Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: ~ Combat 131 Main ~ | Soovitan Vaadata !

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Üritan maha müüa oma Maini mis on tehtud aastaid tagasi. Olen acci teine omanik. Esimene omanik oli minu parim sõber. Maha pean kasutaja müüma, sest majandussurutis surub peale. Kui acci ostate saate kaasa kogu informatsiooni. Kasutaja peaks sobima igat tüüpi mängijale, sest combat skillid on üsna head ja bank on 8M! Acc on RUNEMINER Accil väga hea maine. Kunagine Estonian Alliance clani liider !

IGN: 1night111

A/W: 200.- EEK

Pakkumisi tehke siia teemasse ja üritage mitte spämmida !

Ette ei hakka ma kellegile käima! V.A Moded :D Kasutame MM-i Teie kulul !

:ty

 

Pilte:

2j666id.jpg

 

r93bzc.jpg

 

w6zaqq.jpg

 

2e19npx.jpg

 

Quest Puoints 130/282

 

Bump ! Kiire :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kaua acc sinu käes olnud on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

bumpo 500

 

See ei ole mingi corrupted whip ! Jagex tuunis veits whippe ilusamaks !

Accl on nüüd pangaväärtus 1M võrra suurem , kuna sain bh-st hea dropi !:D

Acci annan ära 400.- EEK!

 

ja 400 t2na kohe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võtan võibolla ühendust kuna see peaks olema acc mida tagasi ei võeta kuna sa ostsid selle Stennilt? Tal oli teine acc zten20? Kui oli siis vast ostan isegi kuna Sten suht hea sõber ja alati saan infot talt. 400 acci hind muidu ja kui küsida tohib siis kus kandis elate ,et h2h teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bank on umebs 10M !!! Surmodav acc.

 

Annan täna 300.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna sa mainisid mulle, et oled selle accoundi ainuomanik ja tead kõike infot, siis ma ei saa jätta järgnevat postitamata.

 

Tema email: [email:1mbuxznm]georg078@hotmail.com[/email:1mbuxznm], suhtlesin temaga ja tuli välja, et ta ei tea njetutki.

 

Selle accoundiga ei tule kohe sugugi 100% informatsiooni kaasa.

 

infoew.jpg

 

Väheke uurides leidsin päris mitu teemat, kus 1night111 kutsutakse scammeriks. See account on vähemalt 3 inimese käest läbi käinud (üks neist hetkel bannitud, IP check oleks tarvilik).

 

omfg2u.jpg

 

Sa ütled siin oma teemas, et ei käi ette kellegile va. moderaatoritele, kuid mulle olid küll vägagi vabakäeliselt nõus ette käima. Minu vabandused, kui ma milleski eksisin, kuid palun selgita seda olukorda ka teistele. Juhul kui keegi soovib seda accounti osta, siis palun veenduge, et te teate tema kontaktandmeid, sest on võimalus, et ta laseb teid lihtsalt lohku. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jamh ma just tahtsin ytelda et see acc yhe Maarjo k2est ka l2bi k2ind veel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tean teda päriselus üsna hästi, ei usu, et ta seda acci scammiks, vajadusel saab minuga rääkida, ta kontaktandmeid küsida!

NB: See ei ole reklaam temale, lihtsalt arvamus minupoolt!

 

Eks te mõlemad mestis jah. Ikka soovitad, kui sa ka selle omanik, on nii ;)

 

lolzorsw.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Acc oligi Steni oma kunagi ammu, ammu . Ja ma pole acci kõike informatsiooni ära salvestanud arvutisse . Acc on minu käes olnud mingi 1,5-2 aastat ! Kedagi ma ei hakka siin üle laskma !

 

Kuna sa mainisid mulle, et oled selle accoundi ainuomanik ja tead kõike infot, siis ma ei saa jätta järgnevat postitamata.

 

Tema email: [email:13qmdtyv]georg078@hotmail.com[/email:13qmdtyv], suhtlesin temaga ja tuli välja, et ta ei tea njetutki.

 

Selle accoundiga ei tule kohe sugugi 100% informatsiooni kaasa.

 

infoew.jpg

 

Väheke uurides leidsin päris mitu teemat, kus 1night111 kutsutakse scammeriks. See account on vähemalt 3 inimese käest läbi käinud (üks neist hetkel bannitud, IP check oleks tarvilik).

 

omfg2u.jpg

 

Sa ütled siin oma teemas, et ei käi ette kellegile va. moderaatoritele, kuid mulle olid küll vägagi vabakäeliselt nõus ette käima. Minu vabandused, kui ma milleski eksisin, kuid palun selgita seda olukorda ka teistele. Juhul kui keegi soovib seda accounti osta, siis palun veenduge, et te teate tema kontaktandmeid, sest on võimalus, et ta laseb teid lihtsalt lohku. ;)

 

Sulle olin ma nõus ette käima kuna oled mulle mingi 3 korda f capesi teinud ja acce müünud. Sind saab usaldada ! Soul on ka usaldusväärne .^,

 

müügifga kiire , kiiremale annan 300.- krooniga !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

1night111 + Gungangs = 600.- EEK !!! (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

a/w 200.- eek !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hoia alles, kui üks pole vastanud siis vötan ära:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nope. Alla 200.- ei lase. Põhjus, miks ma hinda landsin on selge. Praegusel ajal pole vahvlis võimalik acce norm hindadega müüa :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.