Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

C.Ronaldo sucks !

Soovitatud postitused

VIP

ronaldo...SAKIB,

mina... SAKIN,

teie....SAKITE,

 

sellest teeme järelduse et kõik SAKIVAD !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma loodan , et minuga on yhinejaid , sest minujaoks oli ta kunagi õõh super mängja , aga nyyd on ta lihtsalt eputaja ...

 

See pole vist kellegile mingi uudis, et Ronaldo läks ennast täis peale seda kui korraliku tiimi sai, Manchesteri vist.

Ma usun et see pole ka mingi uudis et Jenna Jameson Suck'ed...=/


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ta on siiani super hea mängija, aga need eputamised jamh, on üle käte läinud.

Ikkagi pmst legend on ta jalkas. :D

 

legendist on asi kaugel, kui aus olla aga iga inimene arvab kuidas tahab ..

 

To Bongshot : nagu sa siin postitasid ,et kõik sakivad jne , siis tuli mulle üks asi meelde , kus ma lugesin bob marley kohta pmst võib sinu postitust sellisega võrrelda , et noh ma teen seda eesti keelse näitega ..

sina ütled terminaator , mina ütlen bob marley

sina ütled traffic, mina ytlen bob marley

sina ytled smiler, mina ytlen ikkag bob marley

BOB MARLEY is the BEST !

 

nii sarnane sinu postitusele:D


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
legendist on asi kaugel, kui aus olla aga iga inimene arvab kuidas tahab ..

 

To bongshot : Nagu sa siin postitasid ,et kõik sakivad jne , siis tuli mulle üks asi meelde , kus ma lugesin bob marley kohta pmst võib sinu postitust sellisega võrrelda , et noh ma teen seda eesti keelse näitega ..

Sina ütled terminaator , mina ütlen bob marley

sina ütled traffic, mina ytlen bob marley

sina ytled smiler, mina ytlen ikkag bob marley

bob marley is the best !

 

Nii sarnane sinu postitusele:d

 

:D:d:d


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ei pane pahaks just eputamist, aga tema "teesklemist" ning "näokrimasse" kui talle viga tehakse. No krt, teeb vea siis teeb, vend jonnib poolteist minti maas seal. Ning kui viga pole, aga tema arvab, et peaks olema, siis õiendab ja vibutab käega, nii mis jube.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehh..jalgpall pole ikka see, mis varem...

 

Roberto Carlos

Ronaldo (mitte see debiilik kellest räägitakse praegu)

Zidane

Oliver Khan

ja muud.

 

Kahju et nad enam ei mängi.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

OLI !

kriitikute nali zidane´i kohta : "Zinedine Zidane sitane banaan." - kindlasti olete kuulnud :D

 

Ehh..jalgpall pole ikka see, mis varem...

 

Roberto Carlos

Ronaldo (mitte see debiilik kellest räägitakse praegu)

Zidane

Oliver Khan

ja muud.

 

Kahju et nad enam ei mängi.

 

ronaldo mängib ;) oma esimeses klubis brasiilias .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Carlos wan tamme suht k6va m2ngja . Ma ei m2letagi mis klubis m2ngis , oli vist ....

 

Pole kuulnudki sellisest mängjast nagu wan tamme :D nagu wtf ..

Äkki sa eksid ja mõtled Carlos Tevez-t ? Kui seda siis see mängib ManU-s.


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht imelik, sa ei saa peale suruda oma mingit väärastunud jalgpallurite valikut, äkki mulle meeldib C.Ronaldo, tuled lööd mu maha nüüd ? : )

 

Ma ei surugi ju . Ma kirjutasin veel pärast juurde , et kas keegi on minuga ühel meelel ja nii , ma ei välista seda et kellegile ta võib meeldida .

Mulle ta eriti ei meeldi ja nii ma arvan ning tahan teada kas minuga on ühinejaid ehk kas kellegile ta veel ei meeldi ning siin saab avaldada ka seda kes talle siis meeldib .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No fakt on see, et C.Ronaldo on maailma üks parimaid ründajaid ja suht hämmastav on tema oskus igast kohast igat moodi sisse lüüa, kui ainult ruumi antakse. Siiski, ka minu arvates on ta ilueedi, teeskleb palju ja eriti kaitsesse joosta ei viitsi. Tihti on nii, et kohe, kui talt pall ära võetakse, laseb ta pea norgu ja ei üritagi seda tagasi võita. No teesklemist võiks üldse jalgpallis vähem olla=/


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No fakt on see, et C.Ronaldo on maailma üks parimaid ründajaid ja suht hämmastav on tema oskus igast kohast igat moodi sisse lüüa, kui ainult ruumi antakse. Siiski, ka minu arvates on ta ilueedi, teeskleb palju ja eriti kaitsesse joosta ei viitsi. Tihti on nii, et kohe, kui talt pall ära võetakse, laseb ta pea norgu ja ei üritagi seda tagasi võita. No teesklemist võiks üldse jalgpallis vähem olla=/

 

aga jah teesklemist õpetatakse ka neile:)

Ja mõnikord on hea teesklus mängu võit, saavad näiteks heas kohas karistuslöögi vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sa nagu peaaegu tõmbasid selle teema kõik kokku ! :) Ütlesid kõikide eest sõnad ära nii nende pooldajate kui mitte pooldajate poolt ;d Sul on ÕIGUS !


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No fakt on see, et C.Ronaldo on maailma üks parimaid ründajaid ja suht hämmastav on tema oskus igast kohast igat moodi sisse lüüa, kui ainult ruumi antakse. Siiski, ka minu arvates on ta ilueedi, teeskleb palju ja eriti kaitsesse joosta ei viitsi. Tihti on nii, et kohe, kui talt pall ära võetakse, laseb ta pea norgu ja ei üritagi seda tagasi võita. No teesklemist võiks üldse jalgpallis vähem olla=/

 

Sa võtsid kõigilt sõnad suust , nii c.ronaldo pooldajate kui ka tema vastu olijatelt ;)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ronaldinho on parim , c ronaldo mängu ei saa jalgpalliks nimetada

 

Word up! :h::-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.