Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Miks manraynor mu kasutaja lambist bannis?

Küsimus

kuradi jobu oled manyronr vms mis iganes sa oled kurat miks bannisid mind lambist mingi topelt identiteedi pärast mul pole teisi kasutajaid uuri mu ip omg noob for real nagu mida vittu sa nussid alguses panid mu teema kinni ja nüüd panid veel banni ka , ma pole mitte kedagi scamminud siin ....

 

http://vahvel.net/showthread.php?t=41658

 

minu kasutaja oli A.B.N. , pani mu teema lukku siis hiljem bannis sest kirjutasin talle mingi haige oled et teema lukku panid või ja ban lendas kohe põhjus on topelt identiteet !

 

VAHVLI omanik vms uurige mu IP mul pole mingeid teisi kontosid nüüd peale selle , mingi lambist bannib omasttahtest või ?

 

äge foorum siis sain 3 päeva vist kokku olla siin....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

Miks tõesti manraynor ära bannis?

Foorumi reeglid:

*Järgi etiketti, onju? A.B.N ei teind seda ja teema pandi lukku!

Ta tegi uue teema, kunas ei saanud vanasse teemase postitada ning järgis etiketti.

See topelt identideet, hmm.

Mul on vend ja tal on ka kasutaja siin, saan mina ka banaani? SAMA IP ikkagi=/

Selle asja üle teil puudub kontroll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Miks tõesti manraynor ära bannis?

Foorumi reeglid:

*Järgi etiketti, onju? A.B.N ei teind seda ja teema pandi lukku!

Ta tegi uue teema, kunas ei saanud vanasse teemase postitada ning järgis etiketti.

See topelt identideet, hmm.

Mul on vend ja tal on ka kasutaja siin, saan mina ka banaani? SAMA IP ikkagi=/

Selle asja üle teil puudub kontroll.

 

asi on selles et ma pole koguaeg vahvlis online nagu , ta postitas sinna et etiketti pean järgmina ja lugesin ära tahtsin muutma hakata just ja boom , teema pandi just sellel ajal lukku et ma ei jõudnud muuta , kohe kui ta postitas et ma pean järgima etiketti siis pani kohe teema lukku , tegin uue teema sest PMidele ta ei vasta jne ... aga milles süü topelt identiteet ? polegi , nett on mul ainult endal kellegagi ei jaga et ei tohi probleemi olla , venda mul pole õdesid ka mitte see minu arvuti keegi ei kasuta peale minu seda , et Manraynor lambist bannis siis... annan vahvli omanikule teada et sain lambist tühjakohapeale banni siis ... midagi tuleb ikka ette võtta :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
manraynor ur failure :D

 

lambist bannis , mida ma teha saan :S suht weird vend , mulle msnis need kes pinne ostsid ütlesid ka et vaata et see mode manyraynor või mis iganes sa oled see mode on imelik ... võibolla võtad banni maha mu kasutajalt nimega A.B.N. ma pole midagi halba teinud et saad permanent ban siit foorumist:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Omanik on Rapidload.

Aga jah,suht failis Manraynor.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Omanik on Rapidload.

Aga jah,suht failis Manraynor.

 

ma arvasin et ta on normaalne , aga ei ta bannis lambist olen kuulnud varem ka kui ta lambist tühja kohapealt bännib , paistab et ei ole normaalne inimene , mingi hälve peab olema tal ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ma arvasin et ta on normaalne , aga ei ta bannis lambist olen kuulnud varem ka kui ta lambist tühja kohapealt bännib , paistab et ei ole normaalne inimene , mingi hälve peab olema tal ...

 

Kui Rapidi jutule üritad saada, siis gl sulle.

 

Kui banni said, siis asja eest.

Face it. Go cry. Bye.

 

Võid neid "OMGWTFBANNED" kasutajaid miljoneid ka teha, kedagi ei koti..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

mis kedagi ei koti ma pole midagi teinudgi ju :S asi selles et las selle foorumi omanik vaata IP'd ja võrdleb vaatab kas on selliseid veel ja näete ise et mul pole ühtegi kasutajat olnud ennem A.B.N.-i teine kasutaja on see kuna ma ei saa aru mida asja see Maryneeritudraynor teeb siin ?

 

Sul on teine kasutaja ka veel : )

Mina igatahes seda tean ja küll manraynor ka selgusele jõudis : )

 

mul pole siin elusees teisi kasutajaid olnud mitte kunagi ! kuulsin rate.ee runescape klubides siin sellest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kasutajaid võib sul olla palju, aga sa ei tohi nendega tehinguid panna enda teise kasutajale.

 

kas ma olen pannud või ? ma olen 5 pinni müünud küsi isikute käest kellele ma müünud olen ja mul pole mitu kasutajat issand jumal pole mingi debiili 10 aastane kes sellist lolli asja proovib , asi selles et ta pani mulle banni lambist...T_T

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Siin foorumis on nii, et vahel kui modedel hakkab igav või midagi, hakkavad nad bännima. Kunagi oli mingi Shadowcati alustatud teema siin, et "Andke oma hääl TMF-ile" , see oli Võsapetsi laulu võistluse üks kandidaatidest. Ja siis kui oli valimine ja tuli välja et TMF sai teise koha ja ei võitnudki nagu Shadowcat tahtis, kirjutasid kõik sinna teemasse umbes et "Jee TMF ei võitnudki" , ja imelikul kombel olid just need kasutajad kõik too sama hetk banni saanud. Et jah siin foorumis võib ainult ruunist rääkida, muu on nagu keelatud.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
kas ma olen pannud või ? ma olen 5 pinni müünud küsi isikute käest kellele ma müünud olen ja mul pole mitu kasutajat issand jumal pole mingi debiili 10 aastane kes sellist lolli asja proovib , asi selles et ta pani mulle banni lambist...T_T

 

 

Ega ma ei rääkinud sinu kohtagi .... :S

 

Ma lihtsalt ütlesin Efkzile ...


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
jumal hoia, ära hala. Lepi sellega, et said ning ära üritagi õigustada, teeb su asja hullemaks, kui see hetkel on. :uni:

 

 

Jah, me kõik oleme nüüd pahad!

 

wtf ma ei teinud mingi feik tehinguid ega mul pole mitu kasutajat uurige mu IP omg T_T türa ma ei saa mitte munnigi aru :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
jumal hoia, ära hala. Lepi sellega, et said ning ära üritagi õigustada, teeb su asja hullemaks, kui see hetkel on. :uni:

 

 

Jah, me kõik oleme nüüd pahad!

 

aare sa oled nii taun et tõmba n*hhui siit teemast tsort, abn loodan et saad acci unbanned. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
aare sa oled nii taun et tõmba n*hhui siit teemast tsort, abn loodan et saad acci unbanned. ;)

 

ega ma ka loodan et ma saan unbanned , nii lambist ikka ei banniks kasutajat ja veel mittemillegipärast :D saatsin talle PM kirjutasin sa oled haige v , vb sai pahaseks väike tita Maryiaaantor vms , haige name ka veel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ega ma ka loodan et ma saan unbanned , nii lambist ikka ei banniks kasutajat ja veel mittemillegipärast :D saatsin talle PM kirjutasin sa oled haige v , vb sai pahaseks väike tita Maryiaaantor vms , haige name ka veel

 

Anna andeks, aga manray on 18 nagu?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma ei usu,et manraynor hakkab lampi bannima.

Ju siis mingi reason oli kindlasti.

Kui sa ütled,et sul ei ole varem olnud kasutajaid siin..no shit happens ju siis olid, ufod tegid vedelikuga.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ärge hädaldage.

 

Kui moded oma tööd teeksid siis oleks vopsee pool foorumit banned ja teine pool oleks eeskujulikud.

 

Präegu on veel hea et nad seda asja nii tõsiselt ei võta.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.