Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu bottimis päevik

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
hea areng :)

 

9/10 p.

 

kaua tegid 99-ks?

 

Mingi kaks nädalat, sest osad päevad jäid vahele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gratz, sain sinust ennem :)

Mis nüüd plaanis ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gratz loodame et ban ei kuku =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena!

Edu sulle!

Loodame et ban ei saa!

10P


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

26. august 2009

 

Pole suht kaua enda teemat värskendanud ja mõtlesin vahelduseks midagi siia postitada. Kuna kõik enda tasulised authid (http://www.rsbots.net-st) said maha müüdud, siis otsustasin jätakata vana hea rsbot.org clientiga, mille enamus scripte on tasuta saadaval.

Boti tirisin üks nädal ja mõni päev tagasi. Alustasin selle kasutajaga 17 august ja esimese 4 päevaga sai tehtud woodcut 1-83. Peale seda otsustasin, et liigun edasi Flax Spinnidele ning kasutaja sai ka sellel eesmärgil tehtud memberiks. Hetkel on selles möödas 5 päeva ja 5 päevaga olen suutnud teha ~12m ja crafting 1-80. Kuna keskmiselt saab tunnis 17,000 expi ja hetkel on crafting exp ~2m (2,04), siis just palju pause pole teinud 5 päeva jooksul. Pikim ''progy (progress)'' oli 46 tundi järjest ilma ühegi pausi ega peatuseta. Flax Spinnimise eeldus on ka see, et Random Eventeid esineb tunduvalt vähem ja rsbot.org bot on võimeline enamus neist lahendama.

 

piltsiis.png

 

Kes juttu ei viitsinud lugeda, siis väike statistika:

 

Accoundi vanus: 9 päeva

 

Pank: 12 m

 

Statsid: crafting 80 ; woodcut 83 ; muu 1 va hp 10.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma olen enda oma fishima pannud, kuid olen tähele pannud, et just EI tee randomeid ära:/

 

Täna oli esimene kord viie päeva jooksul, kui bot pani totaalselt pange. Sellesmõttes, et koju jõudes leidsin kasutaja turnimas Varrocki varemetelt. Oli mingil maagilisel moel Lumbridge lossist liikunud Varrockisse müüri peale ja end sinna ka jätnud. Huvitav oli ka see, et kui tahtsin ''home-teleporti'' teha, siis pidin selleks 3 minutit ootama, kuigi polnud ''home-teleporti (lumby)'' kasutanud vähemalt viimase kahe päeva jooksul).

 

Script, mida kasutan: RSBot

 

Ma ei oska fishingu koha pealt suht midagi lisada, kuid mul on suhtkoht hea idee, kuidas vältida banni või õigemini, kuidas bannist vabaneda. Idee on suht hea (siit foorumist korduvalt läbi käinud) aga vajab rakendamist. Seega küsiks siinkohal, et oleksid käpp minuga seda proovima? Mõtlesin seda proovida nii pea, kui see kasutaja banni saab. Eks ma annan sulle teada, kui bann kukub ja kui sa oled huvitatud, siis võiks vaadata seda asja. :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rsbot.org jah paneb räigelt pange vahel, vahel panen ööseks tööle ja hommikul ikak töötab, aga vahest mingi esimese tunniga pange pand, sest randomit ei tee ära. Alati failib rsbot.org bot selle maze-ga, seda pole ta mul mitte yht korda ära teha :( seega loodan koguaeg et seda randomit ei tule , aga tuleb ikka :P

 

Soul, mis flax to string scripti kasutad, tahax ka vahest teha, aga mul kõik teevad mingi 200 flaxxi or less tunnis seega wdf :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain ma õieti aru, et 80 craft tegid sa flaxidega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mitme boti päevikut sa siin päevikus pead:D?

Aga no pildid ja muu nice, 10p

 

Slapt you - 100m - banned

 

S0ul1nzo0oh - 50m - banned

 

I0ol ilo0 - 15m - banned

 

nime ei avalda - 35m - müüdud

 

nime ei avalda - 10m - müüdud

 

see, mida hetkel kasutan - 12m - enda käes

 

Keegi tahtis FlaxSpinnerit? Üles postitasin ju...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jes jes, kuna me mõlemad saame enam, kui hästi bottimisega hakkama, siis võiks pead kokku panna ja midagi produktiivset teha. Positiivsus, lõpuks.

Oleks vägagi nõus sinuga erinevaid variante läbi rääkima:)

 

Kui keegi enivei mu authi ära ei osta, siis ma võin teile, kui te äkki teete mingi acci kahe peale, tasuta hunterit bottida:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

GRATZ!

Loodame, et see kasutaja banni ei saa :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

30. august 2009

 

Ostsin omal Free RuneScape Cheats, RuneScape Hacks, RuneScape Bots, AutoMiner, AutoFighter, AutoWoodcutter | RSBots.net autotannerile authi kuna rsbot.org ei pakkunud ühtegi tasuta töötavad scripti. Hetkel plaan tanneriga raha pisut juurde teha ja siis vaatab, kas äkki ka crafting 99 kuidagi. ^,

 

pankzorz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilus soovin edu ja loodan et saavutad 99 bottimisega kiiresti :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.