Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

0 0 o0 o0 0 back.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

top1r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

päeval tuli ka defence 78, kuid ei pidanud seda eriti pildi vääriliseks hetkel. Kui 80 saan siis ilmselt teen ka pildi. Hetkel ilmselt ongi, kõige suurem plaan def 80, Thieving 50 oli vist DT jaoks vajalik ära teha ja siis edasi ilmselt teen oma ranged 330k xpi ära, mis peaks tulema ka koos hp 85ega. Ja peale seda ilmselt üritan saada oma mage lvli 94 peale. Siis hakkan ilmselt ka vähe tihedamalt oma BH kille taas postitama. Hetkel pole väga käinud enam. 2 korda olen oma EP seal ära raisanud, mingisuguste 400k killide jaoks. Ja see on ka kõik ilmselt hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

slay.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sai siis seekord selline asi valmis, homme ilmselt tuleb ranged 94 pilt, mage 83 pilt ja ilmselt ka hp 85 pilt. Täna sain veel defi 79 aga ei väärinud pilti, minu enda silmis, seega sellest ma pilti igatahes ei teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

DT jaoks 53 thieving vaja, acc väga supper, areng ka 5+

 

8p


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1.1k total, suht kiire slay :P

 

6p


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bank ikka sama mis stake´imise aeg ? :D

 

kena tank


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Bank ikka sama mis stake´imise aeg ? :D

 

kena tank

 

oleks see vaid nii, kahjuks pole bank isegi 10% sellest mis ta kunagi oli.

 

slay62.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

selline asi siis veel ennem teisi asju, mis ka kõik järjest kohe peaksid tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli endal ka kunagi stake ajal taoline acc:P . Kadus stake, kadus ka minu huvi pray 1 vastu..

Palju pank oli siis kunagi kah?

Edu ja jaksu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noo see bank olenes rohkem sellest, palju ma suutsin oma banka maha müüa. Aga mingi päevaga 50-100m raha arenal teha polnud probleem, kui leidus keegi kellelt sai korralikult stake. Suurem osa ajast küll oli raske leida oma lvlid, kes reeglitega nõus olid jne. Aga kuna acce kelle peal stakesin oli üsna mitmeid. Siis päeva peale ikka raha tiksus, kui väga vaja oli.

hp85.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

visake kiirelt veel komm vahele, siis viskan veel vähemalt 1 pildi täna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

thieving.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

mage83.jpg

 

 

Tänane saavutus siis selline, tegin ka 4 vajalikku questi ära. Homme ilmselt proovin mingil moel jõuda ka DT done. Kas ma jõuan ei tea, suuresti oleneb kui kiirelt ma saan thievingu valmis. Kui selle saab kiirelt, siis ilmselt ehk jõuab ka DT täiesti done. Peale seda ilmselt kiirelt burst to 94. Või võtan ka teise questi ette, et ära teha kohe ka veng. Mis annaks mulle ammy stringing spelli millega saaks vähe soodsamalt. Aga eks seda ole lähipäevil näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

96727479.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Sain siis selle tehtud, aga kuna barrowsis läks suhteliselt kehvalt, nimelt sain surma. Siis hetkel plaan mage kiirelt ära teha, jääb ilmselt raha puuduse tõttu vähe soiku. Aga nagu selleks vajaliku raha leian, siis teen selle kindlasti ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

def81.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

hp86.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

mage84.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

slay66.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

kui viitsin, siis täna õhtul võib saada veel pildid def 82, slay 67 ja mage 85. Aga see täiesti oleneb, mida ma õhtul teen. Kui kuhugi minna viitsin, siis ilmselt ei tee enam midagi. Kuid kui juhtub, et olen kodus siis ilmselt saab neist ka pildid siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.