Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti keele eksam.

Soovitatud postitused

VIP

eksamiks läks täpselt 2 tundi, kirjand tuli 276 sõna, grammatika osas feilisin enda arust natuke, 4-5 peaks ära tulema kyll suht.

 

EDIT: erm, kuskohast te parandatud eksami leidsite ?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

leidsin hetkel endal 4 viga, seda ylivõrde asja arvestamata(seal oli ikka 2+ viga raudselt)

kust te oma hindeid juba teate muidu?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4 sain ja olen täesti rahul.

Mõned debiilsed vead tulid küll sisse, aga vahet pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugemisülesanne oli muidugi memuaaridest, kes tahab õigeid vastuseid näha, siis need on juba lõunast üleval: http://www.ekk.edu.ee/vvfiles/0/p6hikooli_eesti_keele_ja_kirjanduse_l6pueksami_v6ti_2009.doc.pdf

Kusjuures kirjandi teema seostus hästi esimese lugemisülesandega.

 

Paljud õpetajad parandasid proovieksameid kiirelt, seega polnud ka hinded 100% õiged.

Parem ongi kui töö on hästi kontrollitud, mitte kiirelt ja vigadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult oli vägagi kerge,aga mul tuli 3 kuna see lollakas kirjandi teema rikkus ära..:S

See oli: ,,Mida hindad õpetajas?''

 

Aitäh lohutamast.. Töös olid mul ka mõned lollid vead, aga kerge. Kirjandi teema oli jah loll. Seega üle 3 ma vist ei saa.

 

Ühes ülesandes pidi teose pealkirju panema. Ma ei lugenud juhist korralikult ja panin autoreid.. Feil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.