Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida täna naljakat juhtus?

Soovitatud postitused

VIP

Küsimus siis oleks selline et mida täna naljakat juhtus?

Endal juhtus siis nata aint nalja:D:

Läksin silla peale ja kõnnin ja kõnnin ja siis vaatan et nastik on,aga ei olnud ja kui juba märkasin veeresin juba silla mäest alla ja kõik sõbrad hüppasid ka et siis lõpuks olid kõik mäe all ja kõigil olid särgid mustad:D

(To nastik oli tegelt hoopis õlu pudel)


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mmm... Mind ajas klassis taga mu klassikaaslane,jooksin nii läbi,et tuulega metallstendilt lendasid paberid koos magnetitega maha,õpetaja pani karjuma aga ütles,et pidi juba ammu neid sealt maha võtma,korjasin üles ja panin need talle lauale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nt see, et olin 1A-s. Järsku tulid 2 vene mutti sisse. Mõlemal 2 suurt kilekotti sibulaid täis. Terve buss haises ja kõik mölisesid nendega :D

 

Oli jah:D

 

Kuiveel oli ka:

Käisime rannas Mina, barky ja sõbrad ja siis barky jõi ennast suht putsi ja siis ei saanud sittagi aru minngi kõik torkisid teda ja siis l2ks vee ääärde ja hakkas nägu pesema ja siis võttis riided 'ära ja l2ks ujuma:D Suht nalja sai kui ta oli putsis ja tuikus:D Muidu ta jõi 5 grossi õlut ära. 7,2%


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oli jah:D

 

Kuiveel oli ka:

Käisime rannas Mina, barky ja sõbrad ja siis barky jõi ennast suht putsi ja siis ei saanud sittagi aru minngi kõik torkisid teda ja siis l2ks vee ääärde ja hakkas nägu pesema ja siis võttis riided 'ära ja l2ks ujuma:D Suht nalja sai kui ta oli putsis ja tuikus:D Muidu ta jõi 5 grossi õlut ära. 7,2%

 

Kõva mees kui praegu ujuma läks ... :D

 

 

----------------

 

Sõin mäkis suure kahekordse juustuburgeri eine + justuburgeri+ jäätise , siis läksin jooksin bussi peale , sõitsin kinno sõin popcorni ja jõin segu :D Pärast oli NALJAKAS tunne kõhus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tulin jõuksist tagasi. Bussipeatuses oli üks eestlane kes küsis mult vene keeles kas bussiga 31 saab autobussijaama. Ütlesin: Ja ne panimaju po russki. Siis ta küsis seda sama eesti keeles.

Olin busiipeatuse pingil ja nägin kuidas üks tuvi minut mööd kõndis, mõlema jala ümber olid need värgid mis hoiavad leiva ja saia kotti kinni.

Läksin bussi peale ja kui piletit komposteerisin vaatasin 3 vane tüdrukut kuidas ma seda teen. Pärast tuli välja et nad vaatasid kas minu pileti muster klapib nende omaga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tulin jõuksist tagasi. Bussipeatuses oli üks eestlane kes küsis mult vene keeles kas bussiga 31 saab autobussijaama. Ütlesin: Ja ne panimaju po russki. Siis ta küsis seda sama eesti keeles.

Olin busiipeatuse pingil ja nägin kuidas üks tuvi minut mööd kõndis, mõlema jala ümber olid need värgid mis hoiavad leiva ja saia kotti kinni.

Läksin bussi peale ja kui piletit komposteerisin vaatasin 3 vane tüdrukut kuidas ma seda teen. Pärast tuli välja et nad vaatasid kas minu pileti muster klapib nende omaga :D

 

Kuidas sa siis aru said mis ta ütles,kui sa ütled Ja ne ponimaju po russki? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hhaa

Täna oli suht mage nali.

Tulime sõbraga Tallinnast koju ja teepeal rääkisime igast asjadest,kõik mis päeh tuli jms xD

Siis ühesl hetkel hakkasn rääkima, et: ,,Mõte kui sa peaksid tegema pereseksi,sinu isa kõige peal (väga paks) sina keskel(poiss) ja su ema kõige all(ka paks) siis ühel hetkel hakkasid ta vanemad lõugama poisiga (sõber nime ei avalda) ja ta vanemad said sellest vist aru(kuigi on venelased,eesti keelt ei mõika) või said nad valesti aru vms igastahes pool tundi hiljem tuli sõber kossukale ja ütles ,,Sa ei tohi enam meie autoga sõita'' siis oli naq omg ja naeru sai küllaga xD

 

See oli mu naljakas päev xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.