Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ F2P Skilleri päevik ~

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Siis jah ei bottinud. Üleeile sain rsboti käima (tänx maarjo, et isu peale ajasid), ning mõtlesin crafti teha (hard leather bodyd). Mingi tund aega sain teha, ning viskas välja - ban.

Kõige haledam on see, et enamus bottereid jäävad endale kindlaks valetades teistele, et nad said niisama banni (et nad pole never-ever bottinud).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis jah ei bottinud. Üleeile sain rsboti käima (tänx maarjo, et isu peale ajasid), ning mõtlesin crafti teha (hard leather bodyd). Mingi tund aega sain teha, ning viskas välja - ban.

Kõige haledam on see, et enamus bottereid jäävad endale kindlaks valetades teistele, et nad said niisama banni (et nad pole never-ever bottinud).

 

Aga see pilt? Kus ütlesid et bottisid purega? Umbes 4 kuud tagasi. Ja räägid et pole ennem bottinud >.

I dont care,ütlen juba mitmendat korda-olid botter,jääd ka selleks.

Klannist said ka kicki,niiet enam ei koti. ThumbsDown,Mervyn.

1p.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis jah ei bottinud. Üleeile sain rsboti käima (tänx maarjo, et isu peale ajasid), ning mõtlesin crafti teha (hard leather bodyd). Mingi tund aega sain teha, ning viskas välja - ban.

Kõige haledam on see, et enamus bottereid jäävad endale kindlaks valetades teistele, et nad said niisama banni (et nad pole never-ever bottinud).

 

Atleast sa pole nagu ukraina2 kes hakkas valetama, et sai niisama banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Aga see pilt? Kus ütlesid et bottisid purega? Umbes 4 kuud tagasi. Ja räägid et pole ennem bottinud >.

I dont care,ütlen juba mitmendat korda-olid botter,jääd ka selleks.

Klannist said ka kicki,niiet enam ei koti. ThumbsDown,Mervyn.

1p.

Taun.

 

Klannist oleksin nagunii lahkunud. Amichiet polnud kuskil näha, ei saanud öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Aga see pilt? Kus ütlesid et bottisid purega? Umbes 4 kuud tagasi. Ja räägid et pole ennem bottinud >.

I dont care,ütlen juba mitmendat korda-olid botter,jääd ka selleks.

Klannist said ka kicki,niiet enam ei koti. ThumbsDown,Mervyn.

1p.

Aww dude, päris hale oled!

*** [ OMGIES JESUS ]: does not appear in the high scores list.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen ;)

Vahetasin kasutaja,nagu ise ka tead esimese omanikuga. 5 päeva mängisin,kuuendal päeval oli invalid password. Täna sain tagasi,disabled. Ei tea kas esimene omanik/hacker bottis. Kuidas ma ise bottisin kui pmst koguaeg rääkisin friends listis rahvaga/tegin pilte jpms? Gf,see et sa oled botter ei tähenda et kõik sinusugused on.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rs g0d,mis kokkusattumus?

Mervyn ajas alguses,et ei boti jne. Lõpuks ikkagi bottis... Pole mingit kokkusattumust.

Ma sain enda skilleriga ~5 päeva mängida ja hacked/tagasi võetud. Tagasi sain oli banned... Mind polnud sellel ajal arvutiski kui appeal tehti. Eks näis,kui unbanned on mu acc siis saab teada kes botter oli.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga ma ei kirjutanud, et ma jätan selle acci legitiks.

Tol ajal ma jah ei bottinud, kuid kui käima sain, lasin veidike crafti (kuni väljas käisin (1h umbes)), ning selle ajaga sain paar randomit, milles failisin ning sain banni.

Ei kaheste eriti (natuke ikka, kuna lvlid olid armsad).

 

Mina tunnistan, et bottisin. Mul pohhui, mida teised arvavad, et kas üritavad mind täiega maha teha või siis on neutraalsed selle suhtes.

 

Kui banni sain, üritasid mind TÄIEGA maha teha, et ma botter ja mida iganes, kuid sa oled VEEL HULLEM!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.