Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu bottimis päevik

Soovitatud postitused

VIP

Võibolla kuskil kirjas , aga äkki annad fletching scripti ?

 

Sorry kui ei näinud scripti kuskil ,

 

Lase craft 90 :)c


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

10.06.09

 

Kuna hetkel Llyeta FlaxPicker script vigane, siis otsustasin, et teen oma flaxi 200kflax.png bow stringideks lumbys, et aega kokku hoida. Statsid suht samad ning pank pole ka midagi erilist peale 5 päeva comebacki 23mraha.png. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
edu sulle :D

Lase oma flaxid ära :P

 

Tänud, kui scripti valmis saan, siis lasen edasi. Hetkel muud scriptid olemas, mis vaja, hunting vaid puudu. Täna siis vaid bowstringe tehtud 10k hetkel ja eks näis kaua neid teeb.. 8 päevaga teeks 200k ära aga jah, eks näis. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ou millega sa teed bow stringe ?

 

Lumby Flax Spinner by Alowniak, foorumist leiad Fletch & Craft alamrubriigist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

11.06.09

 

Hmm, täna siis tuli uus update, kus JaGex suurendas botide tuvastamise süsteemi. Ütleks kõigile, et kes siiani botinud on ja account veel unbanned, siis jätke pooleli ja laska bot maha...

 

macrodetect.png

 

Lugu siis selline, et nii pea, kui teada sain, et JaGex uuendas oma süsteemi, kandsin kogu kraami mainilt (eesmärk oli 1m flax, millest sain 260k tehtud) purele. Kohe kui viimase miljoni üle kandsin, saingi mainiga banned.

 

bannedm.png

 

Hetkel pure enam ei auto ja loodan, et toogi banni ei saa. Pank on suht enam vähem, kuid mõned eesmärgid jäävad küll tänase update pärast tegemata.

 

51mpank.png

 

statsviimased.png

 

Hetkel proovin maini unbannida aga eks näis, kuidas läheb. Päikest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena pank jh aga tahaks ka teada , et kuda raha yle said?:P

Vb teeks samamoodi isegi:)

Oleneb kuda kandsid:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

11.06.09

 

Raha kandsin üle tzaar caves meetodil (karamja gloves 1 vähemalt vaja), obby itemid müüsin maha ja saadud tokkulite eest ostsin uncut onyx (250k per trade läheb raha üle). Asja võlu oli selles, et üks tüüp kohe kõrval oli nõus mul onyxid furydeks tegema ja seega sain suht kiirelt (umbes 20m üle kantud, ülejäänud raha vahetasin junki vastu, mis panka oli kogunenud).

 

Main on siiani banned, saatsin appeali, eks näis kuidas läheb. Proovisin üht teist lahendust unbannimiseks, kui õnnestub, siis räägin pikemalt.

 

Purel sai siis legaalselt kolm guesti tehtud: Gnome Stronghold, Grand Tree ja Monkey Madness, imekombel suutsin ka Monkey Madness korra surra (30 27 ja lumby).

 

monkeymadness.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kui nüüd see jama bootidega, kavatsed siiski bottida hiljemalt?

 

No ma ei tea veel (täna kohe kindlasti mitte), legaalselt väga ei viitsi. Kui main unbanni saab, siis ikka :)

 

Fire cape? Ma rääkisin Manraynoriga aga ta tahab 25 usd, mistõttu teen ise, kui üldse teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei tea veel (täna kohe kindlasti mitte), legaalselt väga ei viitsi. Kui main unbanni saab, siis ikka :)

 

Fire cape? Ma rääkisin Manraynoriga aga ta tahab 25 usd, mistõttu teen ise, kui üldse teen.

 

Kurat, mul kahju vaadata. No kui bottima hakkad ja kui peaksid bänni saama, mind eelkõige huvitab see raha seal. (H)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ma ei tea veel (täna kohe kindlasti mitte), legaalselt väga ei viitsi. Kui main unbanni saab, siis ikka :)

 

Fire cape? Ma rääkisin Manraynoriga aga ta tahab 25 usd, mistõttu teen ise, kui üldse teen.

 

Mai saand sellele raha yleviskamisele pihta:S

Äkki lisad msni ja seletad lähemalt:)

:ty


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Trade niimodi et, ostad endale uncut onyxid, teed need onyx amuletideks ja müüd maha..

 

vot tak

 

See ongi sinu ühelt kasutajalt teisele raha üle kandmis viis ?

Väga vale..

Lugege mida soul ütles, sul vaja vähemalt 1 astme karamjan glovse, siis ostad obby maule(kunagi oli parim atm ei tea), müüd poodi, ja tokkulite eest ostad poest uncut onyxi ära, mille mainiga sinna müüsid.

^,


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.