Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

C.Ronaldo sucks !

Soovitatud postitused

VIP

Ronaldo on naine, peale igat mõõda lööki pisar silmas. Ronaldinho igatahes etem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Te arvate jalgpallist niipalju, et kui haiget saad, siis ei tohi teist nägugi teha, piinled edasi ja oled "kövamees" edasi, peaasi, et näitad kui "tugev" oled.

 

Ta on ikkagi maailmaparim jalgpallur, vahet pole, et veits üle esineb. See ei koti pmst kedagi, peale väikeste tardide, kes on vb kadedad, või ülekaalulised ;o


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nahhhujj ta Eestisse ei tulnud, mingi väike vigastus pidi olema ainult ju.

Eesti ja Portugali mängus pole kedagi sellist suurt tegijat. Paremad mängijad jäid koju. CR ka.

Sitakotid raisk.

 

Nüüd jäävad kõik Ronaldo-Tüdrukud koju ;p

Blondiinid, kes ostsid Ronaldo pärast pileti mängule, edu teile. (:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nahhhujj ta Eestisse ei tulnud, mingi väike vigastus pidi olema ainult ju.

Eesti ja Portugali mängus pole kedagi sellist suurt tegijat. Paremad mängijad jäid koju. CR ka.

Sitakotid raisk.

Portugali treenerid vms tähtsad vennad saatsid jah mitmed põhikoosseisu mängijad nagu Deco, Bosingwa, Simao ja Ronaldo koju. See vigastuse värk on imo ettekääne selleks, et hoida mängijaid tähtsateks mängudeks. Portugal lööb ilma nende vendadetagi eesti värava palle täis=/

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no siin ma lihtsalt pean hetkel sõna võtma! mingid 13 aastased arvavad ,et nad teavad asjast midagi jne ... kui te ikkagi ei tea inimest , siis te ei saa ka otsustada mingi tv pildi järgi... milline inimene ta tegelikult on . kui ma ütlen ,et ta on hetkel maailma top 3 mängija siis seda ta kohe kindlasti on ! üleültse on imelik tuua välja asju , nagu messi oleks väljakul temaga võrreldes jumal vms? olen mõlema meeskonna toetaja nii barca kui manu ! ja tean väga hästi ,et messi üksi ei ole mitte keegi ! ja neid 2 meest ei saa mitte kui kuidagi võrrelda ! kui ma ütlen ,et tegelikult on ronaldo tast isegi üle , siis ma ei valeta ! sest ronaldo on palju võimekam mängija ... ehk siis mõtlen selle all seda ,et ta on palju mitmekülgsem ! kuid see jutt mida te ajate ,et nutab or something ? like what? iga kord kui mööda lööb nutab on täielik pask ju ! on näha ,et minnakse kaasa teiste jutuga jne ! ühesõnaga see ,et ta on pisut teistest erinev... ülteme nii ,et kõigi jaoks on oma arvamus ! kes ütleb ,et messi kes ronaldo ja kes lampard või gerrard ! minu silmis on ikkagi 1 mängija kes on tõesti maailma number 1 ja see on xavi ! see on küll kõigest minu arvamus aga ütlen julgelt ,et ärge ajage mingit sitta suust välja!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Portugali treenerid vms tähtsad vennad saatsid jah mitmed põhikoosseisu mängijad nagu Deco, Bosingwa, Simao ja Ronaldo koju. See vigastuse värk on imo ettekääne selleks, et hoida mängijaid tähtsateks mängudeks. Portugal lööb ilma nende vendadetagi eesti värava palle täis=/

 

Nagu mäng näitas , ei löönud portugal eesti värava palle täis ilma staarideta !


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.