Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RaZeR DR Cup vol.4

Soovitatud postitused

miovnp.png

 

 

RaZeR Deathrun CUP on tagasi ning seekord juba neljandat korda! Registreeruda saab http://razerclan.net/index.php?site=forum&board=23.

Et registreeruda, peab sul olema oma kasutaja, teiste kasutajate alt registreeritud mängijad EI LÄHE arvesse.

 

Cup toimub 29. mail algusega kell 17:00 (kellaaeg võib veel muutuda) ning iga alagrupi jaoks arvestatakse ~1.5 tundi (st. et jooksud peaksid olema 1 ja poole - 2 tunniste vahedega).

Kõik osalejad jaotatakse eraldi alagruppidesse vastavalt osalejate arvule (+10 igasse) ning kõigil alagruppidel on eraldi jooksud.

Paroolid ja muu info saadetakse kõikide osalejate (kasutajate) e-mailile!

 

 

Registreeruda saab kuni 28. maini!!!

 

 

REEGLID:

 

*Kõik serveri reeglid kehtivad ka cupi kohta.

- Bugimine ON KEELATUD

- Koodide/scriptide kasutamine ON KEELATUD

- Reconnectida EI TOHI. Reconnecti eest tuleb automaatselt disklaff

- Läbi seinte/klaaside nuppude vajutamine ei ole lubatud

- Kui roundi lõpus jääb kellegile relv kätte, peab ta selle dropima!

 

 

 

MUU INFO:

 

- Iga round kestab kas 3.20 minutit või rohkem (vastavalt mapi pikkusele)

- AFK'erid kickitakse serverist

- Igal alagrupil on 10 roundi

- Kohad arvestatakse killide järgi (ja kui kellegil samapalju kille siis ka surmade järgi)

- Iga alagrupp mängib 2'te mappi

- Auhinnaks on ADMIN paketid

- Registreerumine on TASUTA

 

RaZeR DR Server: 212.7.7.78:27008


Duck.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei no ma olen hAZz ... mul oli vana clan olin liider ja pepu ja teised tyybid olid ka clannis muidu lihtsalt 2kki tean sind .

 

Ei tea siis arvatavasti... j Aga aitab OT, et võiksite siia ka kirjutada need kes osa võtavadj a mis üldiselt arvate razerist:)

 

Et regage ikka hoogsalt, kuna 28.mai ehk järgmine neljapäev on viimane päev.Ja kui arvate et eriti dr skilli pole siis mis vahet sel on?Ikka regage kuna suht palju on selliseid kes eriti ei osak DR.Muidugi võite osta ka adminiks.Admini hinnad hakkavad 20.-(Eliit admin / deathrunner pakett) kuni 100.- (SUPER DR ADMIN (rcon administraator) ).

 

Soz for doublepost


Duck.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei no ma olen hAZz ... mul oli vana clan olin liider ja pepu ja teised tyybid olid ka clannis muidu lihtsalt 2kki tean sind .

 

Seoses probleemidega on server maas.Aga sellepärast ei jää ära cup kuna see toimub 5. Juuni kell 17.00


Duck.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea siis arvatavasti... j Aga aitab OT, et võiksite siia ka kirjutada need kes osa võtavadj a mis üldiselt arvate razerist:)

 

Et regage ikka hoogsalt, kuna 28.mai ehk järgmine neljapäev on viimane päev.Ja kui arvate et eriti dr skilli pole siis mis vahet sel on?Ikka regage kuna suht palju on selliseid kes eriti ei osak DR.Muidugi võite osta ka adminiks.Admini hinnad hakkavad 20.-(Eliit admin / deathrunner pakett) kuni 100.- (SUPER DR ADMIN (rcon administraator) ).

 

Soz for doublepost

 

Pange ikka mingeid reaalseid auhindu siis tuleks rahvast ka.

Teil serveri nimi Razer, pange siis auhinnaks ka mingi Razeri stuff mitte adiminiks saamist. Adminiks saagu ikka need kes asjad midagi teavad ja oskavad.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.