis, et mis see must siin on? Siis sai see ruttu kuuma õliga sealt välja tiritud, kuid kellel on raha ja näeb vajadust siis aga palun, mina ei keela neid teha, avaldasin lihtsalt oma arvamust, et minuarust ei ole need süstid seda raha/aega/valu väärt.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
See jutt ei pane mind endiselt sellele mõtlema, kuna ma teadsin seda juttu juba ennem, päris pikka aega, minul avastati puuk kõrva pealt juuksuris, kui juuksur küsis, et mis see must siin on? Siis sai see ruttu kuuma õliga sealt välja tiritud, kuid kellel on raha ja näeb vajadust siis aga palun, mina ei keela neid teha, avaldasin lihtsalt oma arvamust, et minuarust ei ole need süstid seda raha/aega/valu väärt.

 

Ega ma ise vaatan, et mul ka need puugid eriti peale ei roni, kuid ema ikka räägib, et igaksjuhuks tuleb need süstid ära teha. :D

Ma arvan tegelikult, et siis kui sa haiglasse ükskord satud siis mõtled ikka, et oleks pidanud need süstid ära tegema.

Valusad need küll pole, aega ka palju neile ei lähe, kuid jah, suhteliselt kallid on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.