Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[RSbot]Soovitus

Soovitatud postitused

Kui oled kriitik siis palun ära all olevat vaata:tyMa tean et sellest on siin palju kirjutatud aga ma lisaksin ühtteist

 

 

Ni algatuseks nagu siin on juba varem õeldud on kõige parem kui sull on recoveryd peal. Kui sa rsbotiga oled siis käi vahel ka runescape kodukal ja vaata sellist asja nagu (account managment-appear ofence(VABANDAN VEA EEST KUI PEAKS OLEMA)Sealt saad vaatata kas sind jälgitakse ja kas sulle pannakse mute või ei ja banni võimalus.

 

 

kindlasti pange break handlerid peale ja muretsege palju randomeid!!!!!!! kui te rsboti kasutate siis minu soovitus on enda kogemustestPÄEVA PEAL KASUTA AINULT 5H 5TUNNIGA ON SU BANNI VÕIMALUS TÕUSNUD JA SIIS SA PEAKSID PUHKAMA AGA SEDA AEGA EI TOHIKS KORRAGA OLLA.

 

Muidugi kui te tahate teha mingeid kasutajaid mille saatus sin ei kotti siis jh ÄRGE SIIS KRITISEERIGE PLEASE:ty


logo.jpg

I`m Skiller and i am going to be skiller

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tihti on nii, et jagex reageerib boteritele hiljem .. minu purega oli nii :

Botisin ja kuu aega pärast seda kui viimati botisin sain ban .. seda nüüdseks juhtunud kaks korda .

Nüüd tavaliselt kui hakkan botima , siis järjest koguaeg , ilma breakide ja asjadeta kuni 10 päeva saan :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma usun et ta tegi selle topicu sellepärast, et näidata, et ta oskab värve ja suurust muuta.

 

Tuim.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Brake Handler maha .

 

Iga RsBotiga sisse logides saab Jagex teilt teistsuguse ip mitte siis kui kasutate Sk / Client

 

Mängi palju tahad , kella aega nad ei vaata .

 

Banni saab siis kui :

 

Bot ei tee mingeid randomeid ära ja hakkab edasi tagasi logima - Jagex näeb seda.

 

Kui playerid repordivad sind.

 

Kui sa jääd modele vahele , oled kohe banned .

 

///

 

Bottinud Str 93-99 , mingeid probleeme pole olnud .


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.