Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu bottimis päevik

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
aga onyx ju hetkel junk

 

Ja siis? Purega ostsin 1915k eest 260k tokkuls, mis vahetasin Tzhaar Caves 1 uncut onyx vastu. Uncut onyx on 2200k ning tolle tradesin mainile (raha vastu). Seega pure sai kasumit 285k trade pealt. Kuna mul sõber aitas (Player Assist) craftinguga, siis kohe kõrval ahjus sai uncut onxyst fury teha 1900k. Seega kadu oli 285k pealt 15k (+ gold bar ja enchant runed). Ehk siis 20m ülekandmisel läks mul kaduma 950k. Kuna mul oli eelnevalt olemas 25m, siis asi sujus kiirelt, sest notesid saab ka poodi müüa ja kogu ülekanne võttis hea paar tundi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja siis? Purega ostsin 1915k eest 260k tokkuls, mis vahetasin Tzhaar Caves 1 uncut onyx vastu. Uncut onyx on 2200k ning tolle tradesin mainile (raha vastu). Seega pure sai kasumit 285k trade pealt. Kuna mul sõber aitas (Player Assist) craftinguga, siis kohe kõrval ahjus sai uncut onxyst fury teha 1900k. Seega kadu oli 285k pealt 15k (+ gold bar ja enchant runed). Ehk siis 20m ülekandmisel läks mul kaduma 950k. Kuna mul oli eelnevalt olemas 25m, siis asi sujus kiirelt, sest notesid saab ka poodi müüa ja kogu ülekanne võttis hea paar tundi.

 

Aga kust sa ültse nii kõvasti raha said ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisa pilte veel,kui banned pole.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei ole veel banned õnneks :)

 

Kuna nädal pole aega saanud, et kasvõi sisse logida, siis mõtlesin täna ööseks automa panna ja pisut herblore teha. Homme hommiku uuendan, kui aega saan. :)

 

herb70.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
sa pole normaalne :D lucked et banned pole veel xd

 

Peale massbanni ma ei lase enam 24/7, loodab parimat. Muidu skilltotal 1200-1300 peal enam ei auto, sest siis enamus statsid 70+ või kui kolm 99 olemas. Rahast ei räägi, sest herblore alla läks suhtkoht palju. Hetkel teen craftingu 80 stringidega ja siis vaatab edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Väga ilus, kle kas sa saaksid palun anda selle flax picker scripti mida sa kasutasid?

 

Viimase botiga on see kaasas. Script - Crafting - TheShadow's Flax Picker, sealt saad valida Seers v Lletya. Seers 900-1100 tunnis, Lletya 1500-1700 tunnis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nice acc, lol klassivend tegi sõbraga bot race, klassivend tegi WC 85-99 sai nädala pärast banni kui party peetud oli, ja tema sõber kes varem oli last chance peal ja p muted, aga sai oma bmid maha, bottis miningu 71-99 ja siiamaani pole banni saand xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nice acc, lol klassivend tegi sõbraga bot race, klassivend tegi WC 85-99 sai nädala pärast banni kui party peetud oli, ja tema sõber kes varem oli last chance peal ja p muted, aga sai oma bmid maha, bottis miningu 71-99 ja siiamaani pole banni saand xD

 

Ja mina olen enrix e b.

 

Lase mining 99.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hetkel siis käsil agility 70, ei ole kindel kaua aega läheb aga 8k exp tunnis on masendav. Sain ka craftingu 79 ja hetkel agility 30.

 

OFFTOPIC: kes vähegi viitsib ühe clicki teha ja hääletada selle särgi poolt, siis aitäh...

 

IQ FONT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu sulle!

Agility on ja suht shiit botiga tehes.

Aga edu.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Edu sulle!

Agility on ja suht shiit botiga tehes.

Aga edu.

 

Gnome agility course oli 4k exp tunnis ja barbarian on 8k exp tunnis (+ failib). Masendav :wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

25.06.09

 

Lõpuks sai siis eesmärk täide viidud. Ban 23. juuni :)

 

macrobann.png

 

Accoundi total exp oli 24,3m ja pangaväärtus ~95m (81m sulas), kusjuures ligi 30m sai esimestel nädalatel ka junki vastu müüdud. Kuid see ei heiduta mind, sest teadsin, et nkn saan banni, kuna eelneval päeval viibisin sõbra juures ja totaalselt ununes ära, et account online (botib). :D Seega jah ligi 24 tundi järjest agility-t teha ei ole tore.

 

Automisel ei ole lõpp. Kuna paypali oli kogunenud üüratu kogus raha , siis huvi pärast mõtlesin, et prooviks rsbots.net tasulist boti. Kui alguses olin pisut skeptiline selle boti suhtes, siis võiks väita peale 5 minutilist kasutamist (täna), et bot ei valmista pettumust. Panin suvaliselt boti Castle Warsis tööle, et huntingut teha ja lausa imeväel ronis account Feldib Hills ja hakkas Crimsomeid jahtima. Hämmastav, mida selle botiga kõik ei anna teha. Igast tilulilu jubinaid on tohutu palju ning mugavav ka, kõnnib ise asukohta ja hakkab seal meisterdama. Eks näis kui hästi ja mitu levelit ma sellega huntingus rebin. :)

 

hunting.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.