Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

F2p statside ori!

Soovitatud postitused

Tere!

 

Kavatsen püsti panna oma väikese orjafirma. Esialgu tegelen F2P statsidega: nii combat kui non-combat.

 

Hinnakiri:

Hind siis kokkuleppel, sest sain aru, et lvli pealt 1.75kr küsida, ei tasu ära!

 

Ütlen kohe ära, et arendada võin nii F2Pis kui P2Pis, kuid ainult statse, mida saab arendada ka F2P-is.

F2P-is ma väga üle rc 60 ei taha teha, sest see on liiga tüütu (kuid on ka erandeid).

 

Kui tahate endale täitsa uut kasutajat, siis saate ise account nime valida, ning siis mulle parooli anda, ning hakkan siis statse tegema.

Tutorial maksab 10kr.

 

Olen uus, ning olen nõus ette tegema 50%, kuid kui usaldus minu vastu tõuseb, siis kindluse mõttes sooviksin raha ette saada ( kui aga usaldus vahvel.net foorumi liigete vastu tõuseb, siis olen nõus ka 50% ette tegema edaspidi).

 

Küsimused palun teemasse, et saaksid ka teised näha teie küsitud küsimustele vastuseid.

 

:ty, ning loodan palju orjatööd!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei ma ei boti!

Hernes: see on näiteks nii, et tahad teha wc 80-81 vms siis iga 5k xp 1kr. Võib-olla on varsti juba 10k xp 1kr. Eks vaatab, ma ei taha pakkuda ka väga kallist teenust, mõõdukat, et mul oleks ka kliente!

Razor: See on jah natukene mõtlematult pandud, aga teeksin 60-75 25kr eest küll ära.

Vatuseks kõigile: eks hinnad kujunevad aja jooksul ümber. Alguses tuleb ka usaldust võita, sellepärast on hinnad hetkel nii madalad.

Aitäh, küsimused ja pakkumised igati oodatud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis hinnaga teeksid mu purel range 60-65?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.