Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Revo Pehlak. Kõik informatsioon oodatud.

Soovitatud postitused

Vaata, et venna kaasa võtad koos Zilettidega. Btw 25 pärast oleks ka ju tore molli saada ... :dead:

 

Mees jutt ainult, tegusi tahame näha siis:nose:

 

Seletate , et saavad mõlemad molli, raudpolt, et saate ise luuki nii mis kole-.-

Emo võib ta ju olla, see ei kaota faktki, et võite ise luuki saada.

Ega rockarid ongi tglt hullemad löömamehed kui need OSSID-.-

TEGUSI PL0x!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mees jutt ainult, tegusi tahame näha siis:nose:

 

Seletate , et saavad mõlemad molli, raudpolt, et saate ise luuki nii mis kole-.-

Emo võib ta ju olla, see ei kaota faktki, et võite ise luuki saada.

Ega rockarid ongi tglt hullemad löömamehed kui need OSSID-.-

TEGUSI PL0x!

 

tõesti, aitab spämmist ja tulge kohale ..

või teie kõigiga 1v1 teha kes tahavad, ärge rääkige msnis ega rates, või siin foorumis, ajage kamp kohale ja tulge kohale, vaatame mis edasi saab

ja ps , ma pole mingi emo ;) . see et ma kannan musta värvi teksaseid jne, se ei tähenda midagi ,

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et siis, kõik vahvli hevikad, kes mulle molli tahavad anda, saan nendekäest peksa kuna nad rokkarid ja mina oss?

Edit: ja miks ükski jutumees ei julge helistada ja kokku leppida?

 

Sul vanust palju? 14-15 max.

Sa pole õieti peksa saanudki, ega minagi pole aga ma olen näinud ja see pole ilus:S

Kui vaadata enda ümbruskonda, siis on rokkarid tunduvalt rohkem tegude mehed kui ossid.

 

Tre sa oled ka haletsusväärne.Ma saan aru, et tahad kõva vend olla jne, aga igalasjal on ka piir.Kui sa tahad nii väga, et nn. Revo lõpetaks kelmmused, siis anna asjale ametlik käik.Muu ei aita siin, see, et sa korra ukse taha lähed ja "lõuga annate" ei lõpeta seda Revot scammimast.

Las ta saab tunda, mis tunne on kui temalt endalt hakkatakse raha välja nõudma(H)

Kui sa nii asjalik, siis kogu kokku kollektiiv inimesi ja andke asjale ametlik käik:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul vanust palju? 14-15 max.

Sa pole õieti peksa saanudki, ega minagi pole aga ma olen näinud ja see pole ilus:S

Kui vaadata enda ümbruskonda, siis on rokkarid tunduvalt rohkem tegude mehed kui ossid.

 

Tre sa oled ka haletsusväärne.Ma saan aru, et tahad kõva vend olla jne, aga igalasjal on ka piir.Kui sa tahad nii väga, et nn. Revo lõpetaks kelmmused, siis anna asjale ametlik käik.Muu ei aita siin, see, et sa korra ukse taha lähed ja "lõuga annate" ei lõpeta seda Revot scammimast.

Las ta saab tunda, mis tunne on kui temalt endalt hakkatakse raha välja nõudma(H)

Kui sa nii asjalik, siis kogu kokku kollektiiv inimesi ja andke asjale ametlik käik:)

saaksin aru kui ma ise oleksin selle algatanud, aga mingi türapea lihtsalt lampi lubab mulle molli anda tahaks näha seda, kas siin on ainult jutt või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EI SPAMMI.

Ainult infot, KES TEAB.!

Muu jutt saab edaspidi WARNED.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Revo Beti/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿̿/ . says:

jüri ?

Revo Beti/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿̿/ . says:

hahaha

Revo Beti/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿̿/ . says:

ma elansin kreutzwaldi

 

See nagu Tallinnas juu irw? :D

 

Ise revolt ~3 pin hiljuti ostnud , teamvieweriga ja kõik ilusti laabunud :) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis infot?

Ta maksis 25 tagasi ju , milles probleem?

 

 

 

Asi on selles.

Too Sw0osh, kes siin kaitseb teda, on Ta vend, Eston, kui ma ei eksi.

Ip-d nii näitasid.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
asi on selles.

Too sw0osh, kes siin kaitseb teda, on ta vend, eston, kui ma ei eksi.

Ip-d nii näitasid.

 

ohhhh rly ?!?!?!? =/

 

 

Minuarust võiks ka selle spammiaugu lukku panna.

 

TÄiesti mõttetu... Keegi nigunii kedagi peksma ei lähe.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.