Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Shadowcat.

Soovitatud postitused

Niisiis sain 2 korda warni Taneli msni hacki teemas niiöelda spammimise eest.

1 warn: Kas teise tüübi postitusele vastamine + Tanelilt midagi küsimine (teemakohane) on spam???

2 warn: Küsisin Tanelilt, et kas ta sai oma msni tagasi või on ikka kellegi teise käes.

 

Shadow kustutas MÕLEMAD ära ning warnis.

MIKS ta teiste postitusi ei kustuta???

 

 

Olen kindel, et selle teema kustutab shadow kohe ära.

Eniveis, ta on väga nõme (mitte aint warnide pärast).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vastasin sulle, ET EI OLE VAJA SPAMMIDA.! ARUSAADAV?

Teiseks. Warnin ja DELITEN. Kuna kopp ees, et igal pool teie BS Postitused.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Modedel on selline teema, kus nähakse täpselt ära, mida sa postitad ja kuhu ja MILLAL.

Niiet.

Saaks ükskord suureks juba?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Punkte: 2

 

Algne postitus:

kade meel, et tema oli mode ja sina mitte, Tanel lisa msni Sw0o0sh@hotmail.com, ma äkki tean kiiret lahendust...

Irw tropp, mul kade, et Tanel on suht perse keeratud selle mode staatusega? Nty. Eniveis, muret pole ju, kui Rapid su msni parooli resetis.

 

 

 

Punkte: 2

 

 

Algne postitus:

Tra shadowemocat on päris hale. Ma ei spamminud siin ja ta keeras warni ning kustutas mu postituse ära (kuna SEE POLNUD SPAM).

Väga väga kurb.

 

Eniveis .. Said msni tagasi või on ikka kellegi teise käes?

[/quote:dfb8bgsk]

 

1 warn: Kas teise tüübi postitusele vastamine + Tanelilt midagi küsimine (teemakohane) on spam???

2 warn: Küsisin Tanelilt, et kas ta sai oma msni tagasi või on ikka kellegi teise käes.

nõup, not buying it.

Mina isiklikult oleks pannud neid warne sõnavara valiku eest, aga hoiatused ei oleks jäänud panemata nii või teisiti.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
shadowcat on retard ka, mulle jagab ka ilmaasjata warne, 15 aastane nolk pole veel päris hästi aru saanud, mis on späm mis mitte, ei tea üldse kuidas ta modeks sai, kunagi sai banni ka veel scammimise eest..

 

Ma loodan et see 15 aastase nolgi jutt käib su enda kohta :D

Ta on kõvasti vanem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
shadowcat on retard ka, mulle jagab ka ilmaasjata warne, 15 aastane nolk pole veel päris hästi aru saanud, mis on späm mis mitte, ei tea üldse kuidas ta modeks sai, kunagi sai banni ka veel scammimise eest..

 

ekki sind aitaks see, et sa kasutaks vähem retarded sõnu? ja sul on preaug ainult 1 warn kirjas. või mitmes kasutaja sul juba käiku läheb?


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
shadowcat on retard ka, mulle jagab ka ilmaasjata warne, 15 aastane nolk pole veel päris hästi aru saanud, mis on späm mis mitte, ei tea üldse kuidas ta modeks sai, kunagi sai banni ka veel scammimise eest..

 

Shadow on 18 minu teada..?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ShadowCat pole retard.

irv sina oled.

ShadowCat täiesti normaalne

Nuubikook

1.Küsimusele vastu jah see on spam kuna see on off topic

2.Seal oli enne sind juba kysitud seda ja seegi on spam.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida warn teeb üleüldse :O?

ärge nüüd hakake ajama, et kui panna mulle saan teada..lihtsalt küsin ok ? mida see ei lase teha?

warn, kui sa kogud neid piisavalt, saad banni


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oisa raisk, kuda ma ootasin et see teema avatakse, tõesti varjukass on liiale läind oma mode staatusega. Pani mulle warni selle eest et rebisin kildu,'' Palju te kangilt surute''.

Shadow, see et sulle see nali ei meeldi, ei pea kohe warni toppima.

Siis hakkasin temaga põkkima et mida sa topid neid warne mulle niisama omg.

Pani veel 1 warni, põhjuseks'' Ole vait heeljumpall''

 

Selle kohta üeldakse meil koolis '' OK, norm''

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oisa raisk, kuda ma ootasin et see teema avatakse, tõesti varjukass on liiale läind oma mode staatusega. Pani mulle warni selle eest et rebisin kildu,'' Palju te kangilt surute''.

Shadow, see et sulle see nali ei meeldi, ei pea kohe warni toppima.

Siis hakkasin temaga põkkima et mida sa topid neid warne mulle niisama omg.

Pani veel 1 warni, põhjuseks'' Ole vait heeljumpall''

 

Selle kohta üeldakse meil koolis '' OK, norm''

 

 

 

Hah. Ma ootasin millal sa lausa postitad.

Tõesti, Oma kehvasid nalju võid sa vabateemas teha, mitte kuskil mujal. Anna andeks, kui 14 aastaste killud peale ei lähe. Mis teha.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa olid rämedalt normaalsem kui sa mode ei olnud või alguses olid, ei ülband warne ka ei pannud nii tihti, aga nüüd laksad koguaeg. Teised adminid ei pane 1 kuuga ka niipalju warne kui sa päevaga. ( tegelt nii pole aga ikkagi :D )

 

Aga muidu oled normaalne mees.

 

OT: kuidas Angelisiga läheb ? :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Sa olid rämedalt normaalsem kui sa mode ei olnud või alguses olid, ei ülband warne ka ei pannud nii tihti, aga nüüd laksad koguaeg. Teised adminid ei pane 1 kuuga ka niipalju warne kui sa päevaga. ( tegelt nii pole aga ikkagi :D )

 

Aga muidu oled normaalne mees.

 

OT: kuidas Angelisiga läheb ? :D

 

IN_ZINE_RUNESCAPE_FOR_LIFE paneb palju warne btw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma võin varjukiisu kaitseks niipalju öelda,

 

tee nalja seal, kus on nalja koht. // kehtis Olivieeri kohta

las laksab palju, krt peab ju aru ka saama, eriti vägev on see, et mingi wnb tuleb ennast õigustama, mida tohib teha ning mida mitte.

 

Väga õigesti teeb, et laksab igaltpoolt kus saab, tuleb ikkagi ohjas hoida seda siin, eriti mingi spämmerid "oma naljadega" , " palju see, palju too"

 

 

 

Nüüd saan kindlasti räige whine osaliseks, aga ausalt öeldes ma jagaks samamoodi, kui üks tont ei saa ühestkorrast aru, kasvatust pole? :huh:

 

Ma ei näe üldse nendel teemadel põhjust, te ei saavuta midagi oma 15 aastase brainiga (kaasa arvatud mina) 18 aastase vastu, tema teab, näeb ja kuuleb rohkem, nii lihtsalt on...


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Antud teemat lugedes hakkasin lihtsalt naerma.

 

Te teete nalja või?

Igas teemas, iga kolmas-neljas post on spämm, loogiline, et moded ei jõua kõiki ära kustutada ja seega arvatakse, et need spämmpostid, mis on kustutamatta, on "õiged", "lubatud" vm.

Kui mõni mode näeb seda, kustutab ära ja warnib, siis on häda lahti. Tõesti, saage üle. Mis seal vahet on palju sa neid warne saad, sa teed kindlasti uue kasutaja, ega sinusugusest sitast lahti saagi.

 

Tõsiselt, võtke mõistus pähe ja hakake tegema normaalseid ja sisukaid poste. Need 14. aastaste naljad lihtsalt pole niivõrd vaimukad. no, Teile jah võibolla tunduvad huvitavad/naljakad/vaimukad, kuid kui SA üritaksid natukenegi täiskasvanumalikult mõelda, saaksid isegi aru, kui lapsikud need on. Loe enne potitamist oma post uuesti läbi ja mõtle, kas tasub seda postitada või mitte!

 

Sellest spämmi teemast on juba niivõrd palju kaagutatud, et võiks juba aru saada ja mõistuse koju kutsuda!?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, ei oska komenteerida eriti. :-)

Aga minupoolt siis niipalju, et iga inimene on individuaalne ning kõik saavad asjadest teisiti aru.

Vanus ei loe midagi, mõistus on see, mille järgi sa tegutsed igapäeva elus.

Ainult küsimus on see, kui palju seda on:h:

Minu arust on Shadow täitsa oma mode staatusele pädev inimene:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ükskord lihtsalt lambist kustutas minu postituse muidu, aga muidu pole eriti midagi halba rohkem öelda tema kohta.

 

Ega ilmaasjata warne ikka ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamus oleks see, et "FOORUMI REEGID" peaksid olema kuskil nähtavamal kohal, kugi nad tegelikult ongi ja et moderaatorid ja administraatorid warniksid ja baniksid reeglite järgi, warni põhjuseks paneks tolle reegli mis rikkus.

Ja kui teised on sellega nõus (juhtkond), et ta rikkus seda ja ta tuleb veel kobisema tuleks üldse perm keerata, muidu aru ei saa.

 

Muidugi ise arvan ka, et Shadowcat on tegelikult väga hea moderaator, uskuge mind, ka teil viskaks kopa ette kui päevast päeva käib mingi spam ja ropendamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma saan aru, et inimesed, keda ma warninud olen, 90% ulatuses mind vihkavad.

Meie jaoks on reeglid väga lihtsad.

Isehakanud moderaatorid - 2 PUNKTI Warn.

Spam - 2 PUNKTI warn. -[selle alla arvestame kõik teemast mööda postitused/roppused/halvustamised]

Vahvliga sarnase suunitlusega foorumite propageerimine - 10 PUNKTI.

Topelt-identiteedid - 25 PUNKTI WARN.

Ja neid teisi ei ole vaja teil teada.

 

Meie lähtume nendest, mis reegleid teil veel vaja on? Laias laastus kõik postid mida warnime, on SPAMM postitused, ehk siis teemast mööda/vales kohas vale post/halvustamised jms.

 

Päikest, ShadowCat. Kes veel tahab, võib mind halvustada ja sõimata senikaua, kuni alex või keegi muu selle teema lukku paneb. Mina ei sulge seda. Seega -

Use your Opportunity.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.