Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mis asi on gamble ?

Küsimus

16 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Mingi kaua pidi ka seal istuma vist.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

1)Soul Wars

"You can also purchase a 'gamble'. The gamble option will grant you a random reward "

Ehk siis Soul warsi reward.

2)Barbarian Assault

To gamble points you can elect to spend 200, 400 or 500 points. Gambling 200 or 400 points will give you a random item, but if you want to have a chance to win anything like a dragon chainbodyEhk siis Barbarian Assault punktide eest ostetud reward.

3)Rat Pits

Rat pits, seal saad teiste inimeste kassidega võistelda ning gambleda ka väikese summa raha peale.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

No siis oled tohmu _:D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Gamble - Põhimõte on see, et See kes killib, tal peab olema EP'd ehk earned potensal ja tapjal peab olema invis 76k. Tavaliselt pole mõtet teha gamblet kui pole skillind ega istunud pvp's või bh's.

Hot zones olles tuleb EP kõige kiiremini/paremini . Nüüd kui see update oli et pandi EP, siis see suureneb iga 20-30mint järelt. Non hot zones on ep max 40% aga hot zones 100%

Surejal ei pea seljas olema midagi, Invis aga 26003gp ja 5-10 foodi, et kohe k0 ei saaks.

Kui pvp tuli siis oli kerge gamblega rikkaks saada. Tihti tuli Dragon full helm droppe ja kõike muud, enam ei tule üldse neid, kuid noh 1-5M droppe ikka tuleb.

 

Loodan et oli abi


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

mm, aga kas on siis nii, et ma saan häid droppe nagu temalt, ütleme, et tal on seljas dragon full helm, siis hea drop on see, et ma saan tema seljast mingi asja mitte, et lambist ei tule kuskilt partyhat, kuigi tal pole toda seljaski ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
mm, aga kas on siis nii, et ma saan häid droppe nagu temalt, ütleme, et tal on seljas dragon full helm, siis hea drop on see, et ma saan tema seljast mingi asja mitte, et lambist ei tule kuskilt partyhat, kuigi tal pole toda seljaski ?

Bh's võib saada sama asja mis tal seljas, kui ta ei proti seda. Aga pvp ? Seda ma ei tea nii , Igastahes. Gamblet tehes on surejal 26003 gp kotis ja midagi seljas ja kindlasti peavad mõlemad olema skulled


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.