Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sad

Soovitatud postitused

I.D.I.O.O.T . Vääna 24h bän ka nüüd? Kuraid närvi ajate. hakkad teda õigustama ka veel. Selgelt näha, et Tanel tegi valesti .

 

usu mind, veel üks piiks sinu suust ja 24h banniga siin ei piirdu. sorry mees, spam või mitte, aga sõimamine on siin foorumis kohe kindlasti keelatud.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja siis kui administraatorid / moderaatorid kellelegi sitasti ütlevad on kõik Okei, eksju?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja siis kui administraatorid / moderaatorid kellelegi sitasti ütlevad on kõik Okei, eksju?

 

 

Eelkõige peaksite teie vaatama, kuhu mida postitate.

Got that?

 

[Ärge alexit vihale ajage, ma tean milleks ta võimeline on!]:?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on POHHUI milleks ta võimeline on.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja siis kui administraatorid / moderaatorid kellelegi sitasti ütlevad on kõik Okei, eksju?

 

esiteks, see ei ole antud topicu teema.

teiseks, ma alati üritan modedele natuke viisakust peale suruda, aga kõik oleme inimesed.

kolmandaks, kui tuleb kaebus taolise sisuga, siis ma teen modele märkuse.

ja neljandaks, ma preagu nägin ainult üht mittemoderaatorit sõimamas adminni - et ära tule siin paukuma.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eelkõige peaksite teie vaatama, kuhu mida postitate.

Got that?

 

[Ärge alexit vihale ajage, ma tean milleks ta võimeline on!]:?

 

 

 

 

Ning sinu ja Taneli võiks ta mode kohalt pikalt saata :) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kolmandaks, kui tuleb kaebus taolise sisuga, siis ma teen modele märkuse.

 

Ja neid märkuseid jäädki sa tegema. Sest sa ei võta mitte midagi selles osas ette.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mind ajab tõsiselt närvi. Mingid spämmerid spämmivad päevad läbi, kommenteerivad hindu, sõimavad üksteist ja inisevad koguaeg, pmst kõike mida teha ei tohiks. Kui kellelegi bänn ükskord ära väänatakse siis on nutt lahti, sõimatakse juhtkond kes peab teie paska päevastpäeva lugema, moded ei jõua teie spämmi ära warnida. Kurat kasvage suureks ja postitage sinna kuhu vaja on ja postitage asjalikke poste, ei tule mingeid warne ka.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ning sinu ja Taneli võiks ta mode kohalt pikalt saata :) .

 

 

Ja isegi kui saadaks, ei läheks ma patja nutma, nagu pooled siit, kui Ban-i saavad. Mul on Eraelu ka.

 

Asi hakkab OT-ks ära kiskuma, peaks lukku panema, kuna osad arvavad endast liiga palju siin.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
.

 

Asi hakkab OT-ks ära kiskuma, peaks lukku panema, kuna osad arvavad endast liiga palju siin.

 

Nagu näiteks sina .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MA VÕTSIN WARN & BAN ÄRA KUNA SEE MIDA IMELIK KÜSIS OLI OSALISELT SEOTUD OSTMISEGA!

 

Pmst kuna asjade laenamine Junk ostmise eest ei loe mina eriti spammiks , siis võtsin warn ära ja Ban ka maha.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsi seda hala enam lugeda siin, teema lukku! Et selliseid teemasid ja bänne vältida, siis mõelge mida ja kuhu te postitate.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, kuna ise te seda soovisite, siis kas peaksime hakkama 100% kõik SPAM poste warnima, siis ei jääks siia enam kedagi järgi.

Võtame näiteks RUNESCAPE alateema -> Rs Kasutajad.

http://www.vahvel.net/showthread.php?t=40777

100% IGAS TEEMAS ON EBASOBILIKE POSTITUSI. Peaksime hakkama kõiki warnima? Võtke näiteks mõni muu teema. Mis te sealt leiate.? IKKA SPAMMI.

 

Rs kasutajate TEEMA REEGLID:

 

Kui spämmite müügi teemades jms, siis saate hoiatuse. Teema on tehtud sellejaoks, et kasutajat müüa, kui pole ostusoovi siis pole mõtet postitada.

"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pmst siis kui 1 aprill juhtkond nii käitus nagu teie oli kõigil äda ja jonn lahti, et issand kui lame jne. Paar inimest said aru aind, et nad käituvad nii nagu teie tavaliselt. Mõelge enne kui postitate ja mõelge kuhu ja mida te postitate. Teie arust on juhtkond mingid ideaalinimesed vms. Warni paneb keegi on vihavaenlane jne.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selgitan: Tüüp sai 2p warni(eelnevalt olid sa juba 8p kokku kogunud) ja alles kui oled nn kogunud 10p eest warne, saad 7 days.

Späm = 2p warn

Sul oli eelnevalt 8p olemas.

10p = 7 päeva bann

25p = perm

(L)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõnele siis kes arvavad, et mode elu on lust ja lillepidu, et saab teistele warne laksida jne siis teile niipalju:

 

1) Siin foorumis on nagu kindlad pundid juba tekkinud kes koguaeg üksteist kaitsevad.

2) Kui üks nende " pundist " Warn/Bann saab siis on just see MODERAATOR see kes saab kõige sõimamise osaliseks.

 

Näide:

Kunagi bannisn ühe ära ja siis mängisin priva serveris ja Niikaua oli kõik ilus kuni mina sain teistest (nendest kes Vahvlist on) paremaks seal serveris ja siis hakkati minu kallal norima, et ma olen omastarust mingi ütleja, et ma moderaator jne..

 

3) Mode töö on ühtlasi vahest ka koormav kuna sa ei saa NIISAMA foorumis ringi chillida vaid pead teemasid HOOLIKALT vaatama.

 

4) Need kes arvavad, et MINA neile ülekohust teen siis.... ma ütlen teile seda, et siis kui ma modeks sain siis ma mõtlesin, et ma teen rahulikult jne. PALJUDEGA ei saa rahulikult sellepärast tuleb peale arvukaid postide kustutamist ka WARNIDA..


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.