Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaklus.

Soovitatud postitused

VIP
enjoy!

'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Suht haige vend oli KO ja sai põlvega kaela,kui keegi ei tea mis see on ,siis see on selline asi,et ta lööb otse kõrisse põlvega,ja kõri paindub ja sa ei saa hingata.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aga see on kaklus,ja pooldan sellised kakluseid.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väga jühker kohe :S:S


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

See oli nii kiirelt,ja kaamera sitt,siis ei saagi aru,

Ja Night War, jah mulle meeldivad sellised kaklused.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tre.ee järjekordne tõestus ,et sinu vanus pole õige mis ankeedis.

Ma järeldan ,et sa oled selline sitakott nagu paljud on?

Õige tegija/mees ei kakle lampi tänaval või ei poolda kaklusi.

Kui üritad tegija olla sellega ,et pooldad kaklusi siis mine arene ok?

 

Video vaadata ei saanud kuna kasutajat pole kuid ei koti ka väga.

Debiilsusel pole piire ma võin seda ainult öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sulle endale nad meeldivad ,sest sa ise nii ei suuda.

Vaatame kuidas sind pekstakse varsti läbi ;).

Ära unusta endast video riputada siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tre.ee järjekordne tõestus ,et sinu vanus pole õige mis ankeedis.

Ma järeldan ,et sa oled selline sitakott nagu paljud on?

Õige tegija/mees ei kakle lampi tänaval või ei poolda kaklusi.

Kui üritad tegija olla sellega ,et pooldad kaklusi siis mine arene ok?

 

Video vaadata ei saanud kuna kasutajat pole kuid ei koti ka väga.

Debiilsusel pole piire ma võin seda ainult öelda.

 

niipalju kui mina tre't tean, sobiks ta perfektselt sulle isaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
niipalju kui mina tre't tean, sobiks ta perfektselt sulle isaks.

 

 

No vaata sobiks siis sobiks.

Aga mõistuse poolest küll ei ütleks ,et ta nii vana on kuna sellise vanuses inimesed enamasti ei ole ,et vott see kaklus on tegijate oma.

 

Vanus tal ankeedis 21. Ma 16. mm.:P Päris lahedaks isaks sobiks küll;)

 

On olemas ka +30 aastaseid kes lapsikud ja pooldavad selliseid lahedaid asju ja mõtlevad ,et on tegijad. Kuid enamasti päris paljud ei ole sellised.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mnja. poleks seal keegi "pea kinni" karjunud siis oleks ta selle kuti kolju päris lõhki tagunud ilmselt kuni surmani. Aga jah kui sulle sellises vanuses meeldib selline asi siis see sinu enda teha. Ma olen 19 ja arvan et kui kakelda siis ikk asja pärast mitte niisama lampi "Ägedad" olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ses suhtes kui keegi ise alustab siis jah tuleb kakelda niikau akuni enam ei tõuse. Aga ise ärplema minna lampi siis oled eriti mõttetu mees.

Enamuse inimesi kes oskavad kakelda või on õppinud natukene siis teavad ,et normaalne inimene ise taguma ei lähe kedagi sellepärast ,et öeldi KÄI per*se vms?

Ning teiseks. Enamuse kõvasi tagujaid ei oska enamasti õigesti lüüa ega kaitsta. Tuleks mõni kogenenud tüüp vasta siis oleks enamasti üle pooltel kusi püksis. Kuna kui kaitsta oskad ja õigesti rünnata siis mingi lambi tänava kakleja sulle nii kergelt ligi ei saa. Kuid arvake mida tahate ses suhtes;) Kõik mõtlevad omamoodi kuidas lahe olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No vaata sobiks siis sobiks.

Aga mõistuse poolest küll ei ütleks ,et ta nii vana on kuna sellise vanuses inimesed enamasti ei ole ,et vott see kaklus on tegijate oma.

 

Vanus tal ankeedis 21. Ma 16. mm.:P Päris lahedaks isaks sobiks küll;)

 

On olemas ka +30 aastaseid kes lapsikud ja pooldavad selliseid lahedaid asju ja mõtlevad ,et on tegijad. Kuid enamasti päris paljud ei ole sellised.

 

 

Ta peaks ikka olema 18+,sest http://www.tre.ee minuteada on ikka tema tehtud leht ning mille eest ta maksab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta peaks ikka olema 18+,sest Tre.ee - ESILEHT minuteada on ikka tema tehtud leht ning mille eest ta maksab.

 

No kui tal nimi on tre.ee ei tähenda ,et ta tre.ee omanik on;) Ma võin ka panna RuneScape - the massive online adventure game by Jagex Ltd. enda nimeks ega see ei tähenda ,et ruuni omanik olen;) ja kui isegi on siis pohhui. Ses suhtes peaks mõistust natukene ikka olema ja mitte levitama seda video ja siis veel öelda ,et see sitaks lahe või pooldan. See näitab aint idiootsust ses suhtes. ma ei hakka siia mingeid ma ei tea mis videosi panema ja ütlema ,et sitaks lahe vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

K-Cobain,see ei tähenda seda,et sa ei poolda kaklusi ,et kõik peaksid sulle halama hakkama.

Mina võtan seda kui lõbu.

See juba minu süü ei ole,kui sa ei poolda sellised asju.

Kas poks,k1 jne on sinu jaoks ka totrus?

Muideks need mõlemad mehed on profesionaalid ja nad teenivad selle eest leiba(nii 10000-30000.- võitmise eest)

Ega ma ei mõtle ,et mingi noorukite kaklused on minu jaoks lõbu ,EI! Vaatan ainult profesionaalide kaklusi.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
K-Cobain,see ei tähenda seda,et sa ei poolda kaklusi ,et kõik peaksid sulle halama hakkama.

Mina võtan seda kui lõbu.

See juba minu süü ei ole,kui sa ei poolda sellised asju.

Kas poks,k1 jne on sinu jaoks ka totrus?

Muideks need mõlemad mehed on profesionaalid ja nad teenivad selle eest leiba(nii 10000-30000.- võitmise eest)

Ega ma ei mõtle ,et mingi noorukite kaklused on minu jaoks lõbu ,EI! Vaatan ainult profesionaalide kaklusi.

 

No esiteks nagu ma ütlesin ,et ma ei saanhud vaadata video millegi pärast.

Teiseks ma mõtlesin ,et see mingi 16-19 aastaste gängsterite kaklus.

Poks,k1 pole minu jaoks totrus kuna olen isre varsti aasta aega Kick poksiga tegelenud. On kutsutud ka MMA-sse kuid see ei tõmba.

Kui seal videol on mingi poksi või mingi võistluse moodi siis saan jah aru aga tänaval kaklemine on mõttetu. Enamuse kes on käinud kuskil trennis, poks,karate,kick poks või mida iganes teavad ,et tänaval lampi kaklemine on mõttetu ja üldse tänavakakluse pooldamine on veel mõttetum. Kui kuskil raha peale mingi poksi võistus jne., Siis saan jah aru ,et sellega teenitakse leiba nagu wresling jne.

 

Loodan ,et said mu segasest jutust midagi aru:)

Sven.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.