Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: cmb 124/133 total 2021... vaata kindlasti :)

Soovitatud postitused

VIP

Soovitan ,ei scammi :)


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
see vend on scammer , tänan infi eest otsin su üles varsti tatt , kus mu 700.- jäi ah ? piider saada tagasi

 

 

mida kuradit sa ajad??? sa mõtle enne mis räägid idikas... me võime kohe kokku saada mul jumala savi... ma pole midagi teinud... ma olen isegi ostjatelt sitaks üle saanud. mul esimesel postilgi punaselt öeldud

 

see kes oli nii öelda kindel ostja oli teistegagi midagi nussinud... tal oli siin ka juba mingi teema et müüb minu acci ja rates oli ka mingi teema... ta lasi minugi üle... tahaks isegi talle külla minna... (kasutaja oli tema käes umbes 2 nädalat) (teadis ainult pw ja pin)

 

kas sa oled see "oled mage" vms acci müüa? siis sry aga mina pole sind üle lasknud

 

esiteks need andmed mis sa talt said võivad täiesti valed olla... ei maksa uskuda... ma sain nii ka 1x üle et mingi tatt oli tädi mobla nr andnud... ja kui hiljem tagasi helistasin ja tahtsin selle isiku õiget numbrit siis arva ära kas ta tädi andis mingile võõrale selle nr... hui andiski.

 

 

sry aga sa süüdistad täiesti valet inimest... ja sellist jama enam ei teki, sest ei anna acci enam nii ette

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitte, et ma süüdistaks mind, aga mis maagilisel moel see account siis kellegi teise käes oli (ja kaks nädalat veel)? Kahtlane =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mitte, et ma süüdistaks mind, aga mis maagilisel moel see account siis kellegi teise käes oli (ja kaks nädalat veel)? Kahtlane =/

 

selle pärast oligi, et jutu poolest tundus normaalne tüüp ja usaldusväärne, esimesel nädala ei pkinud asju ka eriti maha, aga teisel nädalal kiskus asi kahtlaseks, pkis asju maha ja kokku ka ei saanud... kogu aeg tõi mingi vabanduse ja lõpuks mul sai villand kui ta juba 30m oli maha pkinud, või droppinud mai teagi... vahetasin pw ära ja ütlesin et enne ei saa kui raha käes. ja sinna see ka jäi, ignoorib mind ainult...

 

aa lõpuks võttis pini maha ja üritas rece ka ära vahetada... aga kõik nüüd korras, acc 100% minu.. mitte keegi pole saanud rece ja muid aindmeid peale pw ja pini.. nii et ärge kartke... tahan accist ainult ausal viisil lahti saada... hinda ka alla lasknud, aga tundub et nüüd on ostjaid veel vähem tänu sellele sitaaugule :S, ei saa teid ju uskuma ka panna et mina ei olnud see, aga eks see ole teie endi asi, kas usute või mitte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahju, et tehingud ei toimu ausalt, mind kasutaja ostmisel julmalt üle lastud. Mingi 3k, ma tean ebanormaalne, aga nii ta on. Võiks mingi müügi süsteem olla, mis lõpetaks need probleemid, aga igathes, kui saan raha siis vb ostan. Mul praegu nigedalt läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kahju, et tehingud ei toimu ausalt, mind kasutaja ostmisel julmalt üle lastud. Mingi 3k, ma tean ebanormaalne, aga nii ta on. Võiks mingi müügi süsteem olla, mis lõpetaks need probleemid, aga igathes, kui saan raha siis vb ostan. Mul praegu nigedalt läinud.

 

ma ka vihkan neid üle laskjaid... aga kõige kindlam oleks h2h ja koos minnakse kuskile raamatukokku arvutisse järgi proovima.. siis oleks korras.

 

bump :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kahju, et tehingud ei toimu ausalt, mind kasutaja ostmisel julmalt üle lastud. Mingi 3k, ma tean ebanormaalne, aga nii ta on. Võiks mingi müügi süsteem olla, mis lõpetaks need probleemid, aga igathes, kui saan raha siis vb ostan. Mul praegu nigedalt läinud.

 

ma ka vihkan neid üle laskjaid... aga kõige kindlam oleks h2h ja koos minnakse kuskile raamatukokku arvutisse järgi proovima.. siis oleks korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.