Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pin laenu? Tasun heldelt

Soovitatud postitused

Tervist

Asi on siis selles, et kuna hakkan nüüd taas mängima peale mitut aastat oleks teile üks väike palve:

 

Oleks vaja pin laenu saada seoses päeviku tegemisega.

Tasun 27.mai hommikul täpselt pini hinnast omakorda 45-50% rohkem :h:

Kuna saan palka alles mitme päeva pärast siis ei ole võimalik paar päeva maksta.

 

Kui kuskil siin liigub ringi inimene kes oleks valmis mulle vastu tulema siis PM minu postkasti :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Osta pin siis kui raha olemas,milles probleem?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Postitusi 7,ning loodad ette saada?

Ma väga ei usu et sa oled L6vi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Na räägivad sellest , et sa ei ole '' L6vi '' , mine vaata runescape hiscorest.

Ja need postitused ja tehingud ei loe midagi , loeb vaid usaldus .

 

 

Muidugi ei ole see mina, kuid kas minu kasutajanime valik on mingi kuritegu?

Kahjuks pole ennem kuulnud sellisest kasutajast ning need kes arvavad, et ma siin tahan olla mingi nö "L6vi" siis eksivad

 

Selline on minu kasutajanimi ning olen sellega ka väga rahul kuna see ei ole pandud mingi "copymise" eesmärgil :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No sa võiksid seletada pikemalt siin teemas asjadest ju .

Näiteks pane enda msn siia , et saaks keegi addida sind kes tahab pin'i võlgu sulle anda.

Oled sa kuskil trusted , näiteks mingis teises foorumis vms ?

Miks peaks keegi sulle pin'i võlgu andma , sa oled äsja liitunud ju .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on sama jama.Tahaks p2p,aga raha saan alles esmasp.

Ei hakka kohe teist teemat tegema.Äkki saate mulle laenata?Maksan 70.- selle eest.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nagu ma juba ütlesin siis PM mulle kui keegi sellist asja võimaldab mulle nagu pini võlgu andmine

Vabandan kuid ei ole internetis aktiivne. Loen ajalehti ja värki kuid ei tegele teistes foorumites

Olen äsja liitunud, ning sellepärast ka kompenseerin 45-50% pinni enda hinnale lisaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahjuks ma kahtlen et keegi annab. Mna näiteks ei anna.

 

Miks mitte? Sa just sellel kuul liitunud , kuna see on must turg ,siis sellised kasutajad on kõige rohkem mitte niiusaldatavad. Sa võid olla usaldusväärne , me ei tea , aga keegi ei riski. PIN on 60.- mis on ikkagi raha.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kahjuks ma kahtlen et keegi annab. Mna näiteks ei anna.

 

Miks mitte? Sa just sellel kuul liitunud , kuna see on must turg ,siis sellised kasutajad on kõige rohkem mitte niiusaldatavad. Sa võid olla usaldusväärne , me ei tea , aga keegi ei riski. PIN on 60.- mis on ikkagi raha.

 

 

Selge:wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tead mis kõige naljakam? l6vi ja Drift on samad isikud. Miks sama isik laimab enda teisi kasutajaid ma ei tea. Aga 1 is Banned.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead mis kõige naljakam? l6vi ja Drift on samad isikud. Miks sama isik laimab enda teisi kasutajaid ma ei tea. Aga 1 is Banned.

 

Hahha , pidin pooleks naerma , L6vi üritasid nagu kaasa m2ngida ???:D Ega moded saavad IP vaatada :D :D SOrry for spam


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omfg , kuradi v2rdjad rsk :D

Siin ei saa ikka kedagi usaldada , õppetund mulle :D

Hea et ütlesid manray :D

 

kahjuks see siin foorumis nii kipub olema jah ,et ei saa siin kedagi eriti usaldada! aga leidub ka inimesi kes on väga normaalsed ja ei tule siia idiootse sooviga teiste rahakotist raha varastada ja muud sellised vigurid !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.