Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

T0xicpk3r Bot Päevik

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Minu msn on [email:gwl3z4cb]eero957@msn.com[/email:gwl3z4cb] - ainuke mida oman

 

okei arengut ka natuke - pole palju aga noh..

 

2q3dnjq.jpg

 

mnjah p2p..pole viitsinud peale seda paari lvlit flechi teha - ostin 100 normal logi ja tegin ära need

 

aga hetkel cutin mapleid - teen 65 või 70 wc seal ja siis teen flechingut nendega :)

 

Panga väärtus peaks hetkel olema kuskil 2-2.5m ( ei tea täpselt ) aga lähi ajal saate pildi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noh - mõtlesin õhtul, et jätan ööseks boti tööle...nagunii ei tööta kauem kui 1-2h

nagu tavaliselt...siis randomiga tavaliselt crashinug...aga noh ärkan siis kell 9.15 ülesse, viskan läpaka ekraani lahti ja mis ma näen, bot ikka veel cutib.

Saingi siis oma praeguse wc goali kätte .. tegi ööga 65-70 wc ja sain 3k mapleid.

Nüüd siis korjan flaxi ( 4500 ) stringin kõik ära. Peale seda teen selle 3k mapleid longbowdeks - ees juba 1500 tükki ja stringin ära :) sellega peaks korralikult craf

exp ja flechi saama. Ma nüüd habet ajama ja pesema - siis Tallinna.

 

Pilt:

2a9a1l5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toxic, sina kui privaservude jumal, peaksid ju asju tundma. Selles mõttes, et areng on sul ju tohutult aeglane... Acc on ilus, aga jube kaua oled seda teinud. Ei saa aru, et sul crashib iga 1-2 tunni tagant. Kustuta bot ära, tõmba uuesti. Javat sa ju peaksid oskama, tuuni asju. NB! Ma ei tulnud siia midagi parastama. Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei no mis priva jumal ma nüüd siis olen, või on mul see staatus antud minu enda teadmata :D?

Ega ma enam nii väga ei tegele pole aega jne.. Varem kui rich oli siis tegelesin jah.. enam ei viitsi ka..

Ma ei lase 24/7 boti , sellepärast ongi aeglane :)

ma lasen mõistuse piires, et vähendada ban võimalust - päevas 5-6h kuskil

ja palju olen ka kaugemal eemal - niiet jah..

ega ma ei teegi seda selle pärast et mega kiiret arengut saavutada vaid niisama kuna nagunii

läpakas suht palju lahti ka.

nüüd asjast ka, flax pickitud 4576 tk ( flawless 4400 pickis )

Panin nüüd stringima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tõmba nendele skillidele ring ümber mida arendasid muidu ma igakord vaatan et ikka pole arenend midagi :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma vaatan, et keegi ei viitsi komenteerida..nõnda ka mina siis..ma ei viitsi ka pilte panna, pole mõttet kui mitte mingit tagasi sidet ei saa. Ei ole sellel mõtet nagu eriti

Kui tagasi sidet ei tule - siis ei postita ka ( kui siis võibolla mõne suurema saavutuse )

 

Aitäh, ToXiC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vaatan, et keegi ei viitsi komenteerida..nõnda ka mina siis..ma ei viitsi ka pilte panna, pole mõttet kui mitte mingit tagasi sidet ei saa. Ei ole sellel mõtet nagu eriti

Kui tagasi sidet ei tule - siis ei postita ka ( kui siis võibolla mõne suurema saavutuse )

 

Aitäh, ToXiC

 

Ära jama mees, pohhui postita ikka... küll hakkavad kommima ka. Lihtsalt selleks läheb aega.. varsti str 99 ja saad hullu respecti


Slipknotsig1-1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu , lammuta strd kh nüüd


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ära jama mees, pohhui postita ikka... küll hakkavad kommima ka. Lihtsalt selleks läheb aega.. varsti str 99 ja saad hullu respecti

 

Pole tükk aega str teinud..siiani wc ja flech..

WC on 78 hetkel ja flech kohe 71 ( teen 75 ära ) siis lasen str/range , ahja ennem teen 55 mage ja siis alchin yew longid ära .. siis saab natuke raha juurde.

 

Aga jah - mul pole vaja respecti vaid tagasisidet :D

enda jaoks on mul respecti piisavalt aga tahaks kriitikat ja soovitusi

ning ka kindlasti hindeid ja kommentaare.

 

1-3 sõnalised kommentaarid on igavad ja ei inspireeri ültse midagi siia postitama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.