Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Twinid Greedy K0 ja Greedy Ko päevik!!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
:D:D:D hull mõte teil üldse twinnid oli teha .. mõlemad treenivad omaette ja pk al käite kah omaette ...:P ostke dark bowd ja mingi omama :)või siis veits odavama pk varustusega

 

kuule, minu arust suht mõtetu mingi range 60 käia pkimas, tean, et omab aga ikkagi.

 

Pane recovery answerid peale ja rega e-maili aadress ka. Ilus ranged level juba (mõlemil). Edu .

 

tegin ära :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuule, minu arust suht mõtetu mingi range 60 käia pkimas, tean, et omab aga ikkagi.

 

 

 

tegin ära :)

 

ttetu.:P

 

Vääääga ilus.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ok ei saanud targetit maha , alguses pidasime pooletunnise vaidluse , lõpuks sain ta skulled , ta risk oli 700k :D Mingi neli kaklust oli meil :D Viimasel : võtsin cbow välja samal ajal süüa ei saanud vaatasin oih 29 gf nerd :)

 

 

Pilte

 

greedy193001.png

 

 

greedy185040.png

 

 

greedy221251.png

 

 

Praegu rohkem ei leidnud :D


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

head dropid:D gratz on hp!


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OMG ?!?!?!? ÄRA SEAL KÜLL AGIT TEE. Gnome


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

greedylevel195802.png

 

 

Jamh sain ticketitega agility 23 siis :) Tegelt on juba tunde tagasi valmis aga ei viitsind uppida , sõin , käisin väljas , vaatasin wipeouti , vedasin end lvl 56 wildi ep'd istuma...

 

 

//Edit : Vahepeal mängisin tunnikese csi kah , olin seal p6lva deathmatch vms servus , sain perm banned lohhi admini käest selle pärast et ma ütlesin et ta on servu lohhim admin :) siis sain msnis blocked servu omaniku käest... Suht lahe :)


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pigem fail twinid .

 

Nad ei PK'a koos , nad pole samad combatid ega midagi :D

 

annan teile kahepeale kokku 7p , ise vaadake kuidas jaotate punkte :who:

 

Tegelt jh t6si, te ei pk ega tee pmslt midagi koos. See on nagu lihtsalt 2 inimese p2evik mitte twinid.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellised uudised et oled sõbra maal , mingi kaks päeva ei saa ruuni nüüd , neljapäeval jõuan vist koju , siis tulevad uued pildid levelitest ja killidest :)

 

 

kui keegi mõtleb kuidas ma praegu netis olen siis , tele2 tellisin neti , ühendasin telefoni arvutiga , nett olemas 24h, vaatab kas homme viitsib tellida , mingi paar tundi tagasi jõudsin siia alles ,

 

 

Neljapäevani siis vist :)


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.