Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

0 0 o0 o0 0 back.

Soovitatud postitused

ok alustan siis väikese jutuga.

 

olin siis quited , peale seda kui stake ja wild kaotati . nüüd alustasin uuesti mängimist , nii oma pure kui ka mainiga . ja vaikselt kogun raha rsis ,et oleks mõttet kolida ümber p2p worldidesse :D vahepeal sain 90 ranged ja hp 81 aga pilti ei viitsinud teha . aga nüüd vaikselt olen tagasi ja soovin liikuda vaikselt ehk 95 range poole. ehk kunagi ka 99 aga see pole veel väga kiirelt plaanis.

muid statse ei pea endale väga tähtsaks hetkel. kui siis def 80 äkki on mingi eesmärk. aga see peaks kiirelt tulema ma arvan. ja hetkel just selle poole liigun ka.

pank on hetkel väga kehva :D alustasin kuskil 11k ja nüüd peaks olema kuskil 500k or so. aga asi arenab ja loodan saada omale mingi hati lähiajal pähe :D ei tohiks raske olla ma loodan . teades mida sa teed jne peaks raha kiirelt tulema .

 

alustan siis statsidest .

 

deserthiker:

stats1tbj.jpg

 

0 0 o0 o0 0:

stats2h.jpg

 

esimene kill:

1stv.jpg

 

 

pisut stake pilte:

 

stake1c.jpg

 

stake2y.jpg

 

stake3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olen ma ainus kes pilte ei näe?:S

 

peaks nüüd korras olema minu arvates... ennem oli väike jama nendega :D

 

pilte on hetkel küll vähe aga proovin juurde sebida omale natuke otsida vanu saavutusi kuskilt jne :D proovin ka lisada mõned stake pildid. mis oli mu rsi põhitegevus , nagu seda statsidest järeldada saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea,kuidas sa runes viitsid olla.:D

 

6p hetkel.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei tea,kuidas sa runes viitsid olla.:D

 

6p hetkel.

 

egas see on väke ajaviide, õhtul ennem magama jäämist vms :D kuna nagunii midagi paremat teha pole , siis nüüd mängin seda . tulin tagasi tänu uuele bhle ja nüüd siis natuke toksin jälle.

 

panin siis natuke oma stake ka vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kena j2lle 1 pray 1 pane plz panga pilt praegu hinndan sisse stake panen 10p ja acc ka 10p , aga pole veel arenenud nii et ei saa seda hinnata muidu jh plz pane pank .

 

pangast on üleval juttu :D aga kui ma natuke sinna midagi koguda suudan siis lükkan selle ka :D aga tänan .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ajh :D muidu millega raha teed pk ?

 

hetkel jah pk . aga natuke tuleb ka treenides igast runes jne. aga alguses jooksin eye of newts :D see oli kõige kiirem viis mul alguses raha teha :D ja sellega sain vaikselt jalad alla siis ostsin range geari jne :D siis treenisin vaikselt oma ranged 90 poole millest oli puudu mingi 170k tegin selle ära ja sellega kogunes ka natuke nodi ja nii ma jalad vaikselt alla saingi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tohoh, kes tagasi tuli. Ull õun isiklikult. Staker olid ju, mitte pker. Põhjasid kõiki pkereid vanasti. :) Tore tegelt, et vanad vennad tagasi tulnud. Acc on pandav, mitte pure, vaid see tank.

 

pole kunagi midagi pk vastu olnud :O olin ise ka vahepeal pker ja olgem ausad egas f2ps midagi peale selle teha ju tegelikult ei olnud ega pole ka praegu :D

 

kahjuks ei leija enam oma stake pilte üles:S kus sai ikka selliseid kotte tõmmata. et ise ka ei uskunud vms :D sellised lvl 74 vs 124 d legs jne. ja igast noobidega kelle stats ei ütlend paljudele midagi aga mina tegin raha ikka nendega jne :D aga see selleks old good times ! tuleks arena tagasi oleks asi lausa oivaline :D teeniks raha vist jälle korralikult :D kuna raha hetkel rsis nii palju siis oleks seda seal kerge ära korjata teistelt :D aga kahjuks seda ei tule kunagi tagasi ma arvan :S ja sellest on kahju kuna see oli koht kus sai aega veeta .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ok eilse päeva tegevusest siis natukene :D

 

saavutasin oma hetke max str lvli .

strmax.jpg

 

ja käisin bountys natuke ringi.

 

pk2xbw.jpg

 

kokku sain kuskil 700k looti vms. aga ühest killist pilti pole kust tuli wiz hat (t) ja mingit rune nodi .

 

aga hetkel liigun vaikselt def lvl 80 poole vaikselt kuni saan ehk kuskilt omale

p2p pin :D siis teen memb ja teen ranget :D . hetkel lähen uurin veel natuke bhs ringi ehk joppab ja saan natuke nodi vms . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ilus acc :) 7p


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pray 1 ftw.

 

 

7

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kena :D

Hakkan kh vist oma tankeriga BH's olema .

MUl def 45 ja range 73 , sellega omaks ? ja kui ma teeksin def 70 ja range mingi 75 . :P:P

 

Aga sulle paneksin ma 8P!


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

k pole eriti midagi peale bh teinud nii ,et olen seal pisut rune nodi saanud :D

 

targarj.jpg

 

killedw.jpg

 

iooo.jpg

 

rune nodi olen natuke saanud aga väike dragon item kuluks igati ära:D

 

sain veel 1 targeti :D antsin 10k ja lasi maha lyya end :D

 

olemas.jpg

 

 

nüüd on raha umbes 1m :D nii ,et asi on suht hästi läinud hetkel olen umbes 900k up bhs :D nii ,et varsti peaks member omale kuskilt sebima :D saaks korralikult treenima ehk varsti hakata vms :D kui umbes 2m kokku saan siis vist vahetan p2p vastu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ok . kuna ma rsis eile ei teinud mitte midagi :D siis mul pole siia mitte ühtegi pilti hetkel panna :D aga see eest sai kõvasti trenni teha ja nii mõndagi huvitavat veel peale selle :D

 

seega oli üsna tegus päev. hetkel ootan targetit ja loodan saada mingit looti :D et saaks siia 1 pildi ka lisada :D

 

homme peaks omale vist p2p pini ka ostma vms... siis saaks ehk normal drope ja treenida jne :D f2p peale targeti ootamise midagi eriti teha ei viitsi :D

 

edit sain 70k killi wtf :D 1 sõnaga ei viitsind pilti teha ja treenin oma noobi hetkel.

 

mõtlesin ,et teen noobi ka mingi target killeri vms :D 1 sõnaga teen def 40 ja siis vaatab paljuks ma range ja str jaksan pumbata :D guthix fulli jaoks on vaja ka vaikselt raha merchida :D siis näen mina ka ilus välja :D

 

vaatasin just ja nägin ,et 0 0 pank on 1.3m :D mis on igati tore uudist :Oküsiks vaikselt ära siin ,et kui keegi teab palju d legs ja whip maksab siis võiks öelda :D siis teaks umbes arvestada palju vaja läheb . või ka torags helm ja legsi hind kuluks igati ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.