Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mees hüppas kaks korda viiendalt korruselt alla - jäi ellu

Soovitatud postitused

Alexei Roskov on sitke mees. Ta on kahel korral viiendalt korruselt alla hüpanud ja mõlemal korral ellu jänud.

 

Joonud ära kolm pudelit viina, hüppas elust tüdinud Alexei viienda korruse rõdult alla. Ja jäi ellu, kirjutab Ananova.

 

Roskovi abikaasa Jekaterina nägi vaid seda, kui tema purupurjus 22aastane mees akna lahti tõmbas ning end alla upitas.

Ajal, mil šokis naine kiirabisse helistas, tuigerdas mees tagasi korterisse ning upitas end veel korra aknast alla.

 

 

Täna on Alexei haiglast väljas ning ütleb vaid üht: "Mul lihtsalt väga vedas."

Mis meest aga hüpetele sundis?

"Mul pole õrna aimugi, miks ma esimest korda hüppasin. Teisel korral, kui ma tuppa tagasi komberdasin, hakkas naine aga riidlema. Ma arvasin, et on parem kui ma toast lahkun - akna kaudu."

 

 

Publik > Mees hüppas kaks korda viiendalt korruselt alla - jäi ellu


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks kaaa:D


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See mees pidi vist küll mingi batuudi vms peale maanduma mis tal neljandale korrusele ulatus , sealt ronis naabri rõdule ... pärast hüppas uuesti ...

 

Tra proovige ise oma 12-13 meetri kõrguselt alla hüpata vaadake mis teist järele jääb... Tahaks teada mis moodi see mees maanduma pidi. Jalad ees = jalaluud murduksid , võimalikult lendaksid näoga vastu põlvi , kindlasti saad päris mitu murdu... Peakat?= kui just kolme meetrise sügavusega basseini ei hüppa siis = KO :D ... Kõhukat?= Suht jälle kindel surm sest koos kõhuga läheks ka kogu pea vastu maad... Olgu siis kasvõi muru all aga tauniks jääd ikka ...

 

Ahh mida iganes. Võibolla mõeldud et maja oli viiekordne aga mees ise hüppas keldrikorruse aknast välja ...


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.