Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Botter jax!!!

Soovitatud postitused

Nii, kuulsin, et ta on siin mind scammeriks sõimanud.

Olin üleval arvutis, kui rääkisin temaga, läksin alla läpakaga (teleka taha) ning tegin wc edasi.

Samas jätsin üleval MSN-i lahti aga läpakaga sisse ei loginud.

Tuli esimene random event ( see kala püüdmis värk) tegin ära, siis kahe minuti pärast tuli see sister värk. Ei viitsinud kohe edasi teha ning otsustasin sööma minna. Sõin ära tulin ülesse ja vaatasin et selline teema.

Sul endal pole imelik Sir?

 

Sa ise ka aru saad, mida sa räägid?

Random tuleb ja sa seda korralikult ära ei tee, oled flagged e. huviorbiidis.

Teine random tuli, et seda kinnitada jne.

See söömis jutt on kahtlane, tean omastkäest, et sister evendis ta ei lähe rohkem edasi, kui seal pildidl on näha.

MIks siis pidid just sööma minema, ega ju söök eest ära ei jookse vms.Event oleks max 1-2min aega võtnud.

BOT, Feilisid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

To pardokunn:

Oleks sa vähe tähelepanelikumalt eelnevalt lugenud, siis oleksid pannud tähele, et pilt oli tehtud peale seda, kui orja palkaja oli läinud läbi selle ukse, niiet sinu jutt ei tõesta mitte midagi. Ja minumeelest on meil siiski vaba maa ning kui inimene tahab ennem süüa kui teeb ära randomi, siis tehku kuidas tahab.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Postitage kõik fail siia, ise te pole asjaga kursiski.

Eks Jax järgmine kord teab, et kui orjab, siis ei tohi poole randomi peal jumalaeest välja logida, vastasel juhul oled botter.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Postitage kõik fail siia, ise te pole asjaga kursiski.

Eks Jax järgmine kord teab, et kui orjab, siis ei tohi poole randomi peal jumalaeest välja logida, vastasel juhul oled botter.

 

Tõendeid sul pm polegi, et ta sinu accounti bottis. Sa oleksid pidanud peale sisse logimist ise randomi ära tegema ja hiljem talt küsima, et kus viimati account oli (ala midagi sellist), mitte ütlema, et näe jätsid randomi tegemata. Juhul kui ta oleks õigesti vastanud, oleks kindel, et ta legit ja teeb käsitsi.

 

To Jax: randomite poole pealt, vaevalt nad sul 2 minuti tagant ilmuvad. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soul vähemalt saab asjale pihta, mitte nagu mõned, kes siia oma postcoundi suurendamiseks kirjutavad " FEIL!! " .

 

Mida sa poed?Muud pole teha?

 

Kas panna ban või mitte,on moderaatorite otsustada.(Alex,Ollu ega Rapidload ei viitsi sellega jamada kindlalt.:D)


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poisil on praegu õigus, ta ei pruukinud bottida, ma ei viitsi kuangi ära teha ise mängide seda hauakaevaja randomit, kasutajad on nädalateks sellepärast seisma jäänud.

Anyway, siin pole veel mingit tõestust et tea bottis sellega.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tü*a palun, spämmike oma FAILE mujale. Kõik ei ole sellise noliferid äkki, et random on kõige parem asi ruunis ja teeks neid kohe oma 3 tundi järjest. See gravedigger värki mäletan isegi, ei osanud seda õieti teha ning eksisin seal paar korda siis ütlesin et mõtetu asi ja panin rs-i ristist kinni. Niiet teie pange nüüd suud kinni.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta võis ka HD peal mängida Full screeniga ( Kui see oi f2ps lubatud ) ja afks samal ajal ?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta võis ka HD peal mängida Full screeniga ( Kui see oi f2ps lubatud ) ja afks samal ajal ?

F2p's ei ole lubatud Full Screen , kuid HD küll , millega saab ka pmst full screeni möödu välja.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Asi on selles et praegu ei saa me kindlad olla et ta bottis , kuigi see on suht tõenäoline. Saaks mingitmoodi tõendad et bottis , nt kasutaja asukoht vms et vaadata mingi Scripti järgi kas samamoodi jookseb or w/e , siis oleks jah mingi karistus


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Spammike" Eesti keel longab

Teiseks , ei ropenda siin teemas , tee endale mingi teema , kus oled scammi saanud ja ropenda niipalju kui tahad...

Sõna "spammike" tuli kogemata ilmselt. Ega sa ise parem ole, koma ei kasutata niimodi "jooksin poodi , avasin ukse" vaid "jooksin poodi, avasin ukse". Teiseks ära mängi siin haavatut, kes sai scammi. Hoopis mina olen see kes üle sai. Tegin tal woodcutingusse 20 levelit ja siis vahetas parooli ära ning tegi veel vahvlisse ka teema, HÄBI!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nojah isegi kui bottis siis tegelt jamh..majanduskriis ikkagi:P ..mina paneksin lihtsalt hoiatuse..või mis siin iganes on. sellise asja eest pole ban mõtet ju kohe panna, las õpib oma vigadest! nikunii acc banni ju ei saanud, paar lvlit tegi? niisis keda situb see värk? pange warn vms ja asi klaar.

 

 

/ja enda teemas ta ei mainind ka, et ta ei poti :P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tean , Ise arutage lahendus , sest mina ei pane mingit Ban or w/e , sest scamm ei toimunud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole midagi, et warn või what ever. Ma pole bottinud ja niisama mingi tolguse pärast ma küll ei ole nõus warni saama.

Teiseks, järgmine kord olen targem, kui läpakaga mängin siis 100% MSN-i, et mingi sinusugune "idioot" ei teeks kohe teemat, et see mees raudselt botib, sest ei vastanud MSN-is. LOL :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ta Jaxile ette ei maksnud, siis äkki ta on ise scammer meil siin?

Lasi teha 20 wc lvlit ja siis mõtles, et tembeldab ta botteriks ja ei pea maksma raha, ning samas

ei saa omale scammeri märki külge või bani.

 

Seda asja saab mitmeti vaadata :)

 

Mõelge sellele mis ma just vastasin.

 

Mina ise olen Jax poolt, kuna ei usu et ta bottis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.