Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

0 0 o0 o0 0 back.

Soovitatud postitused

VIP

Gratz . 15 : D märki.

muidu acc suht normals. 7p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

:S ültse enam dropiga ei vea :D ei tea miks saan ainult 1 rune itemi vms ja rohkem nagu ei tule midagi . ei tea miks aga ma ei saa enam head dropi kahjuks :D aga noh eks siis tuleb oodata vms :D ehk tuleb hiljem midagi head :D mingi d item vms võiks ju tulla .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iluus,

10p.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kuna ei tahtnud teha 2x posti siis eile pilte ei lisanud .

 

aga nüüd siis tuleb mõni pilt ka :D 1 vend neist oli 99 str 99 hp ranged 92 :D ja tegin temaga no armor suht :D ma võisin d hide body peale jätta :D ja sain ta 2x maha .

 

massive.jpg

 

strmaster803.jpg

 

wololooo.jpg

 

yeelyl.jpg

 

ja nüüd kaua oodatud panga pilt. 1 sõnaga olen suutnud omale soetada guthix fulli :D mis on üsna massive , vaadates seda mis mul nädal aega tagasi oli . ehk siis 11k millega sai alustada :D

 

bankwtf.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tronic rock pole kunagi kedagi teist kuuland :D olen teinud hetkel stats mis mulle endale meeldib kuigi tean ,et kui teeks pray siis saaks kergemalt kille jne... aga miks ma peaks tegema omale pray, kui see mulle ei meeldi :D ja seega hetkel jääb mu pray 1 ja ma ei taha ka seda hetkel teha 44 .

 

viimasel ajal pole õnne kohe mitte olnud ! targetid on enamasti mingid jobud kes vahivad 7 kesti multy . jne ! drop on ka hullem kui masendav seega pole eriti hästi läinud 1 sõnaga :S

 

rudolfv.jpg

 

deadp.jpg

 

asd123dlh.jpg

 

varsti lähen trenni... ja siis õhtul ehk proovin veel mõne normaalse targeti leida kes julgeks dmi teha vms... ennem tegin 1 lõin targeti maha sain mith 2h ftw :S?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kuna pole mitte mingit isu hetkel mängida kuna olen f2p ja nv ei ole mingit huvi mängida :D siis ei tee ka hetkel kui nädala sees siis ehk ostan omale memberi ka :D aga muidu eile käisin autokoolis ja tegin viimase testi ära ja ka esmaabi kursuse sain eile sooritatud... :D esmaspäeval sõitmas öeldi mulle ,et kui ma nii sõidan siis saan arkis ka eksami tehtud nii ,et ei tohiks enam väga hull olla :D nüüd tuleb ainult oodata ,et saaks autokool läbi ja saaks juba arki poole asjad liikuma panna :D ja ehk suve keskel oleks siis load käes vms :D oleks üsna tore . rsis pole mitte midagi teinud kuna viimased targetid on olnud kõik mingi 10 vennaga ringi jooksvad vändad kes kardavad 1 on 1 muga teha :S seega kadus isu ära :D ootad ligi 1h ,et target saada ja saad mingi vända kes vahib multys oma 10 sõbraga pole ültse huvi hetkel midagi seal teha :D pigem mängisin vahepeal jälle rsc priva serveris nimega kingpk ja sai seal vähe mürada üle pika aja!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

pole aega mängida olnud seega pole ka siia eriti midagi lisada :D olen kõvasti igast muu juraga tegelenud , nagu autokool ja aiatööd :S seega on mul ainult 3 pilti ja mitte mingeid saavutusi mul hetkel pole :D ehk õhtul vaatan äkki teen mingi lvli vms ...

 

goody.jpg

 

hehelol.jpg

 

longtime.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks sul mõndadel piltidel mingi 1M cash ja mingid raw troutid ning notetud lobsid kaasas on ? :D

 

nende killide eest 7p


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei ole gamble :D aga olid ausad poisid vms... mõlemal korral tegin dm oma targetiga ja said surma :S ja mõlemal korral ei saanud ma esimene kord drop , mingi random kellega ennem oli fight vms . ja siis käisin pangas võtsin nodi ja kogu kraami kaasa ja siis killisin ära uuesti ,et enda drop saada vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.